Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

masz rację, bo wolałem spier...dolic to Flyer-owi jak Tobie

a jak bym to zrobił Tobie to nie dałbys mi zyć i od razu miałbym druga dziurę w du...pie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak na powąznie, gdy miałem Flyer-a pokrywy frezarka była ustawiona na odpowiednie płaszczyzny

od kilku tygodni frezujemy zrębnice i nie ma jak

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

olej zmien na 5W-30 albo 0W-30

I olej złapie szybciej 100 stopni niż woda :decayed: Na razie wymian oleju wystarczy, wiosna się zbliża :evil:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

masz rację, bo wolałem spier...dolic to Flyer-owi jak Tobie

a jak bym to zrobił Tobie to nie dałbys mi zyć i od razu miałbym druga dziurę w du...pie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak na powąznie, gdy miałem Flyer-a pokrywy frezarka była ustawiona na odpowiednie płaszczyzny

od kilku tygodni frezujemy zrębnice i nie ma jak

to regulacji nie ma? pewnie jest jakaś mała śrubka o której nie wiesz schowana za naklejką z napisem "regulacja" :kox:

Opublikowano

niezle kapuczino masz Grac :) u mnie chyba czegos takiego nie bylo, ale na szczescie nie robie tylko krotkich odcinkow...

Opublikowano
  • Autor

Auto poskładane, mam nadzieję że do końca tygodnia się nic nie zepsuje :decayed:

Szyby umyte i wysmalcowane RainX-em, zobaczymy jak się spisze :good:

Opublikowano

Zapodaj motula x-cessa i tyle :good: u mnie takie rzeczy się nie robią a często też krótkie trasy robie , że ledwo się rozgrzeje :wink4:

Opublikowano

Szyby umyte i wysmalcowane RainX-em, zobaczymy jak się spisze :good:

obstawiam że podobnie do RAIN CLEAR, czyli w deszczu kanada :good:

a na mrozie choojnia...

Opublikowano
  • Autor

No to ujowo trafiłem, akurat mróz...

Opublikowano

Szyby umyte i wysmalcowane RainX-em, zobaczymy jak się spisze :good:

obstawiam że podobnie do RAIN CLEAR, czyli w deszczu kanada :good:

a na mrozie choojnia...

W jakim sensie choojnia?

Opublikowano

W jakim sensie choojnia?

w sensie smug :wink4:

Opublikowano

W jakim sensie choojnia?

w sensie smug :wink4:

Nic takiego nie zaobserwowałem na mrozie :good:

Opublikowano
  • Autor

U mnie na razie odpukać też nic takiego nie ma...

Opublikowano

zawsze to może być wina moich 2,5 letnich wycieraczek :dziura::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zbroimy się powoli na sezon ;)

Dzisiejsze zakupy w Mrcleaner:

20120131_163510.jpg

Cały stuff:

20120131_164004.jpg 20120131_164011.jpg 20120131_164020.jpg 20120131_165016.jpg 20120131_165025.jpg

Opublikowano

Nie ma to jak kosmetyki obok zeszytów :decayed:

Opublikowano

Zbroimy się powoli na sezon ;)

Dzisiejsze zakupy w Mrcleaner:

20120131_163510.jpg

Cały stuff:

20120131_164004.jpg 20120131_164011.jpg 20120131_164020.jpg 20120131_165016.jpg 20120131_165025.jpg

Gracjan gratuluje , mozesz śmiało uderzać do malika i nawzajem sobie jebnąć w łeb :good: moze sie poprawi :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zbroimy się powoli na sezon ;)

Dzisiejsze zakupy w Mrcleaner:

20120131_163510.jpg

Cały stuff:

20120131_164004.jpg 20120131_164011.jpg 20120131_164020.jpg 20120131_165016.jpg 20120131_165025.jpg

Gracjan gratuluje , mozesz śmiało uderzać do malika i nawzajem sobie walnąć w łeb :good: moze sie poprawi :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Żeby nie było jeszcze gorzej :kox:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

no a soft juz jest ? i jak tam z tym antilagem wyszlo na tym ecu co gto mowil ?

Opublikowano
  • Autor

Softu na razie nie ma :wink4:

Z antilagiem nic nie wiadomo ale z tego co rozmawialiśmy to przy moim sterowniku będzie ciężko...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.