Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zdjecie z fotoradaru


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj moich rodzicow odwiedzil stroz prawa :evil: [nie mieszkam w miejscu zameldowania].

Przyszlo foto z fotoradaru.

a) nie moge sie teraz stawic na komendzie zeby to wyjasnic, bo jestem daleko... a oni mi mowia, ze w takim razie musza skierowac sprawe do sadu ;) - czyli jak czlowiek jest w Australii i fizycznie nie jest w stanie stawic sie w ciagu paru dni na komendzie, to automatycznie sprawa jest kierowana do Sadu Grodzkiego? :kox:

B) jesli na zdjeciu bedzie mlody facet w okularach podobny do mnie, a ja powiem, ze to nie ja, bo np. bylem w Krakowie... co wtedy?

podobno troche osob wygralo w sadzie juz takie sprawy :gwizdanie:

chodzi o to, ze nikt nie ma obowiazku pamietac kto danego dnia jechal jego autem.

z gory dzieki za wskazowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzą. W ciągu 30 dni muszą ustalić i zawiadomić właściciela, czyli wysłać poleconym wezwanie.

Jeśli w ciągu 30 dni nie uda im się obrobić dokumentacji, wtedy automatycznie do sądu.

Jeżeli nie ma pewności, że na zdjęciu jesteś Ty (twarz naprawdę musi być nieczytelna, bo nowe urządzenia podobno robią takie fotki, że w powiększeniu piegi widać :decayed:), wtedy możesz iść w zaparte i teoretycznie nic Ci nie zrobią.

Ale wszystko zależy od sędziego na jakiego trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj moich rodzicow odwiedzil stroz prawa :evil: [nie mieszkam w miejscu zameldowania].

Przyszlo foto z fotoradaru.

a) nie moge sie teraz stawic na komendzie zeby to wyjasnic, bo jestem daleko... a oni mi mowia, ze w takim razie musza skierowac sprawe do sadu ;) - czyli jak czlowiek jest w Australii i fizycznie nie jest w stanie stawic sie w ciagu paru dni na komendzie, to automatycznie sprawa jest kierowana do Sadu Grodzkiego? :kox:

B) jesli na zdjeciu bedzie mlody facet w okularach podobny do mnie, a ja powiem, ze to nie ja, bo np. bylem w Krakowie... co wtedy?

podobno troche osob wygralo w sadzie juz takie sprawy :gwizdanie:

chodzi o to, ze nikt nie ma obowiazku pamietac kto danego dnia jechal jego autem.

z gory dzieki za wskazowki.

jeżeli jestes w stanie udowodnić że w momencie zrobienia zdjęcia przez fotoradar

byłeś w Austrii to mogą Cie w d.... pocałować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś w Austarlii :?: :blink: przywieź coś :wink4:

co do foty, to powiedz, że była impreza, byłeś dętka i nie wiesz kto prowadził. Mandat oczywiście zapłacisz, ale punkciaków nie dostaniesz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, ze foty nie przyslali poczta, tylko przyszli do domu... wiec nawet nie wiem na ile jest wyrazna :thumbdown:

Gdyby to bylo 100PLN to mialbym w nosie, ale bylo chyba 100@50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 albo 10 pkt, 400-500pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes w stanie udowodnic że byłeś w Austrii ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy że podasz kilka osób i mozna to potraktowac sikiem prostym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś ma przyciemniane szyby. Widać dobrze twarz?

A czolowa mozna sciemnic :?: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozna

bocznych tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś ma przyciemniane szyby. Widać dobrze twarz?

Przeciez przedniej czolowej nie ma przyciemnionej? A od tylu nie widac nawet jak nie masz sciemnionej szyby. Masz obowiazek wskazac kto prowadzil pojazd, inaczej mandat 500zl bez punktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno można, ale przepuszczalność światła musi być ok 70%

Ale bocznych przednich, czolowej ani o % :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się też pochwalę - bo również dostałem zdjęcie "z tyłu" z trasy pomiędzy Gdynią a Ustką.

Jak ktoś chętny to mogę dopisać gdzie konkretnie to ustrojstwo stoi.

Przekroczyłem o 22 km/h. Przysłano pocztą z opcjami:

- 4 pkt. i 120 zł

- 0 pkt i 300 zł (bez wskazania sprawcy)

Jeszcze się waham którą wersję wybrać ale wezmę chyba pierwszą bo punktów prawie nie mam :)

BTW: Chyba podjadę gdzieś na komendę i zapytam się czy można punkty na nagrody wymienić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny to mogę dopisać gdzie konkretnie to ustrojstwo stoi.

Jeżeli przenośny to będę strzelał: Redzikowo, Bydlino, Duninowo, Grabno, Zimowiska, Kobylnica ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...