Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MOja niunia 2,6 v6 QUATTRO


djbojus

Rekomendowane odpowiedzi

witam chcialem wam, przedstawic moja niunie o imieniu AUDI a4 z serduszkiem 2,6 v6 o mocy 150 km stozek

OTO i ona

yKiqS.jpg

yKkW0.jpg

lNJUJ.jpg

9pITJ.jpg

lNWnr.jpg

yM7ar.jpg

147dA.jpg

lO7R9.jpg

lOmP0.jpg

9qqNi.jpg

14raJ.jpg

9qPJJ.jpg

lOQKJ.jpg

9qXd9.jpg

WIECEJ ZDJEC nie długo zapraszam do kometowania pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chcialem wam, przedstawic moja niunie o imieniu AUDI a4 z serduszkiem 2,6 v6 o mocy 150 km stozek

OTO i ona

WIECEJ ZDJEC nie długo zapraszam do kometowania pozdrawiam

IVE powiedz panu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to narazie planuje załozyc xenon i podniesc moc do 180 koni ale zobaczymy pozdram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy dywaniki znaczek na tylniej polce x2 poki co to pachnie mi to wsia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie lampy sonara, to było by OK :wink4: dywaniki zamień na jakieś welurowe, bo te to nadają sie do CC w lpg :gwizdanie:

Mocy w tym silniku nie podniesiesz :gwizdanie:

+ za pomalowane dokładki w kolor i czarny gril :good:

Brakuje felgi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra baza do modzenia :naughty::decayed:

Też mam 2.6 V6, możesz sobie zobaczyć zmiany u mnie w podpisie jakie przeprowadziłem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podniesc moc do 180 koni

:decayed: pewnie chipem z allegro albo jak dołożysz jeszcze więcej takich dywaników :polew:

Nic nie zrobisz z tego silnika bez dwóch worków pieniędzy

...... mogło być dobrze ale auto przejawia wiejskie zapędy typu 2 znaczki za szybą, szkoda ze jeszcze rejstracji z imieniem nie ma za szybą ... dywaniki alu z gumy lol

lamp nie komentuję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy sie tych lamp czepiacie a dywaniki byly juz jak ja kupilem sa do wymiany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy sie tych lamp czepiacie a dywaniki byly juz jak ja kupilem sa do wymiany :(

a to takie juz trendy forumowe :kox: Sonar = ZUO :decayed: jak juz ringi w audi to tylko od FK, ale i tak najlepsze są zespolone poliftowe + Xenon :good:

A dywaniki to wywal czym prędzej bo kują w oko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive :polew:

tak jak wyżej piszą, ale nawet te dokładki przy ten feldze nie robią żadnej roboty... :disgust:

a to "dziecko w aucie" nie przeszkadza ci, że jest tak centralnie na środku szyby? chyba że się nie oglądasz za siebie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to narazie planuje załozyc xenon i podniesc moc do 180 koni ale zobaczymy pozdram

A jak masz zamiar to osiągnąć :decayed: ?

Lipa przez chrom na metry :sick3:, sonary :sick3: i te dywaniki :sick3:

Nie wiem dlaczego ale wnętrze kojarzy mi się z burakowozem :confused4:

Na prawdę ładne auto ale przez wyżej wymienione elementy bardzo dużo traci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmierdzi mi tu w tych komentarza troche hiporytami. Dywaniki... co w nich takiego ?. Pachną wsią ? Nie wydaje mi się. Przynajmniej mu się nie porwą :D.

Ładna Adela. Fajny kolor niezła moc. Lampy może i tak, chociaż jak pytałem wszystkich w rodzinie (nieznających się) mówili że ładnie to wygląda, ładniej niż standardowe. Lepsze to niż oryginał chyba. :hi: 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmierdzi mi tu w tych komentarza troche hiporytami. Dywaniki... co w nich takiego ?. Pachną wsią ? Nie wydaje mi się. Przynajmniej mu się nie porwą :D.

Ładna Adela. Fajny kolor niezła moc. Lampy może i tak, chociaż jak pytałem wszystkich w rodzinie (nieznających się) mówili że ładnie to wygląda, ładniej niż standardowe. Lepsze to niż oryginał chyba. :hi: 4/5

A co takiego jest w zestawie skarpetki plus sandały? To taka sama wieś jak te dywaniki. Zwyczajny obciach.

Nie rozumiesz tego? To znaczy, że kompletnie nie masz gustu. Dywaniki PCV są nieodłącznym zestawem takiego wnętrza:

nnWu9.jpg

Pytałeś nieznających się to dlatego padła taka odpowiedź. Nieznający się lubią też pokrowce i chrom na metry. Jadą z takim zestawem pod remizę gdzie stoją zwieśniaczone golfy i calibry i myślą, że są cool. Silnik 1,6 i ryczący tłumik - wielcy "tjunerzy".

_________________________________________________

Kolega ma dobrą podstawę do modów. Fajny silnik i jeszcze lepszy napęd. Kilka delikatnych zmian i fura :kox:. Byle nie miał doradców, będących fanami wiejskiego tuningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmierdzi mi tu w tych komentarza troche hiporytami. Dywaniki... co w nich takiego ?. Pachną wsią ? Nie wydaje mi się. Przynajmniej mu się nie porwą :D.

Ładna Adela. Fajny kolor niezła moc. Lampy może i tak, chociaż jak pytałem wszystkich w rodzinie (nieznających się) mówili że ładnie to wygląda, ładniej niż standardowe. Lepsze to niż oryginał chyba. :hi: 4/5

A co takiego jest w zestawie skarpetki plus sandały? To taka sama wieś jak te dywaniki. Zwyczajny obciach.

Nie rozumiesz tego? To znaczy, że kompletnie nie masz gustu. Dywaniki PCV są nieodłącznym zestawem takiego wnętrza:

nnWu9.jpg

Pytałeś nieznających się to dlatego padła taka odpowiedź. Nieznający się lubią też pokrowce i chrom na metry. Jadą z takim zestawem pod remizę gdzie stoją zwieśniaczone golfy i calibry i myślą, że są cool. Silnik 1,6 i ryczący tłumik - wielcy "tiunerzy".

:naughty: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...