Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taki drobny akcent:

20120210_144207.jpg

+15 do mocy :kox: :kox:

Gracjan :shocked: :shocked: :shocked: jak mogłeś doprowadzic lakier do takiego stanu :decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
+15 do mocy kox kox

= 10 pkt lansu pod remiza :naughty:

Opublikowano
+15 do mocy kox kox

= 10 pkt lansu pod remiza :naughty:

I kto to mówi :tongue4: :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

grac ile bierom za program w gnojowce :)

Musisz dzwonić :good:

Opublikowano

kurw i znów myśle o s4b5

:disgust:

:decayed:

to ja wezme Twojego BEX-a

Dev ale ja mam ośkę :tongue4:

:facepalm:

Seves skąd Ty się urwałeś

Takich detali się kupującemu nie mówi.

Nakleja się logo quattro na listwie wewnętrznej i się milczy

A jak za miesiąc nowy właściciel dzwoni że jakoś strasznie auto zrywa przyczepność a miało być jak przyklejone to mówisz że ma do końca pedału gazu nie wciskać bo w BEXe jest duży moment obrotowy i potem się tak dzieje

Dev kur ten gościu co sprzedawał mi furę zmieniał listwy wewnątrz podobno i teraz tak do niego zagadałem to okazało się ża mam quattro :naughty: tylko zapomniał mi o tym powiedzieć a teraz jak Miron wspomniał że to przez ten wysoki moment mi kołami zrywa pomysłalem o tym więc jak jeśtes zainteresowany moim quattro to możemy ponegocjować :decayed:

:tongue4:

Gracjan sorki za ot :wink4:

Opublikowano
  • Autor

seves, tak sobie to tłumacz :naughty: :naughty:

Opublikowano

seves, tak sobie to tłumacz :naughty: :naughty:

widzisz jak Miron się w 3 czy 4lata b8 dorobił muszę podpatrywać i brać z niego przykład :naughty:

:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jako że forum nie działało to coś trzeba było robić:

Mycie szamponem Big Apple, wosk Colli, na opony nielsen brillance, na szyby rainX, wnętrze odkurzanie + przetarcie APC + Natural look, silnik przetarty APC

DSC_0175_Kopiowanie.jpg DSC_0178_Kopiowanie.jpg DSC_0179_Kopiowanie.jpg DSC_0180_Kopiowanie.jpg DSC_0181_Kopiowanie.jpg DSC_0182_Kopiowanie.jpg DSC_0183_Kopiowanie.jpg DSC_0184_Kopiowanie.jpg DSC_0185_Kopiowanie.jpg DSC_0186_Kopiowanie.jpg

Opublikowano

ładnie ale pierwszy wyjazd na miasto i znów auto uje*ane :(

Opublikowano

za ten foliowy carbon powinienem Cię znienawidzić ;)

detailing natomiast na zacnym levelu

Opublikowano

mieliście tam w weekend taką temperaturkę żeby wosk nakładać? chyba ze garaż ogrzewany, No i poliftowa konsola się prosi, no i te dekory nie widzą mi sie wogle...

Opublikowano
mieliście tam w weekend taką temperaturkę żeby wosk nakładać? chyba ze garaż ogrzewany, No i poliftowa konsola się prosi, no i te dekory nie widzą mi sie wogle...

no dość ciepło było, też nagrzałem trochę w garażu i wysmalcowałem srebrną, bo po NXT nakładanym w listopadzie nie było śladu, ani grama:thumbdown:

Opublikowano

Fura nóweczka, idealnie na niedzielę do kościoła :D

Ile czasu zeszło na doprowadzenie do takiego stanu?

Widzę kolega z sąsiedniego miasta :)

Opublikowano

Gracjan ..daj no nazwę tego specyfiku do dechy bo ładny mat:git:

Doprowadź skórę do ładu.. może podgrzanie boczków coś da :toon:

Opublikowano
  • Autor
Gracjan ..daj no nazwę tego specyfiku do dechy bo ładny mat:git:

Doprowadź skórę do ładu.. może podgrzanie boczków coś da :toon:

Teraz używam do wnętrza: Poorboy's Natural Look :)

Mam jeszcze jakiś specyfik z Car-Lack68-a ale nie używałem go więc się nie wypowiem jaki efekt jest, następnym razem umyje wszystko APC i wypróbuje :)

A co do skóry to niestety już czas odbił się na niej, będzie lepsza pogoda to coś powalczę, potem trzeba kupić jakiś dobry środek do czyszczenia :)

Opublikowano

popraw to bo nie masz stron 53 tylko 34 hehe ;p

Opublikowano
no dość ciepło było, też nagrzałem trochę w garażu i wysmalcowałem srebrną, bo po NXT nakładanym w listopadzie nie było śladu, ani grama:thumbdown:

Bo ten NXT z megsa się lipnie trzyma, 2 mycie i go nie ma ;/

Mam nadzieje że coli będzie lepszy....

Opublikowano
  • Autor
popraw to bo nie masz stron 53 tylko 34 hehe ;p

Próbuje poprawić ale albo źle coś robię albo nie wiem, nie chce się zmienić :/

Opublikowano

Gracjan jak tak dalej Ci to pójdzie to podstawie swojego parcha na mycie ? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.