Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty


s4mtm

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie tu nie było , klapa usa zniknęła 2 razy wzięty dowód :confused4:, co powiecie na te felgi 18x8,5j 235/40 jak się prezentują??

Zdj_cie669.jpg

[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 13:16_________________________________________________za TABLICE J....E psiarze raz na lokalnej drodze , a drugi raz w lublinie drogówka hasło policji"PANIE PAWLE A CO TO ZA TABLICA REJESTRACYJNA!!?? W DNIU DZISIEJSZYM DOWÓD ZATRZYMANY!PRZECIEŻ ONA JEST BEZ POLSKIEJ HOMOLOGACJI!!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko wykasowałem posta, bo przejrzałem zdjęcia i widzę że masz małą tablice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w Lublinie tu jest tak na codzień :wallbash: :wallbash: chore miasto :sick3:

A co do planów malowania autka nie maluj na czarno, na biało z czarnym dachem bo będziesz ętym posaidaczem takiej fury, oklepany wzór :gwizdanie: moze lepiej poprzebierać w kolorach i zrobic coś oryginalnego łacznie z czarnym dachem :mysli:

Brązy są fajne w połączeniu z czarnym :good: i gwarantowane że nie znajdziesz takiego drugiego, a z białym na byle wiekszym zlocie moze stać taki sam(mniej wiecej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze myśle juz od roku nad jakimś ładnym kolorem , autko musze malowac i tak całe , myślałem nad ciemnym lakierem, i na tym felunku jakis jaskrawy kolor zielony albo czerwony a rant polerka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLAPA POSZŁA 3 RAZY BYŁA NA ALLEGRO GDZIES Z PÓŁ ROKU TEMU POSZŁA ZA 250ZŁ

;( szkoda bo była w kolorze ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdj_cie789.jpg

[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 18:26_________________________________________________dylemat sciągac czy zostawic osłonę maski???

gdzie ją kupiłeś? :naughty:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 18:50_________________________________________________to ta? http://allegro.pl/oslona-bra-na-kazdy-samochod-rekodzielo-i1805428810.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn tak przy 160km/h zaczyna falowac, materiał w miarę przyzwoity , idzie ją ładnie naciągnac , w pierwszym planie miałem założoną z całym dołem ale wogóle nie pasowała i daremnie to wyglądało a ta co teraz jest lepiej wyglada. A jakie jest twoje zdanie zostawiac bre i żółte halo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, to Twoje auto - jeśli Ci się podoba to zostaw :good:

u mnie prawdopodobnie na przyszły sezon też zagości bra :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza przymiarka intercoolera,pasuje jak ori :rolleyes:

Zdj_cie971.jpg

[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 11:13_________________________________________________no i założone co prawda muszę dokupic węża który idzie bezposrednio do turbo ale na alledrogo są tylko kpl,

Zdj_cie973.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMAG0191.jpg

---------- Post added at 21:20 ---------- Previous post was at 21:17 ----------

IMAG0166.jpg

---------- Post added at 21:20 ---------- Previous post was at 21:20 ----------

kilka fotek przeróbki clarów i nowe foteliki

---------- Post added at 21:24 ---------- Previous post was at 21:20 ----------

2219295706.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego masz tą bre zrobioną? zwykły materiał czy skóra ekologiczna? podrzuć link na PW, bo ta Twoja świetnie wygląda i sie nie błyszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...