Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] OGrowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzieś wydarł ORI lotkje? :kox:

Battalion się kłania ;-)

gbwipe.jpg

Opublikowano
  • Autor

Miało wpaść do A3 ale coraz bardziej mi się podoba ;-)

2015_01_03-kiera-8P-s-line-IMG_20150103_

Opublikowano

Tez mi to chodzi po głowie, ładuj do A4 :wink:

od A3 podchodzi P&P ? Reggi obszywał ?

Opublikowano
  • Autor

Tez mi to chodzi po głowie, ładuj do A4 :wink:

od A3 podchodzi P&P ? Reggi obszywał ?

Szkoda mi multifunkcji trochę, zobaczy się. Ponoć pasuje, tylko taśmę trzeba zmienić, zobaczymy.

Opublikowano

Tez mi to chodzi po głowie, ładuj do A4 :wink:

od A3 podchodzi P&P ? Reggi obszywał ?

IMO to kierownica z A3 8L s-line.

Opublikowano
  • Autor

Tez mi to chodzi po głowie, ładuj do A4 :wink:

od A3 podchodzi P&P ? Reggi obszywał ?

IMO to kierownica z A3 8L s-line.

Z łopatkami i numerem zaczynającym się od 8P... ?

Opublikowano

Tez mi to chodzi po głowie, ładuj do A4 :wink:

od A3 podchodzi P&P ? Reggi obszywał ?

IMO to kierownica z A3 8L s-line.

Z łopatkami i numerem zaczynającym się od 8P... ?

Nie widziałem łopatek :P

S-linowe 8L wyglądały identyko. Skóra perforowana i żadnych znaczków s-line. Zresztą trójramienna 8Lpolift/8P przedlift czy B6 to właściwie to samo.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No właśnie nawet się zastanawiałem czy by nie zamienić się z kimś komu te łopatki się przydadzą.


Śnieg, szybka decyzja i krótka sesyjka ;-)

http://audi.pacula.eu/sesja-zimowa-2015/

2015_02_07-sesja_zimowa_03.jpg

2015_02_07-sesja_zimowa_02.jpg

Opublikowano

ogrze do kalendarza fote

Opublikowano

Ale najpierw się do Michała uśmiechni niech podkręcić w PSie ;)

Opublikowano

po przeczytaniu pierwszej strony widać dzieje sie tu dużo :) dobra robota

Opublikowano

2015_02_07_sesja_zimowa_04_5_6_tonemappe

Opublikowano

Twoja stronka kiedyś mocno mnie zainspirowała do działania, modów itp. Do tego żeby robić to z głową :) Dzisiaj jak trafiłem na forum twoje autko to tylko pojawił się szeroki uśmiech :wink: Gratulacje i powodzenia w dalszych modach, no i bez awaryjności :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Twoja stronka kiedyś mocno mnie zainspirowała do działania, modów itp. Do tego żeby robić to z głową :) Dzisiaj jak trafiłem na forum twoje autko to tylko pojawił się szeroki uśmiech :wink: Gratulacje i powodzenia w dalszych modach, no i bez awaryjności :hi:

Dzieki ;-) Stronke musze w koncu zaktualizowac bo mam spoooro zaleglosci, a coraz mniej czasu :-/

Naciapane z kanalu...

Wziąłem się za sprawdzenie stanu tylnych tarcz i klocków, patrzę a tam upssss :-/

9be0bd8838957f42e577c59c5d03e2a6.jpg

Edytowane przez OGr

Opublikowano

Wziąłem się za sprawdzenie stanu tylnych tarcz i klocków, patrzę a tam upssss :-/

Skad ja to znam :eusathink:

Podrzucisz mi fotkę końcówek wydechu z bliska? Bo pamietam że jakieś ładne fifki miałeś tam wrzucać

Opublikowano
  • Autor

Te brudasy? A masz :-)

80b057b2593fb5636817c3a6eedc8b6e.jpg

Sorry za stan ale coś mnie wzięło i maluje heble tył :-)

626d5319150103a6244470a58e9972d3.jpg

Złożone :-) Na starych tarczach które niby do wymiany ale niedługo i tak wyleci inny hebel.

e792a9a09a4854c3056bde5c3f160b15.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie chcesz, teraz wrzucić sobie navigation plus?

Opublikowano
  • Autor

Musialby byc komplet i w dobrych pieniadzach abym sie skusil.

Naciapane z kanalu...

Opublikowano

Musialby byc komplet i w dobrych pieniadzach abym sie skusil.

Naciapane z kanalu...

Na olxie widziałem komplet coś koło 600zł, sam bym lyknal, ale już i tak mnie wydatki przerosły, ale bliżej zimy będę coś szukał pewnie;)
Opublikowano
  • Autor

Telefon teraz uzyteczniejszy a Symphony dobrze sie komponuje w B5 ;-)

Naciapane z kanalu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.