Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zbiórka krwii dla mojej mamy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witaj. Dopiero teraz natknąłem się na tą wiadomość. Mam nadzieję ze z mamą już wporządku. Jakby w razie co była potrzebna jeszcze krew śmialo wrzucaj temat, a napewno przyjde z pomocą :) Szkoda ze dopiero teraz zauważylem. Zdrowka dla mamy zycze

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mamy już początek sierpnia, więc prosimy o info na temat zdrowia mamy i czy krew nadal potrzebna (posiadam 0 Rh+)

Dużo siły i cierpliwości życzę.

Daniel

Opublikowano

wspólczucie ...wyrazic chciałem

mam 40 lat o oddałem już ...naście litrów krwi. zcząłem w armii bo urlopu dawali i tak zostało. chciałem też zostac dawcą szpiku, ale je... NFZ prawie nie refunduje badań potencjalnych dawców a fundacje nie dają rady... więc płakac.

na pocieszenie powiem ci że moją mame rok temu rok temu lekarze do trumny wsadzili... hu...

dziś ma nowotwora wszędzie, ale jeszcze się uśmiecha. :)

z białaczką można miec szczęście...

ja mam A RH+ więc mogę jedynie powiedziec..

szacun i powodzenia

Opublikowano

Rogal sprawa nadal aktualna ? jak by co to z chęcią oddam krew dla twojej mamy, pozdrów ją i trzymam kciuki za jej zdrowie

BTW sam wiem jak to jest mieć chorą bliską osobę :thumbdown:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Bardzo żałuję, że nic nie wiedziałem o całej zbiórce. Widzieliśmy się raptem parę dni temu i z chęcią bym pomógł. Mam grupę 0 RH- więc jeśeli nadal potrzebna jest krew dla Twojej mamy to przy najbliższej wizycie w PL się zgłoszę. Pozdrawiam i życzę Twojej mamie szybkiego powrotu do zdrowia.

Andrzej

Opublikowano

i ja bym chciał temat odświeżyć. Plytki nadal potrzebne? za 2,5 tygodnia bede mogł je oddac

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

to jak z tą krwią/płytkami??

w razie czego w przyszłym tygodniu mogę znów oddać krew lub płytki - w zależności co będzie bardziej potrzebne

pzdr

Opublikowano
  • Autor

Mama od piatku jest na trzeciej turze chemioterapii. Jak narazie po pierwszej i po drugiej uzyskała remisje wiec oby tak dalej Panie/Panowie.

Jezeli możecie oddawac krew/płytki to BARDZO PROSZĘ o to. Płytki są towarem deficytowym.. bardziej niż krew (wg. lekarzy).

Z GÓRY DZIEKUJĘ !!. Pozdrawiam.

Opublikowano

super że jest już lepiej, miejmy nadzieje że będzie jeszcze lepiej, w wyniku 100% zdrowia :notworthy:

Opublikowano

Witaj.To moja grupa krwi. potrzebujesz dalej tej krwi? :good:

Opublikowano

Witaj chłopaku,

Ja mam 0 RH- i nie widzę problemu żeby oddać jak trzeba. Daj cynk jak to rozwiązać logistycznie żeby trafiła prosto do Twojej mamy. Daleko do siebie nie mamy do ja z Łodzi.

Opublikowano

witam

niestety, u mnie nie ma możliwości oddania płytek, nast razem pojadę tam gdzie można. oddałem krew, mam nadzieję, że się przyda

wieczorem prześle Tobie zaświadczenie

pzdr i życzę zdrowia dla Ciebie i rodziny

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

:hi:

potrzebne jeszcze zaswiadczenia? jesli tak to podesle tylko prosze o adres na pm bo gdzies zapodzialem

ZDROWKA !!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Oddałem i mama i siostra :) (jak trzeba to mogę zaświadczenie wysłać tylko adres na priv ;))

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

sorki że dopiero teraz ale właśnie co sie wpisałem na forum :) jeśli chodzi o krew jestem stałym dawcą w piątek mam termin także możesz na mnie liczyć, potwierdzenie mogę ci wysłać na maila. pozdro

Opublikowano
  • Autor

Panowie/Panie jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc !!

Dawno juz nie pisałem w tym watku... z aktualnosci moge powiedziec tyle, że moja Mama jest przygotowywana do piatej chemioterapii oraz finalnie do przeszczepu poniewaz ZNALAZŁ SIE DAWCA SZPIKU :notworthy:.

Co do zaswiadczen to jak najbardziej jezeli ktos oddał krew prosze o wysyłanie ich na dane (napisze tutaj a nie na PW żeby było juz na przyszłosc):

Witold Roguski

ul. Mineralna 26

02274 Warszawa.

DZIEKUJEMY !!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam.

Nieznamy sie ale to nie oto chodzi .

Tez przezyłem dramat z moim synkiem teras ma 4 latka i 2 lata temu zachorował na wilms nowotwor nerki od tamtej pory oddaje krew .leczylismy sie rok czasu i dzieki Bogu wygralismy z rakiem i tego Zycze twojej mamie najbardziej. Trzymaj aie trzeba byc dobrej mysli to pomaga ja to doswiadczyłem.

Oddam krew mam grupe ORh+ czy wystarczy ze podam imie i nazwisko twojej mamy?

Pozdrawiam

właśnie w czwartek idę oddać krew [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:12_________________________________________________

Witold Roguski

ul. Mineralna 26

02274 Warszawa.

Ale dałem ciała.

Oddałem krew z dopiskiem

Witold Roguski

ul. Mineralna 26

02274 Warszawa.

czy to przejdzie ?

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

hej kolego:) mam grupe 0 Rh- od 6 lat regularnie co 2 miesiące oddaje krew:) więc nastepnym razem mozesz na mnie liczyc:) pozdrawiam :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hallo.Właśnie oddałem. Jutro z rańca wysyłam potwierdzenie. Dużżoo zdrowia dla Mamy życzę.

Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Oddana. Jeszcze dziś wyślę potwierdzenie. Zdrowia Twojej mamie i forumowiczom życzę.

BTW. Nie wiem czy wiecie, ale za oddanie krwi przysługuje odpis podatku. 130zł za każdy litr krwi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.