Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy mieszek z przedlifta pasuje do polifta ze srebrną ramką?

cdc439b27c5053f8m.jpg

Opublikowano

ramka jest inna

Opublikowano

To i ja będę chętny na 3 isostaty :hi:

Opublikowano

To i ja będę chętny na 3 isostaty :hi:

3 :blink: jeden isostat ogarnie halogeny i przeciwmgielne, tak dla przypomnienia

Opublikowano

zgadza się.. nie wiem jak ja czytałem, że nie doczytałem :tongue4:

Opublikowano

Również piszę się na jeden isostat

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No więc...

w środę wraz z moskalem sprawdzaliśmy kolejny isostat, tym razem działa. Musi wejść jeszcze kilka poprawek, ale pewnie za jakieś dwa tygodnie dam na forum zdjęcia jak to wygląda i jak działa.

Opublikowano

Dobrze, że coś się rusza, bo pogoda się robi i czas na moda.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

I co chłopy?-bo obietnice zostały złożone i cisza.Przycisków nie widać.Będą?Bo jak nie to czas samemu powoli gdzieś szukać elektronika który się tego podejmie.

Opublikowano

I co chłopy?-bo obietnice zostały złożone i cisza.Przycisków nie widać.Będą?Bo jak nie to czas samemu powoli gdzieś szukać elektronika który się tego podejmie.

Nie sikaj... powiedziałem że będą to będą. Póki co nawet czasu do moskala nie mam podjechać sprawdzić go. Chcesz to rób sam nikogo nie zmuszam.

Opublikowano

Nie sikam tylko grzecznie pytam.Sprawa się ciągnie już czas jakiś i tylko dopytuję bo cisza w eterze.Skoro czasu nie masz rozumiem.Napisz czasem w temacie czy coś się rusza czy czasu brak.

Pozdro

Opublikowano

Nie sikam tylko grzecznie pytam.Sprawa się ciągnie już czas jakiś i tylko dopytuję bo cisza w eterze.Skoro czasu nie masz rozumiem.Napisz czasem w temacie czy coś się rusza czy czasu brak.

Pozdro

Dzisiaj miałem sprawdzać z moskalem isostat ale deszcz leje, może w niedizele go sprawdzę, są jeszcze dwie rzeczy do poprawki na bank, jak uruchomię posprawdzam to dopiero dam znać.

Póki co może ktoś wie czy halogeny i przeciwmgielne idą po przekaźniku czy przekaźnik był w starym przycisku?

Opublikowano

Przed II Liftem napięcie trzymał przycisk, więc (jak sądzę) nie było.

Opublikowano

Żebyście nie gadali że temat nic nie idzie:

20110409054.jpg

Opublikowano

Mam nadzieję, że instrukcja "który żółty do którego" będzie? :decayed:

Opublikowano

Witam Wszystkich. Mam pare pytan odnośnie zmiany fabrycznego radia kaseciaka na fabryczne cd. Otóz posiadam Audi z 2000r i chcialbym zmienić kaseciaka na cd i na forum czytalem o zmianie w wersji z 1 lifta ... a głownie chodzi mi oto czy do tunela 2dni bedzie pasowal ten klimatronic co mam teraz u siebie bo pisano ze trzeba zmieniac bo jest weższy. I ogolnie czy nie ma jakis wielkich problemow ze zmiana ? pozdrówka

Opublikowano

Tak na marginesie to jakie radia orginalne pasują do polifta? Stare chyba jest za duże.

Opublikowano

Tak na marginesie to jakie radia orginalne pasują do polifta? Stare chyba jest za duże.

Jeśli chodzi o 1 DIN to wszystkie jakie były montowane w b5, rozmiar się tutaj nie zmienia.

Opublikowano

panowie,ja zmienialem climatronic na ten poliftowy,ale jest kiepski dzis troche cieplej wlaczylem klime, dalem wszystkie patyczki nadmuchu,a on dmucha jak na starym mialbym ze 3 patyczki na 10chyba tam bylo.Co z tym fantem zrobic?

Opublikowano

ile bedziesz sie jeszcze z tym pierd...lił ???? :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.