Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

witam wszystkich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam od 10 miesiency jestem posiadaczem a4 1.8 125ps rok99 dzis udalo mi sie znalesc to forum i jestem z tego bardzo zadowolny bo mam pare problemow z mim audi

Bild194.jpgBild197.jpgBild202.jpg

wymaga troche zmian np alu felgi 17 jak narazie to jestem zadowolony

jeszcze ras witam wszystkich POZDRO

ps sory za pismo

[ Dodano: 2006-07-10, 18:16 ]

Bild200.jpgBild193.jpg

Opublikowano

witamy kolejną niunie :mrgreen:

Opublikowano

Witam, furka ladna 17 by sie przydalo wlozyc, ladny stan autka :mrgreen: pozdro

Opublikowano

witamy kolejne nie TDI ... :twisted:

Opublikowano

Witam :!: Moze chcesz sie wymienic tylnimi lampkami :mrgreen: Auto bardzo ladnie sie prezentuje :grin:

Opublikowano

Witam w klubie :mrgreen:

Opublikowano

Witam benzyniaczka :mrgreen:

Opublikowano

Cześć :!:

1.8 125 KM też sporo na forum :razz:

Opublikowano

Witamy na forum, piekne autko, lampki, brakuje tylko 17 '' :wink:

Opublikowano

witam, ładniutkie auto, gratuluję...

Opublikowano

mi tez sie podoba szkoda ze nie turbo albo tdi :wink:

Opublikowano

Pozdrawiam serdecznie i gratuluję dynamicznego sedanika ( rodzice mają identyczny tylko z 2001 - przy ruszaniu przód unosi sie do góry hehhe jest zabawa) no w oim avanciku już silniczek czuje te dodatkowe kg ale również jest frajda z jazdy

Opublikowano

Autko naprawde ładne i zadbane kolorek tez daje rade :wink:

Opublikowano

ladne to autko kruca fuks :) no ja też moge sie lampkami wymienić mam po pierwszym lifcie ;)

rodzice mają identyczny tylko z 2001 - przy ruszaniu przód unosi sie do góry hehhe jest zabawa

a znasz auto co mu sie nie podnosi przód przy ruszaniu :?:

Opublikowano
gratuluję dynamicznego sedanika

OT:

Oj nie przesadzaj stary... 1.8 ADR niezbyt wiele ma wspólnego z dynamiką :roll:

Opublikowano

ladna niunia :) jednak te po 2 lifcie nabraly jeszcze troche uroku :D

fotki troche marnej jakosci, wiec ciezko dokladnie ocenic...1 szczegol troche zniszczyl cale wrazenie-nieorginalne radyjko

Opublikowano
  • Autor

orginalne radio chorus na kasety zmienilem na cd sony ,do chorusa nieda sie nic podlanczyc ale szukam jakiegos orginalu.Przebudowalem trocha system audio wzmacniacz 1000w 4kanalowy po 250w na kanal i subufer 480w glosnik30 cm Mac Audio oczywiscie grubsze kable

Bild216.jpg

szukalem miejsca zeby zmacniacz zbytnio nie przeszkadzl zawsze idzie subufer odpiac i zlorzyc siedzenia teras tylko wyciszenie zmiana glosnikow ,kondensator i jeszcze jeden zmacniacz !

Zmienilem rownierz orginalne zawieszenie ,sprerzyny i amortyzatory firmy WAITEC

6b_1_b.jpg

Bild219.jpg

Bild227.jpg

lekka gleba no i fajnie trzyma w zakrentach teraz tylko jakies 17zoll

pozdro :lol:

Opublikowano

Heh Kaziu no może monster szybkości nie jest ale braku dynamiki mu nie zarzucisz ( no chyba że masz wymagania trącące o sportową jazdę) pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.