Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT


jedrusa4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maly problem moze ktos wie jak go rozwiazac, zrobilem podswietlenie klimy wszystko dziala ladnie pieknie navigacja dziala tez hasa wszystko procz jej podswietlenia, wszystkie guziki od navigacji nie swieca, ktos wie co moze byc nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie moze ktos pomoc majac ori wtyczke do przeciw mgielnych ktory z ktorym przewodem musze polaczyc w swojej instalacji z tymi przewodami od wtyczki zeby wszystko gralo? interesuje mnie tylko swiatlo tyl bo halogenow nie posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podłączenia ogrzewania tylnej szyby wraz z ogrzewaniem lusterek fotki poniżej:

gCYEA.jpg

gD08J.jpg

Przewód biały z żółtym paskiem to jest +12V, on idzie jako jeden do wsuwki, reszta co zostaje czyli gruby biały i dwa cienki białe przewody łączymy razem i dajemy na drugą wsuwkę.

Ja przedłużyłem te przewody bo inaczej nie starczyło by ich na dociągnięcie do klimatronika.

Na drugim zdjęciu jest pokazane gdzie je podłączyć. Z tyłu jest tam podwójne wejście na szerokie wsuwki, które po załączeniu w klimatroniku ogrzewania tylnej szyby zamyka obwód.

mam problem z przelacznikiem ogrzewania tylnej szyby, zrobilem tak jak opisales wyzej i po nacisineciu przycisku ogrzewania tylnej szyby wywala mi bezpiecznik.

o co chodzi?

UP: wywalalo mi bezpiecznik, bo podlaczylem pod drugi pin wszystkie kabelki, a ma byc gruby i niebiesko-biały, BEZ MASY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problema robie tak jak w opisie na audizine... chodzi o podlaczenie podswietlenia klimatronika ... wszystko bangla przycicski dzialaja ale nie dziala mi ich podswietlenie.... pociagnalem szaro-niebieski z starego przycisku ogrzewania tylnej szyby... i d*pa ;] mryga tak jakos slabo...

pozostale bialo zolty i bialy dalem do F pin 1 i pin2 i ogrzewniae szyby bangla ... tylko to podstwitlenie... ktos pisal o kalbu z wiatraczka ze starego klimatornicka ale potem ktos cos pisal ze auto sie wylacza wraz ze switalami ... ;] yhh wkurwa mam powoli bo tak plug play nie jest wcale ;p

hm mmmm moze dlatego ze ta mase pozostawilem ... z przycisku ogrzwania szyby ... ? ale na audizine nic nie pisza ze ja gdzies podlacza ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kolego pociagnalem podswietlenie z kostki starego przycisku przeciwmgielnych z kabelka niebiesko-bialego i klimatronic swieci niemrawo. Natomiast gdy wlaczam przycisk grzania tylnej szyby, panel świeci idealnie, tak jak ma świecic. Tez nie mam pomyslu o co chodzi.

a mase dobrze ze zostawiles, ja sie glowilem czemu mi wywalalo bezpiecznik po zalaczeniu przycisku grzania szyby, i sie okazalo ze tej masy nie ma tam byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problema robie tak jak w opisie na audizine... chodzi o podlaczenie podswietlenia klimatronika ... wszystko bangla przycicski dzialaja ale nie dziala mi ich podswietlenie.... pociagnalem szaro-niebieski z starego przycisku ogrzewania tylnej szyby... i d*pa ;] mryga tak jakos slabo...

pozostale bialo zolty i bialy dalem do F pin 1 i pin2 i ogrzewniae szyby bangla ... tylko to podstwitlenie... ktos pisal o kalbu z wiatraczka ze starego klimatornicka ale potem ktos cos pisal ze auto sie wylacza wraz ze switalami ... ;] yhh wkurwa mam powoli bo tak plug play nie jest wcale ;p

hm mmmm moze dlatego ze ta mase pozostawilem ... z przycisku ogrzwania szyby ... ? ale na audizine nic nie pisza ze ja gdzies podlacza ...........

tam z jednej kostki do drugiej trzeba przepiac pin (z ktorej w ktora nie pamietam a nie chce m sie bobrowac tematu) w temacie bodajze jest napisane ze trzeba je miejscami zamienic, tylko ze w tej kostce w ktora trzeba wpiac nie ma co wypiaac bo miejsce na pin jest puste, wiec w to puste miejsce przepialem ten pin z innej kostki a w zwolnione miejsce wpialem +12v po swiatlach i taddam , sprawdz czy tak zadziala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra podlaczylem jak w temacie prawil pawelwor.... czyli prad do podswietlenia klimatronika z kabla czerwo czarnego co wchodzil do silniczka zasysajacego powietrze w starym klimatroniku... i dziala... jutro reszta podswietlenia ... popiolka itp potem przekaznik 397

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeci mu normalnie, bo ma po I lifcie, więc żadnych kabelków się tam nie przekłada, tylko ten jeden dokłada. To samo zrób u siebie i będzie działać jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem, ze auto nie gaśnie na światłach i jeszcze jeden kolega. Nie podłączać podświetlenia z przycisku grzania szyby tylko pociągnąć od awaryjek lub zegarów, wtedy działa perfekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie proszę o stosowanie interpunkcji, bo ciężko się to czyta ;)

do podświetlenia kubka muszę ciągnąc nowe kable np od popiółki

do podświetlenia musisz ciągnąć, najlepiej od popiółki.

po włączeniu econ swieci się dioda ale klima się wyłancza

...czyli prawidłowo

do awaryjnych nie trzaba istostatu?

do awaryjnych nie, ale do przeciwmgłowych tak, a najlepiej oryginalny przekaźnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem!!! podpiąłem podświetleie climatronica tak jak w 1 poscie pisał kolega i nie podświetla mi już wogóle liczników ani klimatronica , dodam ,że bezpieczniki są całe bo postojówki na zew. świecą,tak samo podgrzewanie szyby, pisało ,że żółty kabel z biał linia na 1 wtykę a reszta kabli czyli gruby biały i dwa białe razem i to w 2 wtyk,a mi ze starego włącznika zostały żółty z białym i to dałem w 1 wtyk , i gruby biały ale z 2 cienkimi koloru szarego i brązowego czy to może robic zwarcie ?? sam już nie wiem a każdy piszę inaczej .Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s4mtm, masz 98 rok więc po I lifcie. W klimatroniku dopinasz tylko jeden przewód, innych w nim nie ruszasz, pisałem zresztą o tym w temacie.

Czy Ty brązowy spiąłeś razem z jakimś innym przewodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak kolega pisze zrob... tak btw powino sie tu zrobic taka gradacje ze przed liftem co trzeba porobnic a potem lift i w poliftach ;) bo czytania duzo i kazdy inna opinie ma potem jakies bledy i nie wiadomo co robic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...