Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass


Lucjus1

Rekomendowane odpowiedzi

Ale popsułeś samochód, ładna butelka a tak spaskudzona chromem na metry :wallbash:.

Weź to zerwij bo aż żal patrzeć na takie druciarstwo. Krzywe, cienkie chromowane paski w dodatku źle docięte :sick3:

założyłem zeby zobaczyć czy bedzie pasować chrom do reszty :P zamówiłem ORI ;) nie chciałem wyrzucić prawie 300 funtów na coś co po jakimś czasie nie będzie mi się podobać

do tej usa klapy ta tylna tablica wyglada tragicznie !!! zrób sobie mniejszą pod wnęke !!

miałem tablice na wymiar i psy mnie 3 razy zatrzymały :( ta jest z legalnymi wymiarami :(

dołożyć ścieme przodu :gwizdanie:, zrób coś z tymi tylnymi lampami :shocked:, no i koniecznie gleba, bo kółko ładne i tylko się marnuje na takiej kozie ;(

zcieme z przodu już miałem okazje zrywać z poprzedniego auta :(

a za morde i na glebe pójdzie na koniec tego tyg :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na koniec września jade na zlot ACI nie chce zeby mnie zlinczowali :D do tego czasu po metrach nie bedzie nawet mm :D

Ale popsułeś samochód, ładna butelka a tak spaskudzona chromem na metry :wallbash:.

Weź to zerwij bo aż żal patrzeć na takie druciarstwo. Krzywe, cienkie chromowane paski w dodatku źle docięte :sick3:

Widziałem że sam kiedyś je miałeś :D bez nich auto wygląda lepiej ale z ORI można żyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i jeździłem dopóki nie pojechałem na spota. Zadowolony zaparkowałem koło auta z oryginalnym chromem. I powoli mina mi się z zmieniała z takiej :> na taką :kwasny:.

Jest ogromna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie, pięknie ale te tylne lampy... i znaczek s4 z grila myslę, że wywaliłeś już :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to piorko na tylen klapie jeszcze masz ? gdzie to mozna wyrwac ? :) UK gdzies to chodzi ? to jest od m3? m5 ?bo do audi raczej tego nie wymyslili :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna furka :>

-Radio koncertowe ze zmieniarką (mogę sprzedać :P) wymienione na JVC mp3/usb/aux 4x55w

Wg. mnie oryginal jest najlepszy :) Mam u siebie tez taki zestaw ze zmieniarka i nie zamierzam tego zmienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irlandia to kraina deszczowców i nie chciało mi się do bagażnika w deszczu latać żeby jakieś płyty zmienić ;)

a jeżeli chodzi o piórko to wymyślili :P i do tanich nie należy ale wolę to niż jakieś skrzydło

http://cgi.ebay.co.uk/Painted-Audi-A4-B5-S-Type-Rear-Boot-Lip-Spoiler-94-01-/170568530001?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item27b6ad3851

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa Ci ta multifunkcja przy kierownicy ? :mysli:

to nie multifuncja tylko tiptronic, trójramienne nie wychodziły z multi :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa Ci ta multifunkcja przy kierownicy ? :mysli:

to nie multifuncja tylko tiptronic, trójramienne nie wychodziły z multi :no:

racja to od tiptronica ale myślałem żeby sobie to na krótko przerobić i podpiąć do ściszania tuby w bagażniku lub cosik w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...