Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 Cantona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mi też się podoba ten filmik. Kokos widzę fotoshop opanowany do perfekcji :polew: tak na serio dzięki bardzo za pomoc! cena to kwestia dyskusji a mina objechanego banana w astonie bezcenna :polew:

Opublikowano

A gdzie te filmiki, bo tyle o nich mowicie a ja nigdzie ich nie moge namierzyc?

Hmmm blyszczy sie jak lustereczko - jakie zabiegi wykonales na lakierze?

Opublikowano

mi też się podoba ten filmik. Kokos widzę fotoshop opanowany do perfekcji :polew: tak na serio dzięki bardzo za pomoc!

no opanowany :decayed: tylko rece opadaja po calym dniu obrobki lakieru,dobrze ze zdjecia sie udalo zrobic zanim lunęło z nieba.

nie ma sprawy cala przyjemnosc po mojej stronie,polecam sie na przyszlosc

Opublikowano
  • Autor

polerowanie i woski, tylko to wszystko to sprawka kokosa i jego specyfików.

Opublikowano

polerowanie i woski, tylko to wszystko to sprawka kokosa i jego specyfików.

przestancie pierd.olić o głupotach , melduj co tam nagrzebane jest w silniku :kox:

Opublikowano

ładna polerka :kox: wewnątrz autko też niczego sobie :good: wygląda na to, że właściciel kocha swoje auto :)

Opublikowano

Jak załozyłes tą kiere od nowych modeli S4, pare razy na forum przewinął sie temat takiej kiery w b5, nawet SID ten temat poruszył kiedys, ale nikt nie opisał co potrzeba do zmiany :gwizdanie:

duzy plus że RNSe - zrobiłes pod kolor reszty konsoli :good:

Opublikowano

tam juz obczajałem ten tremat :wink4: , chodziło mi o to zebyś tu wypisał co jest z autem , nie kazdy user tego forum ma konto na SR :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

szczerze to nic nie trzeba oprócz kierownicy. pasuje bo jest ten sam wieloklin, można też podłączyć podświetlenie tylko potrzebny jest wtedy przewód od kierownicy a4 b5 z wielofunkcją. Poduszka też działa.

Opublikowano

podoba mi sie ten zamaskowany FMIC , nie chcesz sciagnac tych oznaczen z tylu? :cool1:

Opublikowano

RS to RS... nic dodać nic ująć :)

ciekaw jestem finalnego efektu... powodzenia w pracach :good:

a tak przy okazji to naoglądałem się i natchnęło mnie... :decayed:

Opublikowano

kox i tyle :) :gwizdanie:

Opublikowano

Piotrek jedziesz jutro stroić potwora ???

Opublikowano

kiera jest wypas, ogarniales temat sterowania RNSe ?

Opublikowano

Parę rzeczy mi się nie podoba ale generalnie samo autko na pewno dodaje adrenaliny ;-)

Opublikowano

W serii ładnie przyśpiesza :)

Opublikowano

przeciez to juz po zalozeniu gratow ale nie wystrojone :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.