Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupilem ori lampy valeo pod xenon gole bez oprzyzadownia bo mialem wczeniej hidy i tam jest chyba wtyczka na zarnik d2s a ja mam takie n h7 i z tad moje pytanie czy da rade jakos wsadzic hidy do ori lamp xenonowych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na wiosne założyłem DEPO nowe.

Jade juz na 3cim komplecie żarówek H7 (szybko się palą) - miałem philipsa, osramy jakieś i jakieś szity ze stacji po pare złotych. Dodam, że nie jestem zbytnio zadowolony z jakości oddawanego światła :( Wcześniej miałem SONARY (SZIT!!!) więc nie mam porównannia z oryginałami, ale patrzą na inne samochody ze zwykłymi lampami to te moje DEPO kulawo świecą. Czy coś można w nich poprawić ew jakie poleciacie żarówki? Dodam, że na przeglądzie lampy zostały odpowiednio wyregulowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pala sie szybciej - o wiele szybciej

To nie temat o zarowkach.. :gwizdanie:

Ludzie zanim zadacie pytanie przeczytajcie caly ten watek. Bo widze ze ten temat to jeden wielki mlynek - co chwile to samo i to samo.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, ze dziadostwo. wiecej światła= krótka żywotnosc zarnika. nie wiem czemu swieca jak postojowki. nikt sie nie skarzyl na te lampy do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupilem ori lampy valeo pod xenon gole bez oprzyzadownia bo mialem wczeniej hidy i tam jest chyba wtyczka na zarnik d2s a ja mam takie n h7 i z tad moje pytanie czy da rade jakos wsadzic hidy do ori lamp xenonowych??

oczywiśce ze da rade.Ja tez mam ori lampki i zarówka H7 spokojnie wchodzi i ładnie sie trzyma tylko ja troszkę mocniej musisz wcisnąć :wink4: a Tą wtyczke obetnij i przylutuj zwykłe wtyczki na H7 i będzie :good: Zobacz na 26 stronę tego wątku :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: w razie wątpliwości w tym wątku jest napisane jakie jeszcze silniczki będą pasować do tych lamp :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeszukalem wlasnie i jest jeden watek ktory to opisuje ale dodane zdjecie sie nie wyswietlalo wiec wolalem zapytac. Dzieki za pomoc jutro kupie i lampki beda zrobione na gotowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeszukalem wlasnie i jest jeden watek ktory to opisuje ale dodane zdjecie sie nie wyswietlalo wiec wolalem zapytac. Dzieki za pomoc jutro kupie i lampki beda zrobione na gotowo :)

jak bedziesz wsadzal te silniczki to lepiej lampe zdjąć bo ciężki dostęp i trzeba sie gimnastykować,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie byloby warto ten watek umarł by wczesniej niz sie rozpoczal.

święte słowa :good:

Dla porównania zobacz sobie (przykładowy pierwszy jaki mi się natknął ) wątek kolegi który ma dzielone lampy soczewkowe z ringami (bez ringów będzie tak samo)

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_1z_19_tdi_audi_a4_ds_design_lampy_fk_blackxenon_hid_8000knowe_foty-t20622.0.html

a wątki większości osób które maja zespolone lampy VALEO albo DEPO :wink4:

Myślę że różnica jest bardzo widoczna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kogos kto lubi rezac rzeczywiscie polift robi robote jednak dla kogos kogo to przerasta... (blotniki, inne kostki) dobra alternatywa jest DEPO wz. S4, kierunek + lampa w komplecie wzor S4. W linku ktory podal _SOLAR_ kierunek z lampa sie nie zgrywaja poniewaz na 100% nie jest to komplet.... kerunek kupiony byl osobno i nie jest produkowany przez producenta lampy.

Spojrz u mnie jak wyglada lampa z kierunkiem wz. S4...

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t68489.0.html;highlight=ceglasty

gdybym mial na miejscu mozliwosc kupienia poliftow w cenie tych dzielonych rezalbym zderzak i kostki ale trafilo sie co sie trafilo... nie zaluje. Nie ma zadnego rezania, wyciagasz stare, wkladasz nowe, podlaczasz kostke i smiga. Jednak jak masz troche zapalu zakladaj polift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhy... bez dwóch zdań. I nie bój się ciąć niuni... póki jej nie zerżeniesz nie będzie na prawdę twoja :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...