Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa


MatteoAlessandro

Rekomendowane odpowiedzi

na żywo jest dużo fajniejszy bo widać poprzeczne belki, no i lepiej wygląda z założoną tablicą rejestracyjną, fotki wrzucę jak zrobię na normalnym świetle[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 18:32_________________________________________________Troszkę więcej nowych fotek

IMG_1763.jpg

IMG_1764.jpg

IMG_1766.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popsules wyglad troszke ale jezeli Ty widzisz to inaczej to szacun

kolor piekny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej skromnej osoby grill to wiocha, reszta ładna ale to bez znaczenia bo grill psuje wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się podoba, widać że to nie jest klon s4 którym nie jest, jest masywny, ciekawie zmienił samochód i pewnie nie jedna osoba zastanowi się co to za auto - a ja tak lubię

wszystko jest kwestią gustu, dla osób siedzących głęboko w temacie audi moja przeróbka jest pewnie kontrowersyjna ale dla wielu innych już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moda na chrom minęła, tak poza tym autko super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro minęła to i powróci - tak to już z modą bywa :-)

popatrz z resztą na okulary Jurka Owsiaka - ile lat wszyscy się nabijali a teraz wszyscy o takich marzą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajne ale tak jak chlopaki mowia - ten gril :thumbdown: i te lusterka :sick3:

to jest modne ale w arabi saudyjskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nowe żarniki zamontowane i nowy grillik też :-) Obok moja druga niunia :-)

grill1.JPG

grill2.JPG

git majonez, ale jak juz musi byc chrom to proponuje cos takiego (pasuje do normalnego a4) :naughty: :naughty: :naughty:

1640757653

Porównanie miej wiecej :kox: :kox: :kox::decayed: :decayed: :decayed:

5794949789_a66d667cdc_b.jpg

swietne porownanie :good:

ten gril wyglada juz calkiem fajnie -delikatniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna przeróbka :-), ale ja bardzo nie chcę logo ani z przodu ani z tyłu, dlatego wybrałem wersję bardziej kontrowersyjną ale też i mało spotykaną - a taki był cel

dzięki bardzo Rafikk - super robota :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna przeróbka :-), ale ja bardzo nie chcę logo ani z przodu ani z tyłu, dlatego wybrałem wersję bardziej kontrowersyjną ale też i mało spotykaną - a taki był cel

dzięki bardzo Rafikk - super robota :hi:

Rozumiem :>

Miałem napisać na priv ale może jak ty nie bedziesz wiedział to ktoś podpowie... otóż czy grill z b7 cabrio (wersja zwykła) pasuje na 100% do sedana? :mysli: :mysli: :mysli: Bo szukałem na tej stronce co mi poleciłeś i tam te nakladki na grill sa w dziale cabrio jakby mialy nie pasowac do grill-a sedana ,wiec zgłupiałem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Tutaj link:

<a href="http://www.chromemaster.pl/produkt/140/496/Przedmioty/Audi/A4/A4_8H_Cabrio/Audi_A4_8E_8H_Cabrio_Nakladki_atrapy_przedniej_Wysoko_polerowana_stal_szlachetna_IN_PRO.html">Nakładki chrom</a>

Wzialbym od Ciebie moze tego grila ale pytanie, czy na pewno podejdzie :kwasny:

jak ktos sie orientuje jak to jest naprawde prosze o odpowiedz, pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaryzykowałem i okazało się że wszystko pasuje bez różnicy czy cabrio, sedan czy kombi - dlatego na pewno będzie pasować

różnice są ale między zwykłym a s4/rs4 - tylko tamte nie pasują

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nowe żarniki zamontowane i nowy grillik też :-) Obok moja druga niunia :-)

grill1.JPG

grill2.JPG

japierdole952171.jpg

nic dodać nic ująć. A miałeś takie ładne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philipsy[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 23:31_________________________________________________Na sprzedaż mój poprzedni Grill, polecam bo dobra Cena. Dla klubowiczów oddam za 350 zł

http://allegro.pl/show_item.php?item=1830643201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza B7 w dziale B6 :polew: odkup od siebie ten grill zeby ci go ktos nie zwedzil i zaloz go z powroten :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no way - nowy podoba mi się o wiele bardziej, ale to rzecz gustów o których jak wiemy nie ma co dyskutować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...