Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I


filip1001

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Nie Q .. w zimę jazdę bez Q :mysli:

przestań... mesie przez wieki nie miały Q i BMW tez nie... Audi tez nie miały..ludzie jeździli

tez tak mowilem poki sie nie przejechałem Q:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie... przecież i tak większość audiczek na forum jest FWD :cool1:

każdy się podnieca czemu nie Q ale odpowiedzcie sobie na pytanie dlaczego wy sami osobiście nie kupiliście Quattro??? (pytania nie kieruję do osób posiadających Q)

wiadomo, że Q jest za***iste - ale dlaczego większość go nie ma??? Bo co??? Za drogie było w zakupie???

Łatwo się komentuje wydane przez kogoś pieniądze i najśmieszniejsze jest to jak ktoś kto nie ma Q pisze "szkoda, że nie Q" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie Mam Q bo Mam G-Klasse w Rodzinie ..jak chcę to Śmigam :D

Ale a6 ładne ....chciałem takie ale jak szukałem to ceny były masakryczne za takie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW M3 to nowe nie ma Q i robi nasze RS5 Quattro i RS4 Quattro..niestety... zarówno na zakrętach jak i na prostej.

rozkład masy robi swoje :) tam jest chyba 50/50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW M3 to nowe nie ma Q i robi nasze RS5 Quattro i RS4 Quattro..niestety... zarówno na zakrętach jak i na prostej.

ciekawe , ale jakos u siebie w domu na Ringu nie zrobi STI Spec C :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, odwieczna dyskusja o napedzie...

Zima bez quattro ja nie potrafie jezdzic. Ostatnie 6 lat zrobilo swoje, audi mnie rozpiescilo :)

Jak wsiadam zima w fwd to czesto sie zapominam, nie wiem jakby mi sie wydawalo ze kazde auto to quattro.

A znowu z napedem na tyl to zima mozna jezdzic ale tylko dla zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy kto zasmakuje Q nie wraca raczej do FWD i tyle w temacie.

dlaczego kto kto ma FWD nie moze mowic, ze "szkoda, ze nie Q" ? najprawdopodobniej sam sobie zdaje sprawe, ze popelnil blad i nastepnym razem go nie powtorzy :decayed:

wiecie w ogole, ze 40% nowych modeli Audi sprzedaje sie z Quattro? ludzie madrzeja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly ja myśle że wszystko to akurat kwestia pieniędzy jest... jedno jest co chcemy a drugi co możemy mieć....

kiedyś pisałem jak szukałem auta to było dużo z q ale żadne nie było ok..zawsze coś nie tak było, a to po wypadku, a to 200k km na szafie a to ksiązki brak itp itd.. gdzieś musi nastąpić kompromis...

co niezmienia rzeczy że wszystkim życze (sobie również a co!) aby nas było stać na nowe S4 z dowolnym wypasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo a jak sie bardzo chce to zyczenia sie spelniaja , i tym milym akcentem proponuje zakonczyc dywagacje o wyzszosci napedu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby mnie w wieku 50 lat było stać na auto za 330 tys PLN to będe zadowolony

auto i jego utrzymanie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...