Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Ta kreska na granicy światłą to taka cecha tych soczewek, przy xenonie i jakiś dobrych żarówkach bluecośtam jest bardziej widoczna.

Koledzy mówią, że od razu widzą w lusterkach, że jadę za nimi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki czyli wszystko jest ok :naughty: jutro tylko muszę spasować prawą stronę bo coś odstaje przy kierunku i jadę na ustawienie świateł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lightfighter87

Wytłumaczcie do czego służy dźwigienka która znajduje się przy samej soczewce ?? Ma ona dwa położenia, czy przed włożeniem reflektora ustawić ją na górę czy na dół ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie do czego służy dźwigienka która znajduje się przy samej soczewce ?? Ma ona dwa położenia, czy przed włożeniem reflektora ustawić ją na górę czy na dół ?

Przesłona do zmiany na wersję UK. Jeśli dobrze pamiętam w lewej lampie przesłona jest otwarta co by nie oślepiać, a w prawej zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesłona nic zamyka i nie otwiera przesłony. zmeinai jedynei kształt krawedzi.

w polsce ma byc mniej wiecej tak ____/------ przesłona

a w uk -----\________

i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesłona nic zamyka i nie otwiera przesłony. zmeinai jedynei kształt krawedzi.

w polsce ma byc mniej wiecej tak ____/------ przesłona

a w uk -----\________

i tyle

Dokładnie o to mi chodziło, tylko słów zabrakło. Dziękuję :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM POWIEDZCIE MI ILE WAM ZAJELO CZASU PODMIANKA LAMP ZE STARYCH NA NOWE ?

Po pierwsze to nie krzycz (CAPS LOCK) :wink4:

Mi jako kompletnemu laikowi (wtedy) zajęło to całe popołudnie (tak bardzo bałem się odciąć kawałek blachy, tyle razy poprawiałem i przymierzałem czy już reflektor się zmieści) i parę godzin rano (podłączanie i lutowanie kabelków, najdłużej mi się zeszło z wciskaniem pinów do wtyczki).

Jak wcześniej nie rezałeś nic w aucie to zarezerwuj sobie sobotę od rana :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 3 godziny z tego najgorzej było z podpięciem kabli bo chyba 2 godziny walczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i juz po bolu fakt ze 8 godzin mi to zajelo bo byl problem ze silniczkiem :/ ale efekt za***isty

schemat podlaczenia kabli rewelacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się upewnić, czy jak mam stare Boshe i mam tam przeciwmgielne, to jak zamienię na polifty zespolone to nie będzie już w nich miejsca na przeciwmgielne tylko trzeba będzie rezać halogeny w kratkach żeby mieć te przeciwmgielne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się upewnić, czy jak mam stare Boshe i mam tam przeciwmgielne, to jak zamienię na polifty zespolone to nie będzie już w nich miejsca na przeciwmgielne tylko trzeba będzie rezać halogeny w kratkach żeby mieć te przeciwmgielne?

a masz przeciwmgielne w lampach które chcesz założyć ??? jesli nie (a na bank nie masz) to nie wyczarujesz , pozostanie ci rezanie w kratkach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz przeciwmgielne w lampach które chcesz założyć ??? jesli nie (a na bank nie masz) to nie wyczarujesz , pozostanie ci rezanie w kratkach :good:

Mam przeciwmgielne w swoich ale nie wiem jak sprawdzić czy będę je mieć w tych które kupię.

http://allegro.pl/lampy-audi-a4-s4-95-99-dc-h7-chrom-depo-kierunki-i1463611602.html

http://allegro.pl/audi-a4-b5-99-01-lampy-po-lifcie-nowe-lewa-prawa-i1444862433.html

Czy są jakiekolwiek nowsze lampy które mają od razu przeciwmgielne tak jak w starych? Mogą być nawet dzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zadnych lampach zespolonych/dzielonych z soczewką nie ma halo , czy to zamiannik DEPO/TYC/VALEO czy endżelajsy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zadnych lampach zespolonych/dzielonych z soczewką nie ma halo , czy to zamiannik DEPO/TYC/VALEO czy endżelajsy :wink4:

Czyli jak wymienię na zespolone/dzielone z soczewką to muszę rezać przeciwmgielne w kratkach jak chcę mieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zadnych lampach zespolonych/dzielonych z soczewką nie ma halo , czy to zamiannik DEPO/TYC/VALEO czy endżelajsy :wink4:

Czyli jak wymienię na zespolone/dzielone z soczewką to muszę rezać przeciwmgielne w kratkach jak chcę mieć?

Tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...