Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Depo tyce i inne badziewo nie umywa sie nawet przy ori valeo. W tych zamiennikach ( co parują przeważnie) jakosć wykonania daje wiele do życzenia, zacząwszy od kleju jakim "sklejony" jjest klosz, a sklejony to aż za duże słowo bo można rozdzielić klosz śrubokrętem a czasami i ręką, plastik jest w zamiennikach kruchy :cool1: I do tego drgające odbłysniki :wallbash: Warto kupić używane valeo z dobrym odbłyśnikiem, przepolerować je i będą jak nowe :gwizdanie:

kolego zobacz kiedy zakladalem ten wątek - 4 lata temu. Od 4 lat to dające wiele do życzenia Depo jednak wytrzymalo próbę i ekstremalnego zimna i ekstremalnego ciepła. Nic nie paruje, nic nie matowieje. Czego więcej można sobie życzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jak dobrze widzieć dobrą opinię hehe jeśli juz komuś PARUJE niech uszczelki dekielków przesmaruje WAZELINĄ i będzie po kłopocie czy to takie trudne? mi parował BOSCH oryginalny dostał WAZELINY i jest ok :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś lampy PARUJĄ to niech uszczelki dekielków przesmaruje WAZELINĄ i po problemie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

odnosnie ustawiania lamp DEPO bo nigdzie tego nie ma ;]

wiec sa na kazdej lampie 2 pokretla do regulacji

i z tego co czytalem na forum zewnetrzne pokretla przy kierunkach lampy prawie sluża do regulacji GÓRA/DÓŁ

te blizej chlodnicy lewo/prawo

wiec te blizej kierunkow dorwalem i krece i krece ( troche trzeba pokrecic) wkoncu drgnelo ale wsumie niewiele z 3-5 cm....

Dropson pisal ze jak krecil te pokretla od chlodnicy to tez troche mu soczewska skoczyla do gory wiec zrobilem to samo krece i odrazu po jednym przekreceniu poszla do gory o 5-10 cm ;] wiec sie pytam czy oba sa gora / dół czy moze nie zauwazam przesówu lewo/prawo :D

i teraz drugie pytanie bo ogolnie po przejazdzce jestem zadowolony ze swiecenia ale mam pytanie odnosnie zanzaczonych na fotce czerwonych punktów czy to normalne ? co to ma znaki oswietlac xD czy co ;] czy poprostu zle wyregulowalem albo tak ten typ juz ma ;] wkoncu to nie ori tylko zamiennik

4ced1c3b3eb1e288m.jpg

0b3ed452d07aee98m.jpg

fbb09988453d4743m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz wsadzonego hida h7 w zwykłe soczewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego podjedz na diagnostykę i tam Ci wszystko ustawią specjalną maszynką za 20zł.

Też się chciałem pobawić ale tylko pogorszyłem a 20zł to przecież nie majątek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz wsadzonego hida h7 w zwykłe soczewki?

nie nie mam jeszcze wsadzonego bo czekam na biale postojówki to na h7 foty

i soczewki h7 tyle ze d2s tez oznaczenie jest

a o co masz cos na mysli konkretnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy hidach w soczewkach h7 właśnie robią się takie kwiatki jak u ciebie.

ale skoro masz zarówki to sprawdz jeszcze czy dobrze siedzą zarówki w gniazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem kupić lampy z tej aukcji http://moto.allegro.pl/audi-a4-99-01-reflektor-i1474866546.html to nie chromy co nie? Ogolnie nie mogę się doczekać rezania :naughty: wstawię foty jak szły prace :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/orgnalne-lampy-audi-a4-b6-valeo-lewa-i-prawa-i1523197502.html będą pasować do mojej B5?

---------

ale siara :wallbash: :wallbash: :wallbash: nie ugryzłem się wcześnie w palce........ :doh1: :OMG:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...