Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT


jedrusa4

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mieszek z przedlifta pasuje do polifta ze srebrną ramką?

cdc439b27c5053f8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja będę chętny na 3 isostaty :hi:

3 :blink: jeden isostat ogarnie halogeny i przeciwmgielne, tak dla przypomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc...

w środę wraz z moskalem sprawdzaliśmy kolejny isostat, tym razem działa. Musi wejść jeszcze kilka poprawek, ale pewnie za jakieś dwa tygodnie dam na forum zdjęcia jak to wygląda i jak działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że coś się rusza, bo pogoda się robi i czas na moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co chłopy?-bo obietnice zostały złożone i cisza.Przycisków nie widać.Będą?Bo jak nie to czas samemu powoli gdzieś szukać elektronika który się tego podejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co chłopy?-bo obietnice zostały złożone i cisza.Przycisków nie widać.Będą?Bo jak nie to czas samemu powoli gdzieś szukać elektronika który się tego podejmie.

Nie sikaj... powiedziałem że będą to będą. Póki co nawet czasu do moskala nie mam podjechać sprawdzić go. Chcesz to rób sam nikogo nie zmuszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sikam tylko grzecznie pytam.Sprawa się ciągnie już czas jakiś i tylko dopytuję bo cisza w eterze.Skoro czasu nie masz rozumiem.Napisz czasem w temacie czy coś się rusza czy czasu brak.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sikam tylko grzecznie pytam.Sprawa się ciągnie już czas jakiś i tylko dopytuję bo cisza w eterze.Skoro czasu nie masz rozumiem.Napisz czasem w temacie czy coś się rusza czy czasu brak.

Pozdro

Dzisiaj miałem sprawdzać z moskalem isostat ale deszcz leje, może w niedizele go sprawdzę, są jeszcze dwie rzeczy do poprawki na bank, jak uruchomię posprawdzam to dopiero dam znać.

Póki co może ktoś wie czy halogeny i przeciwmgielne idą po przekaźniku czy przekaźnik był w starym przycisku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Mam pare pytan odnośnie zmiany fabrycznego radia kaseciaka na fabryczne cd. Otóz posiadam Audi z 2000r i chcialbym zmienić kaseciaka na cd i na forum czytalem o zmianie w wersji z 1 lifta ... a głownie chodzi mi oto czy do tunela 2dni bedzie pasowal ten klimatronic co mam teraz u siebie bo pisano ze trzeba zmieniac bo jest weższy. I ogolnie czy nie ma jakis wielkich problemow ze zmiana ? pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to jakie radia orginalne pasują do polifta? Stare chyba jest za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to jakie radia orginalne pasują do polifta? Stare chyba jest za duże.

Jeśli chodzi o 1 DIN to wszystkie jakie były montowane w b5, rozmiar się tutaj nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,ja zmienialem climatronic na ten poliftowy,ale jest kiepski dzis troche cieplej wlaczylem klime, dalem wszystkie patyczki nadmuchu,a on dmucha jak na starym mialbym ze 3 patyczki na 10chyba tam bylo.Co z tym fantem zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile bedziesz sie jeszcze z tym pierd...lił ???? :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...