Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT


jedrusa4

Rekomendowane odpowiedzi

a o to, prościej będzie jak zdejmiesz zderzak - będziesz miał ten czujnik przed sobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy tak jak ja auta z najstarszych roczników w których klima była sterowana masą.

Jednak nie trzeba zdejmować zderzaka ani wykręcać lampy

image-upload-17-739262.jpg

Na tym zdjęciu widzimy wtyczkę którą idą przewody do czujnika ciśnienia klimy. Znajduje się ona tuż pod pompą abs, czyli dojśie piękne.

potwierdzam, że należy przeciąć brązowy przewód z białym paskiem i podłączyć pod niego + najlepiej po stacyjce i bezpieczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak testy isostatu wypadają, moskal nie spalił jeszcze furacza? :decayed:

póki co nawet go u siebie nie mam, nie mogę się z kolesiem skontaktować, dzisiaj będę dzwonil do niego i dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak testy isostatu wypadają, moskal nie spalił jeszcze furacza? :decayed:

póki co nawet go u siebie nie mam, nie mogę się z kolesiem skontaktować, dzisiaj będę dzwonil do niego i dam znac.

Ty masz ten jego prototyp ??? wsadź mi go do auta bo jade w sobote odstawić do malowania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak testy isostatu wypadają, moskal nie spalił jeszcze furacza? :decayed:

póki co nawet go u siebie nie mam, nie mogę się z kolesiem skontaktować, dzisiaj będę dzwonil do niego i dam znac.

Ty masz ten jego prototyp ??? wsadź mi go do auta bo jade w sobote odstawić do malowania :decayed:

Odesłałem mu wszystko, miał poprawić i dać znać. I tak daje już od 2 tygodni, dzisiaj się postaram z nim skontaktować i dowiedzieć się co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wymianie tunelu na poliftowy warto wymienic element od nawiewu. poliftowy jest inaczej wyprofilowany i bez problemu wchodzi nam pozniej radio. jak bede na czasie to zrobie zdjecie tej czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wymianie tunelu na poliftowy warto wymienic element od nawiewu. poliftowy jest inaczej wyprofilowany i bez problemu wchodzi nam pozniej radio. jak bede na czasie to zrobie zdjecie tej czesci.

klimatronic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wymianie tunelu na poliftowy warto wymienic element od nawiewu. poliftowy jest inaczej wyprofilowany i bez problemu wchodzi nam pozniej radio. jak bede na czasie to zrobie zdjecie tej czesci.

klimatronic?

to, to normalne;p nad radiem w desce jest przewod co prowadzi powietrze chyba do kratki na szybe. mozna go wymienic ale nie trzeba. mozna wcisnac wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie radio bez problemu wchodzi i wychodzi, ważne jedynie, żeby burdelu z przewodami nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Zrobiłem cala zmianę na lift 2din. dołożyłem do klimy plus na pin6 i się podświetla.

Mam tylko jeden błąd na klimie.

Wcześniej na starej tego nie było. Błąd wyglada tak:

1206 Sygnał zapłonu (obrotów) - brak

nieprawidłowy sygnał - BŁĄD SPORADYCZN

miał ktoś coś z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi zapalniczkę kompletną z tunelu sprzedać, albo chociaż tą wyściółkę z niej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info za te obroty z klimatronika :) (juz myślałem ze tylko ja mam takie cuda)

Dzisiaj postanowiłem sie pobawić w Pomysł :wallbash: - ISOSTATU z części które mi zostały.

Mianowicie przycisk od podgrzewania szyby(ten z przed liftu) jest impulsowy i sam w sobie to isostat.

Jedynym jak narazie problemem który w nim widzę, to czas załączenia przekaźnika --- to 10 min.

Czyli halogeny po zapaleniu same się zgaszą po 10 minutach. Szczerze nie jeżdżę na na nich, a 10 minut moim zdaniem mi wystarczy. Będę sie starał go przejrzeć dokładniej i być może uda sie zwiększyć czas świecenia, ale zrobię to jeśli będzie zainteresowanie :):tongue4:

Tak czy inaczej zamówiłem też isostat na 5v na wejściu z allegro 10zl(bo tylko takie są). zobaczę co szczerze będzie mi bardziej odpowiadało. A napięcie z 12v na 5v obniżę rezystorem lub jakąś cewka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a powiedz jakim rezystorem chcesz zmienić napięcie??Mam też isostat na 5v i myślałem że nic nie da rady zrobić z tą zmianą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niestety z isostatem wyszła hujnia, typ który miał to ogarnąć, nie dokończył roboty i kontakt mi się z nim urwał. Sorry za to, ale to nie moja wina. Próbowałem się z nim kontaktować, ale napisał jedynie że zmienił pracę i nie ma czasu.

Proponuję zróbcie u siebie halo i przeciwmgielne z tyłu jak kolega MaxteRR:

Sory jeszcze raz, chciałem to ogarnąć bo sam również tego cholernie potrzebuję, ale typ zawiódł.

P.S. Wuja mam twoje przyciski, spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...