Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szary metalik, alu 18", tył diody, ksenon, kiera S.


Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego jaki HID założyłeś?

Ja też mam 2000 rocznik i FIS odpierdala jak próbuje podpiąć allegowy HID...

trzeba dokupic jakis piedolnik ktory sie wpina w kabel HIDa i wtedy FISowi zawsze jest OK, na alledrogo cos takiego widzialem

Nic z tych rzeczy ziomek. Mam w Wawie człowieka, który ma w sprzedaży przetwornice oszukujące pół-CAN.

Sam kupiłem slim'y i po założeniu FIS siedzi cicho... w kącie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym kolego na Twoim miejscu pomyslal nad przyciemnieniem szybek, felgi masz cos pod kolor to rozejrzalbym sie za taka folia, co do gwintu to uwazam ze nie koniecznie jest to najlepsze rozwiazanie po 1wsze cena a po 2gie komfort ja u siebie mam 18" mam amory 1BE i sprezyny -40 i jak jade z kolegami jeden ma serie zawias i 15" a drugi tez ma serie i 16" to powiem Ci ze u mnie nie jest juz tak kolorowo.

a o autku, to bardzo ladne, poszlo z modami w dobra strone :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym kolego na Twoim miejscu pomyslal nad przyciemnieniem szybek, felgi masz cos pod kolor to rozejrzalbym sie za taka folia, co do gwintu to uwazam ze nie koniecznie jest to najlepsze rozwiazanie po 1wsze cena a po 2gie komfort ja u siebie mam 18" mam amory 1BE i sprezyny -40 i jak jade z kolegami jeden ma serie zawias i 15" a drugi tez ma serie i 16" to powiem Ci ze u mnie nie jest juz tak kolorowo.

a o autku, to bardzo ladne, poszlo z modami w dobra strone :wink4:

No musiało pójść w dobrą stronę bo było w moich rękach:) hehe teraz troszku odżyje jak będzie miała pomalowane te zderzaki a co do zawiasu to chyba wystarczyło by to ori niskie co jest nie pamiętam jak sie to tam dokładnie nazywa co idzie 2 cm w dół i myślę było by dobrze a szybki to delikatnie przydymić i będzie kox :slina: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazywa sie 1BE, wlasnie sam mam takie amory i do tego te sprezyny -40mm i mi sie podoba zarowno komfort jak i wyglad, no zalezy jeszcze kto gdzie i ile jezdzi i do czego uzywa auto ale tak jak dla mnieto chyba najlepszy kompromis :rolleyes:

a co do szybek to koszt niewielki a efekt za***isty, ja placilem 300PLN za 5 szyb w avancie a od razu inaczej auto w oku lezy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaki i maska pomalowane i jest ok. 1BE też jest na celowniku tylko chłop nie chce nic opuścić :naughty:

Jestem umówiony na małą sesję w otoczeniu starych magazynów i ramp kolejowych - bardzo lubię zdjęcia a4 w takiej scenerii :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaki i maska pomalowane i jest ok. 1BE też jest na celowniku tylko chłop nie chce nic opuścić :naughty:

Jestem umówiony na małą sesję w otoczeniu starych magazynów i ramp kolejowych - bardzo lubię zdjęcia a4 w takiej scenerii :kox:

no to rób i się pochwal a mi tu proszę na meila [email protected] wysłać normalne fotki jak maleństwo wyglada po kosmetyce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobię parę zwykłych takich to Ci podeślę ; )[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 19:18_________________________________________________Zwykłe fotki po malowaniu(Uwaga! Auto brudne):

9627d6d97e56c80bm.jpg e50c831e0f8640f5m.jpg 26b323c9c8c37be9m.jpg b4fe76d0e45a6914m.jpg

A tu mały prezent dla niuńki:

859d23072a7cee1em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz maleństwo pięknie wygląda tylko pogratulować powiedz mi kiedy będę mógł ją znowu zobaczyć :gwizdanie: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę u Twojego mechaniora z autem brata bo wysrała mu się pompa wtryskowa :kwasny: On ma obadać czy to na pewno pompa i jeśli tak to ma ją odesłać do Chrzanowa i później z powrotem założyć.. Powiedz mi dokładniej gdzie on ma warsztat może być na PM. A poza tym mogę kiedyś tak o podjechać tylko nie w tym tygodniu.. :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 19:16_________________________________________________Po wymianie oleju i filtrów + parę nowych fotek w 1szym poście. HDR - pierwsze próby :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ale bez gleby. Musi być obniżenie, wtedy auto zacznie robić wrażenie (nawet mi się zrymowało). :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ale bez gleby. Musi być obniżenie, wtedy auto zacznie robić wrażenie (nawet mi się zrymowało). :gwizdanie:

Szukam gwintu jakiegoś ale mam niestety w tym roku jeszcze inne - poważniejsze wydatki. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki super aż mi sie tęskni za nią ;(byłem wczoraj w Niemczech i nie ma kompletnie nic do kupienia fajnego:( nie mów ze masz jakieś inne wydatki tylko kładź całą kasę na mody hehehehe :wink4: szaraczek nie mógł trafić w lepsze ręce muszę powiedzieć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki super aż mi sie tęskni za nią ;(byłem wczoraj w Niemczech i nie ma kompletnie nic do kupienia fajnego:( nie mów ze masz jakieś inne wydatki tylko kładź całą kasę na mody hehehehe :wink4: szaraczek nie mógł trafić w lepsze ręce muszę powiedzieć :good:

W zeszłym tygodniu zmieniłem olej Motul i komplet filtrów MANN'a.

Chcę przez zimę pełnego FIS'a zrobić i może przed zimą udało by się program zapodać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to mi się podoba tak trzymaj:) będę miał małą prośbę chyba Krzysztof do ciebie ale to jutro ci napisze na pw bo teraz juz muszę spadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały VT:

v8eFJ.jpg

Co myślicie?

Podobają mi się takie felgi, jak skończę moje mody to sobie kupie taki wzór 18'.

Chociaż sam nie wiem czy ładniejsze są te które masz teraz czy te od nowszego rsa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały VT:

v8eFJ.jpg

Co myślicie?

też mi te fele się podobają :) jak masz okazję to bierz i zakładaj i rezaj dalej furę.. tez mam szarego sedana i dzialaj żeby było się na czym wzorować :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wolę "te Twoje" tylko wtedy auto na glebie, z tym że ja lubię bardziej masywne felgi, a wiadomo nie każdy takie lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniaj zmieniaj zobaczymy coś zawsze nowego :) a mi się jednak nie udało kupić a4 niestety:( ale też jestem dumny ze swojego nowego zakupu za niedługo pokaże :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...