Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Audi A4 by Marcinooos


Marcinooos

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas by się pochwalić moją Audi. Wyjechała z fabryki z 2002 roku całkowita seria:)

Co do następnych planów:

-skóra

-hamulce

-malowanie czarnych cześci zderzaków na srebny

-hmm...

Propozycje mile widzane :)

myślałem o navi lub wirusie :P

NLhsA.jpg]

jteGA.jpg

Mod nr 1: Skórzane fotele

G2XwJ.jpg

NLrr9.jpg

5MBoA.jpg

5MDTJ.jpg

Mod nr 2: Hamulce 320mm + felgi RS4 b7 (dla dokładnych :) )

9f91r.jpg

9gzPA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super A4ka :) zapraszam na spoty kujawsko-pomorskie http://www.a4-klub.pl/smf/kujawskopomorskie-b79.0/ oraz na jutrzejszy wypad na grilla do Koronowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kanapy to 1500zł z anglika :) stan bardzo dobry tylko mi brakuje przednich boczków, których nie mogę nigdzie dostać :/

Musze koniecznie zdjęcia hamulców zrobić :) piękne wykonanie devastation`a

Spoty bardzo chętnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wpadaj dziś do Koronowa:) o 15:30 zbiórka na Łuczniczce i wspólny przejazd na pas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna B6 :) jeśli motor zdrowy to rób wirusa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doloz spojler na klape s-line i bedzie super, goly sedan wyglada jak kielbasa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna sztuka :hi:

Boczki masz tu: http://allegro.pl/item1063474635_a4_b6_b7_tapicerka_boczki_idelane_4_szt_kpl.html

Zagadaj z czakim...to jest kolega z forum...nie wiem czy to skorka czy nie ale zagadaj z nim moze bedzie cos mial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doloz spojler na klape s-line i bedzie super, goly sedan wyglada jak kielbasa :P

Popieram w 100%, ładne Audi tak po za tym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd bierzesz rzeczy z anglików? Mam anglika i czasami coś potrzebne :) Ładna furka :) Super siedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...furka spoko tak jak wcześniej pisali dołuż spojler na tyłek :kox:

no i podgrzej te super siedziska bo w zime będzie brrrr w pupe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi cześci od anglików to mogę dać Ci kontakt na pw.

Myślałem też nad navigacją, podobno super sprawa. Ostatnio nawet się rozglądałem i znalazłem cały opis instalacji. Jesli chodzi o navi to mowa oczywiście o tej RSN-E,tak? widziałem jak ktos miał założoną te nowszą od b7 chyba? są tam jakieś utrudnienia w podłączeniu?

Podgrzewanie foteli-koniecznie!!:P miałem wcześniej Leona ze skórką w środku ojj zima było brr :P

A jeśli chodzi o siedzenia, mam taki kłopot z kanapą:/ mianowicie miałem składaną, teraz ta jest pełna co za tym idzie zamiast obudowy odpowiednich oparć z tyłu jest tylko ściana grodziowa mocowana na stałe. Moje pytanie jak to dobrze założyć bo mi jakoś to nie pasuje albo mam 2 cm odstepu miedzy kanapą a resztą albo czeka mnie obcięcie tej ściany i dospawanie uchwytów. Macie może jakieś pomysły jak to dobrze założyć?

Ma ktoś może schemat instalacji do podłączenia alarmu? znalazłem do b5 co prawda jakos poszukam odpowiednich kabli ale schemat by mi to ułatwił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu uzupełniłem zdjęcia o nowe hamulce :) wyglądają świetnie w tych felgach :) warto w coś takiego zainwestować jest duża różnica :)

Nie ori nie, w ogole warto? Ten mój alarm ma odłączenie pompy itp dlatego potrzebuje schematu instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie napisał że gleba by się przydała :kox: I te fele to nie s-line tylko wzór RS4 b7 :gwizdanie: A tak to bardzo ładna furmana ja bym jeszcze kierę zmienił :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może schemat instalacji do podłączenia alarmu? znalazłem do b5 co prawda jakos poszukam odpowiednich kabli ale schemat by mi to ułatwił:)

Co dokładnie potrzebujesz wiedzieć o instalacji alaramowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik bardzo chętnie ale teraz siedzę w Warszawie niestety :/ ale regularnie jak wracam do domu sprawdzam czy coś się kroi :)

Dokładnie to mam instrukcje podłączenia tego alarmu i nie mogę znaleźć odpowiednich kabli m.in. obsługa szyb z kluczyka

Naturalnie, że RS4 bardzo mi sie podobają i razem z oponami Toyo T1R to najlepszy komplet jaki miałem:):) tylko to przez 17" to nie chce mówić jak wygląda z tyłu ta malutka tarcz :P szukać jej trzeba pod mikroskopem chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik bardzo chętnie ale teraz siedzę w Warszawie niestety :/

W Wawie też są spociki, więc możesz wpadać :)

Wirusa rób koniecznie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...