Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass


Lucjus1

Rekomendowane odpowiedzi

w planie mam zakup chromowych ramek do szyb i pionowe paski grilla też będą w chromie :D co do nakładek to nie jestem za nimi :D jak tłumik się przegryzie i będzie leciał to dopiero wymienię w całości a na razie mi się nie pali :D Cerb Twoja OOOO to też niezły egzemplarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w planie mam zakup chromowych ramek do szyb i pionowe paski grilla też będą w chromie :D co do nakładek to nie jestem za nimi :D jak tłumik się przegryzie i będzie leciał to dopiero wymienię w całości a na razie mi się nie pali :D Cerb Twoja OOOO to też niezły egzemplarz :)

widzę że masz złe zaciągi :naughty: skądś to znam.... :decayed:

poczytaj kolego trochę o śmieciach typu chromy na metry itd zanim zaczniesz co robić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori chrom do twojego koloru to by pasował, byle nie na matry :decayed:

Cerb Twoja OOOO to też niezły egzemplarz

dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS pozwole sobie zacytowac z postu o twojej OOOO

Skąd Ci sie wziął w B5 silnik AWX 131 PS? :gwizdanie:

Co to zmian które wprowadziłeś... jedyny pozytyw to obwódki na szyby :good:

grill, lampy- porazka na całej linii :thumbdown:

moje chromy nie bedą na metry tylko z gustem (org) ;) pozdrawiam i powodzenia w nastepnych modach[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 00:21_________________________________________________[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 00:24_________________________________________________

ori chrom do twojego koloru to by pasował, byle nie na matry :decayed:

Cerb Twoja OOOO to też niezły egzemplarz

dzięki :hi:

tylko ori plus grill z eski :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS pozwole sobie zacytowac z postu o twojej OOOO

Skąd Ci sie wziął w B5 silnik AWX 131 PS? :gwizdanie:

Co to zmian które wprowadziłeś... jedyny pozytyw to obwódki na szyby :good:

grill, lampy- porazka na całej linii :thumbdown:

moje chromy nie bedą na metry tylko z gustem (org) ;) pozdrawiam i powodzenia w nastepnych modach[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 00:21_________________________________________________[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 00:24_________________________________________________

ori chrom do twojego koloru to by pasował, byle nie na matry :decayed:

Cerb Twoja OOOO to też niezły egzemplarz

dzięki :hi:

tylko ori plus grill z eski :D

Chyba nie załapałeś o co chodzi w wypowiedzi Somesa :gwizdanie:

Napisał Ci, żebyś nie popełniał jego błędu i nie oklejał auta chromem bo to :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałeś pierwszą stronę i taki cwaniak jesteś? :cool1:

przeleć całe 200stron i zrób w aucie choć połowę z tego co ja wówczas zacznę przyjmować do wiadomości twoje wypociny :wink4:

a to że chcesz zrobić wiejski wóz drabiniasty na wzór swojej poprzedniej bawarki czy golfa to już nie mój problem.. ale uaktualniaj wątek chętnie się pośmieję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do poprzedniej bawarki i golfa to chyba ty je miałeś. uważam ze to nie jest miejsce do kłócenia się na temat kto ma Lepszy "wóz drabiniasty". każde auto ma coś w sobie a cytat z twojego posta miał wskazać ze chromy na szyby też mogą się komuś podobać ale skoro duma nie pozwala ci pomyśleć przed wypowiedzią to lepiej swoje myśli przemilcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do poprzedniej bawarki i golfa to chyba ty je miałeś. uważam ze to nie jest miejsce do kłócenia się na temat kto ma Lepszy "wóz drabiniasty". każde auto ma coś w sobie a cytat z twojego posta miał wskazać ze chromy na szyby też mogą się komuś podobać ale skoro duma nie pozwala ci pomyśleć przed wypowiedzią to lepiej swoje myśli przemilcz.

po prostu źle mnie zrozumiałeś w pierwszej mojej wypowiedzi gdzie grzecznie cię na dobrą drogę chciałem naprowadzić (a wyjątkowo rzadko mi się to zdarza :wink4:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie denerwować :P a co do tych chromów na metry to zobacz ostatnie zdięcie na http://allegro.pl/item1045586761_audi_a4_b5_obwodki_szyb_tuning_przes_0zl.html klub a4 jest wszedzie :P

Właśnie z tej aukcji miałem chrom, paskudztwo. W dodatku za krótkie tzn źle docięte.

A tak na serio to gość chyba wykorzystał zdjęcie kogoś od nas. Chyba nawet wiem kogo :gwizdanie:

_________________________________________________

Napisałem do gościa pytanie czy ma zgodę na używanie logo klubu na swoich aukcjach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo Klapa USA i kiera S4 od Hawaj :D

pozdrawiam serdecznie[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 00:32_________________________________________________

Dawca wnetrza zakupiony w anglii za jedyne 250 fuli hehehe czekam na dostawe

bwlt8kwegkkgrhqeokjsewo.th.jpg

bwltrhwmkkgrhqmokkeewqo.th.jpg

bwluegbwkkgrhqmoknqevyf.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździ na poziomie fabrycznym :P ale to ze względu na moje osiedle na którym jest masa chopek spowalniających no i przejeżdżam przez chodnik żeby zaparkować pod domem. a jeżeli chodzi o podłokietnik to mam w planie go założyć jak wymienię tunel środkowy

[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 20:15_________________________________________________zdjcie0066u.th.jpg

zdjcie0067w.th.jpg

fanty w końcu doszły w tygodniu klepa idzie do lakiernika :D[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 20:17_________________________________________________zderzak który dostałem jest niestety w gorszym stanie niż został mi opisany

ale na szczęście są fachowcy którzy go odratują :D

zdjcie0068kt.jpg

[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 20:20_________________________________________________A mogłem wziąć S4 body od HAWAJ :( nie żałował bym tak jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwrócić nie mogłem bo kolega się fatygował do londynu żeby go odebrać :(:wallbash: Ale damy rade a jak będzie źle bez gleby to trochę się ją położy :D[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 21:11_________________________________________________stajnia powiększona info na pierwszej stronie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stajnia powiększona info na pierwszej stronie :D

Oj oj oj z takim kopciuchem tyle kunia? U mnie podobnie kopcił przy 145 KM :decayed: Ale chciałem bez kopciucha :no: ładnego niutona wyciągnęli 325 nm z tego co przeliczyłem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...