Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.8 30V] takie sobie A4


eMeM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, auto kupilem 2 tyg. temu, troche modyfikacji juz bylo, troche zrobilem sam, i jeszcze troche zostalo do zrobienia ;)

pict0002mc2.th.jpg

pict0005dz0.th.jpg

pict0009an4.th.jpg

pict0011zg7.th.jpg

pict0018jk5.th.jpg

pare fotek po kosmetycznych zmianach, foty juz na szczescie nie robione w ostrym sloncu jak poprzednie

67676034hf4.th.jpg

26210989bf9.th.jpg

36452015it0.th.jpg

65379917vy8.th.jpg

39840475kv2.th.jpg

67658327zd4.th.jpg

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładniutka maszynka :oklaski: Pogratulować zakupu! Ale ramki pod tablice rej. musisz zmienić :tongue4: Wiadomo na jakie ;) A co do tej zmiany felg to faktycznie polerka też mogłaby być ale jeśli znajdziesz jakieś fajne 19'' to może być lepiej. Poza tym to co planujesz zmienić też na duży plus. Ja bym jeszcze pomyślał o innych lampach na tył... Ogólnie super :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramki juz sa w domu, nawet 8 sztuk, aby bylo na zapas ;)

czekaja tylko na nowe tablice

a co do wnetrza, narazie bez rewelacji

2110527945ow1.th.jpg

w przyszlym tygodniu jestem umowiony na obszycie kiery skora

dodatkowo skladam powoli podlokietnik, tzn zalatwilem juz tunel, brakuje tylko ... podlokietnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobaja mi sie - kola, V6, kolor i nawet tylne swiatla ;) plan na zderzak S4 :th:

szkoda, ze bez :quattro:

nie podoba mi sie - grill :no: kiera i galka od biegów :no: acha blenda bleee :thumbdown:

generalnie nie ma tragedii...milej jazdy :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobaja mi sie - kola, V6, kolor i nawet tylne swiatla ;) plan na zderzak S4 :th:

szkoda, ze bez :quattro:

nie podoba mi sie - grill :no: kiera i galka od biegów :no: acha blenda bleee :thumbdown:

generalnie nie ma tragedii...milej jazdy :a4fan:

jw + kierunki.. nie lepsze bylyby a'la S4? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx za opinie

kiere jak juz bede zmienial to raczej na ta od s4, ale to nie teraz, wole cos sukcesywnie zmieniac a nie wszystko naraz, bo potem nie bede mial juz co robic ;)

co do grilla - mam jeszcze ori w garazu, zaleznie od humoru bede mogl podmienic, choc nie ukrywam ze na ten moment bardziej podoba mi sie bez znaczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek piękny bo czarny .. ja bym poleciał szybki wszystkie procz czołowej na jasny ciemny bo tak do połowy to średnio ładnie :>

Do grilla doklej malutki znaczek Audi z klapy czy cos i bedzie wygladało miodzio .. :thumbup:

Avant :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyby sa wszystkie przyciemnione, przepuszczalnosc tyl 20%, przod 50%, tyle ze bylo mocne slonce wiec wyszlo jak wyszlo.

nastepna sesje zrobie w polmroku, powinno wyjsc lepiej

aha i kolor auta to ciemny granat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo skladam powoli podlokietnik, tzn zalatwilem juz tunel, brakuje tylko ... podlokietnika ;)

co do samego tunela- mozna zalozyc na starym- jak bedziesz wymontowywal, to zobaczysz ze w tym miejscu gdzie ten "nowy" przeznaczony pod podlokietnik ma dziure- w starym od wewnatrz jest lasnie zaznaczone gdzie wyciac ;) wystarczy brzeszczot, i w 5 min masz po sprawie ;)

podlokietnik- jesli nie kupisz nic w ciagu 2 tygodni- bede mial ori podl. na sprzedaz (kupilem komplet kubelkow z podlokietnikiem, a mam juz u siebie, wiec 2 mi nie potrzebne ;) mozesz sie wtedy przypomniec.

ps- fajna fura, szczegolnie ten motor! :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...