Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blachara lubi się pokazać


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Wy się smiejecie, nie wiecie co ja przeżywam zatrzymując się przed przejściem dla pieszych Bumą 750i E38 :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem to dziś i też miałem polew, kórde co jest nie tak przecież BMW to pozadne auta, czemu te dresy i ludzie o małej inteligencji się tak uczepiły tej marki :mysli::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem żonę

Jak zobaczyłem fotkę tego kolesia to się nie dziwię, że już nie ma żony... Ale artykuł ciekawie napisany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem to dziś i też miałem polew, kórde co jest nie tak przecież BMW to pozadne auta, czemu te dresy i ludzie o małej inteligencji się tak uczepiły tej marki :mysli::polew:

jakiejś marki chyba musieli sie uczepić chodż swoją drogą to trzeba sie cieszyć że nie uczepili sie audi!!!!

miałem oststnio po trasie "zwerbowac" nowego klubowicza ale jak zajechaliśmy za tą a4 na stacje paliw i on wysiadł to odpuściłem sobie (miał dresik, zreszt a dziewczyna siedząca obok też) mam nadzieje że to odosobniony przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem oststnio po trasie "zwerbowac" nowego klubowicza ale jak zajechaliśmy za tą a4 na stacje paliw i on wysiadł to odpuściłem sobie (miał dresik, zreszt a dziewczyna siedząca obok też) mam nadzieje że to odosobniony przypadek.

Ubrać dres to nie przestępstwo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem oststnio po trasie "zwerbowac" nowego klubowicza ale jak zajechaliśmy za tą a4 na stacje paliw i on wysiadł to odpuściłem sobie (miał dresik, zreszt a dziewczyna siedząca obok też) mam nadzieje że to odosobniony przypadek.

Ubrać dres to nie przestępstwo :kwasny:

Ale ubrać dres i łazić w nim po mieście i jeździć w nim cały dzień - to zwykle już o czymś świadczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem oststnio po trasie "zwerbowac" nowego klubowicza ale jak zajechaliśmy za tą a4 na stacje paliw i on wysiadł to odpuściłem sobie (miał dresik, zreszt a dziewczyna siedząca obok też) mam nadzieje że to odosobniony przypadek.

Ubrać dres to nie przestępstwo :kwasny:

Ale ubrać dres i łazić w nim po mieście i jeździć w nim cały dzień - to zwykle już o czymś świadczy...

a w tym przypadku było tak jak piszecie bo spotkałem tą audiczkę jeszcze raz i był taki sam widok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A potem znów zobaczyłem biały dym i to, jak z tego dymu wyłania się czarna beemka. Jak wspina się na stromy betonowy podjazd, traci równowagę i wali się na dach. "

http://www.autokrata.pl/ogien/2127/dachowanie_bmw_740i/

To chyba znakomicie pasuje i nakreśla atmosferę tego typu imprez :thumbup:

Swoją drogą nie widze nic złego gdy zakładam dres ani gdy jedzie ze mną dziewczyna po solarium. De facto we wszystkim trzeba mieć umiar, ale po wyglądzie oceniać się nie powinno. Każdy ubiera się jak chce, a ubiór o niczym nie świadczy. Nie kierujmy się stereotypami i szanujmy się nawzajem.

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co....jedni lubią ople ....drudzy wolą fordy.... a inni w beemkach się kochają

.

.

.

:audi: ONLY :audi: AUDI :audi:

:notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nic nie mam do Pań z solarium. Ja bym je wszystkie mocno "kochal" hehehe.

Czytałem ten artykuł w poniedziałek. Szkoda,że na stronce nie ma jednej fotki. Był tam jeszcze Poldek 300KM :oklaski:. Z zewnątrz wiejski tuning, ale respekt dla silnika hehe - 17sek do 200km/h.

"A potem znów zobaczyłem biały dym i to, jak z tego dymu wyłania się czarna beemka. Jak wspina się na stromy betonowy podjazd, traci równowagę i wali się na dach. "

http://www.autokrata.pl/ogien/2127/dachowanie_bmw_740i/

A tutaj ta sama sytuacja tyle, ze z innej kamreki http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=3400

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kierujmy się stereotypami i szanujmy się nawzajem

Popieram, tym bardziej, że jak niejeden z klubowiczów dres wieczorem w domu zakłada, zdecydowanie jak "Dres" wygląda :D

Dla mnie megakox to ten wygibas z tą beemką. No do tej pory uwierzyć nie mogę. Kiedyś w strefie śmiechu było jak stary, babski wieloryb wjeżdżając w bramę Octavią dachował - strasznie wtedy polewaliśmy, a tu okazuje sie, ze tjuningmeny też potrafią dać do pieca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile ten bambus mial promili i gdzie byla ochrona jak tylko zaczal jezdzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

Szczerze to tam pewnie non-stop takie debilne palenie gumy jest więc skąd ta ochrona miała wcześniej wiedzieć że tak to sie skończy. jakby za każde piłowanie czepiali sie to zlot "tjuningowców" nie miałby sensu, więc jest to dla ochrony taki trochę ryzyk-fizyk - tylko popali gumy czy może przypier.oli w słup albo ścianę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...