Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Zamiast quattro RWD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hyba sie rozlecial spaw na torsenie

to kto to spawał ze to nie wytrzymało przecież latwiejszego spawania zak zalać wszystko to chyba nie ma ;p

btw czekamy wszyscy z niecierpliwością na filmik !!! wrzuc cos wreszcie :naughty:

swoja droga oryginalny pomysł RWD + :audi:

Opublikowano

ja tam zaczynam wątpić w to RWD - co za problem nagrać 15 sekundowy filmik i go wrzucić

Opublikowano

Ja od początku wątpię bo żeby kilku sekundowego filmika nie nagrać... :disgust:

Opublikowano

a co ma nagrywac jak auto nie jezdzi dobrze, przeciez pisze ze spaw puscil,i auto sie grzeje.................nie ktorzy dlugo ogarniaja takie rzeczy jak zdjecie lub film bo im sie poprostu nie chce lub nie maja czasu..takze dajcie mu spokuj znajdzie czas to wrzuci

Opublikowano

Piszę bo chce zobaczyć filmik i nie moge sobie pozwolić, żeby to przegapić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja nic nikomu nie musze nic udowadniac. auto aktualnie stoi. wymiana pompy wody nio i wlasnie w projekcie odcinka tylnej sekcji hamulcowej.

jeli chodzi o spaw na torsenie jest ok. urwalo sruby laczace torsen z walem. :> za badzo dostala w dziure.

Opublikowano

Stary ale z ciebie KAT :tongue4:

Opublikowano

to na pewno masz :audi: cos mi sie wydaje ze za często CI sie sypią te części.... albo silnik jakis z 8 litrów i za duzo mocy? :polew:

albo jakies zdziorbo to auto :P:decayed:

Opublikowano
  • Autor

w moich rekcach zaden samochod nie bedzie wiecznie dobry. dla mnie samochod ma jedzic. ma spelniac moje wymagania. samochody z moich rak ida prosto na zyletki

Opublikowano
:decayed::good:
Opublikowano

:gwizdanie: Żalisz sie czy chwalisz? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie: Żalisz sie czy chwalisz? :cool1:

sam nie wiem[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 19:41_________________________________________________nie zakładam nowego wątku tylko pisze tu. rozlecialo mi sie łożysko na wale. po czym urwalo mi sruby mocujace wal ze skrzynia. spaw na torsenie OK. kto wie jakie tam jest lozysko???? sprawdzalem w ETCE i nic.

Opublikowano

filmik widmo...

Opublikowano

sciemnia koleś i tyle

Opublikowano

Ale nas wkręcił :gwizdanie:

Opublikowano

pozatym AHH to klepkot a nie benz.... :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

a co klekot już nie da rady ciągnąć na tył? :gwizdanie:

Opublikowano

a co klekot już nie da rady ciągnąć na tył? :gwizdanie:

to jesli autor myli ahh-klekota z 2.8 PB to juz widze jego naped na tył :polew:

Opublikowano

a co klekot już nie da rady ciągnąć na tył? :gwizdanie:

to jesli autor myli ahh-klekota z 2.8 PB to juz widze jego naped na tył :polew:

AAH miało być chyba :tongue4:

Opublikowano

tak,

tak czy siak, ja nie wierze w to cudo z napędem RWD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.