Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.8 30V] takie sobie A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, auto kupilem 2 tyg. temu, troche modyfikacji juz bylo, troche zrobilem sam, i jeszcze troche zostalo do zrobienia ;)

pict0002mc2.th.jpg

pict0005dz0.th.jpg

pict0009an4.th.jpg

pict0011zg7.th.jpg

pict0018jk5.th.jpg

pare fotek po kosmetycznych zmianach, foty juz na szczescie nie robione w ostrym sloncu jak poprzednie

67676034hf4.th.jpg

26210989bf9.th.jpg

36452015it0.th.jpg

65379917vy8.th.jpg

39840475kv2.th.jpg

67658327zd4.th.jpg

pzdr

Opublikowano

Ładny sedan :a4fan:

Wrzuć fotki wnętrza

Opublikowano

no ładniutka maszynka :oklaski: Pogratulować zakupu! Ale ramki pod tablice rej. musisz zmienić :tongue4: Wiadomo na jakie ;) A co do tej zmiany felg to faktycznie polerka też mogłaby być ale jeśli znajdziesz jakieś fajne 19'' to może być lepiej. Poza tym to co planujesz zmienić też na duży plus. Ja bym jeszcze pomyślał o innych lampach na tył... Ogólnie super :thumbup:

Opublikowano

no no niezła bestia :th: :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

ramki juz sa w domu, nawet 8 sztuk, aby bylo na zapas ;)

czekaja tylko na nowe tablice

a co do wnetrza, narazie bez rewelacji

2110527945ow1.th.jpg

w przyszlym tygodniu jestem umowiony na obszycie kiery skora

dodatkowo skladam powoli podlokietnik, tzn zalatwilem juz tunel, brakuje tylko ... podlokietnika ;)

Opublikowano

podobaja mi sie - kola, V6, kolor i nawet tylne swiatla ;) plan na zderzak S4 :th:

szkoda, ze bez :quattro:

nie podoba mi sie - grill :no: kiera i galka od biegów :no: acha blenda bleee :thumbdown:

generalnie nie ma tragedii...milej jazdy :a4fan:

Opublikowano

podobaja mi sie - kola, V6, kolor i nawet tylne swiatla ;) plan na zderzak S4 :th:

szkoda, ze bez :quattro:

nie podoba mi sie - grill :no: kiera i galka od biegów :no: acha blenda bleee :thumbdown:

generalnie nie ma tragedii...milej jazdy :a4fan:

jw + kierunki.. nie lepsze bylyby a'la S4? :rolleyes:

Opublikowano

Bardzo ładny avancik. A kiere zamiast obszywać zmień na to po lifcie. No i ten silniczek :th:

Opublikowano

Bardzo ładny avancik.

Avancik? :polew::rolleyes:

Opublikowano

grill wole ze znaczkiem,fele fajne ,kiera po lifcie i lampy tyl i bedzie super :th:

Opublikowano

Powitać bliźniacze A4 :naughty:

Opublikowano

No co no co zakochany jestem,mam prawo się pomylić :naughty:

Ale dałem ciała :polew: Wychodzi na to,że sam mam AVANTA :polew:

Ogólnie sam padłem.

Dobra koniec :tongue4:

Opublikowano

Bardzo pozytywny silniczek :)

Szkoda że bez Q

Autko fajne, podoba mi się :) Gratuluje zakupu :)

Opublikowano
  • Autor

thx za opinie

kiere jak juz bede zmienial to raczej na ta od s4, ale to nie teraz, wole cos sukcesywnie zmieniac a nie wszystko naraz, bo potem nie bede mial juz co robic ;)

co do grilla - mam jeszcze ori w garazu, zaleznie od humoru bede mogl podmienic, choc nie ukrywam ze na ten moment bardziej podoba mi sie bez znaczka

Opublikowano

Bardzo fajna silniczek najfajniejszy :oklaski: jak one cudownie mruczą :evil:

Opublikowano

Kolorek piękny bo czarny .. ja bym poleciał szybki wszystkie procz czołowej na jasny ciemny bo tak do połowy to średnio ładnie :>

Do grilla doklej malutki znaczek Audi z klapy czy cos i bedzie wygladało miodzio .. :thumbup:

Avant :polew:

Opublikowano
  • Autor

szyby sa wszystkie przyciemnione, przepuszczalnosc tyl 20%, przod 50%, tyle ze bylo mocne slonce wiec wyszlo jak wyszlo.

nastepna sesje zrobie w polmroku, powinno wyjsc lepiej

aha i kolor auta to ciemny granat :)

Opublikowano

Fajna :a4fan: ,świetny silnik, no to teraz z kasy sie wytrzepiesz na te cześci od S4.Ja na twoim miejscu najpierw bym zderzak kupił zamiast kier,kapitalnie sie wygląd poprawi,ja tez miałem zderzaczek od S4

Opublikowano

dodatkowo skladam powoli podlokietnik, tzn zalatwilem juz tunel, brakuje tylko ... podlokietnika ;)

co do samego tunela- mozna zalozyc na starym- jak bedziesz wymontowywal, to zobaczysz ze w tym miejscu gdzie ten "nowy" przeznaczony pod podlokietnik ma dziure- w starym od wewnatrz jest lasnie zaznaczone gdzie wyciac ;) wystarczy brzeszczot, i w 5 min masz po sprawie ;)

podlokietnik- jesli nie kupisz nic w ciagu 2 tygodni- bede mial ori podl. na sprzedaz (kupilem komplet kubelkow z podlokietnikiem, a mam juz u siebie, wiec 2 mi nie potrzebne ;) mozesz sie wtedy przypomniec.

ps- fajna fura, szczegolnie ten motor! :)

pzdr

Opublikowano

Mnie się podoba :a4fan:

superancka bestia :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.