Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
a w tle A4 B5 z dieslem 90 KM na co dzień? :decayed: na żywo musi robić robotę po takim myciu :jerk:
w tle jest 1,6 ale tez doinwestowane

Dokładnie :hi: I pali o 6 litrów za dużo w stosunku do tego jakie osiągi oferuje :wink:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gracek nie zapomniałeś wyplakować plastików wewnątrz nadkoli?:decayed:

Opublikowano
Gracek nie zapomniałeś wyplakować plastików wewnątrz nadkoli?:decayed:

Co za fuszera :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Gracek nie zapomniałeś wyplakować plastików wewnątrz nadkoli?:decayed:

Pogrążasz się:facepalm:

:polew:

Opublikowano
ciekawe czy to auto jeździ w ogóle... :) ciagle inne ujecia z podwórka

zauważ że foty tylko z większej odległości, Gracjan nie pstryka z bliska bo wyszłoby na jaw, że na krawędziach przetarł już lakier do podkładu:wink::decayed:

hyhyhyhyhyh

Opublikowano

hamuje to cos ?

Opublikowano
hamuje to cos ?

spadochron jest w bagażniku :)

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
  • Autor
hamuje to cos ?

Coś hamuje, jeszcze docieram :)

Opublikowano

cyba zacierasz bo tarcza juz sie zrobiła fioletowa :wink:

Opublikowano
  • Autor

Gdzie tam fioletowa :wink: Nie hamowałem z więcej niż 140 i to baaardzo rozłożone w czasie ;)

Opublikowano

Po obejrzeniu całego tematu.. jestem pod wrażeniem:)

Opublikowano
  • Autor

Nowy pomocnik:naughty::naughty:

20120420_214307.jpg

Opublikowano

bedziesz tym dzinksem po aucie jeździł:grin:, kiedy oddajesz auto do Rise&Shine?

Opublikowano

Grac, otwórz usługi szorowania złomów :decayed:

Opublikowano
  • Autor

bedziesz tym dzinksem po aucie jeździł:grin:, kiedy oddajesz auto do Rise&Shine?

Tak głównie po masce i dachu:naughty:

Dzisiaj wraca Adam z Rise&Shine... W przyszłym tygodniu coś zagadam i chciałbym się powoli umówić na jakiś termin :decayed:

Opublikowano

sprzedałeś ese i będziesz teraz odkurzaczem jeździł?

Opublikowano
  • Autor
sprzedałeś ese i będziesz teraz odkurzaczem jeździł?

Benzyna droga więc trzeba szukać czegoś tańszego :decayed:

Opublikowano
sprzedałeś ese i będziesz teraz odkurzaczem jeździł?

Benzyna droga więc trzeba szukać czegoś tańszego :decayed:

na wodzie bedzie śmigał:shock3:

Opublikowano
  • Autor

Przed wszystkimi zabiegami, auto bardzo mocno zakurzone:

DSC_0217_Kopiowanie.jpg

DSC_0219_Kopiowanie.jpg

DSC_0220_Kopiowanie.jpg

DSC_0222_Kopiowanie.jpg

Pre-wash - ValetPro PH Neutral Snow Foam + pianownica PA + Karcher K5.55…

DSC_0224_Kopiowanie.jpg

DSC_0227_Kopiowanie.jpg

DSC_0228_Kopiowanie.jpg

DSC_0229_Kopiowanie.jpg

Po spłukaniu…

DSC_0231_Kopiowanie.jpg

DSC_0232_Kopiowanie.jpg

DSC_0233_Kopiowanie.jpg

DSC_0234_Kopiowanie.jpg

DSC_0235_Kopiowanie.jpg

Myjemy – 2 wiadra, szampon Big Apple, rękawica Megsa…

DSC_0223_Kopiowanie.jpg

DSC_0236_Kopiowanie.jpg

DSC_0237_Kopiowanie.jpg

DSC_0238_Kopiowanie.jpg

DSC_0239_Kopiowanie.jpg

DSC_0240_Kopiowanie.jpg

Trzeba wysuszyć – Fluffy Dryer…

DSC_0242_Kopiowanie.jpg

DSC_0243_Kopiowanie.jpg

DSC_0244_Kopiowanie.jpg

DSC_0245_Kopiowanie.jpg

DSC_0246_Kopiowanie.jpg

DSC_0247_Kopiowanie.jpg

Na tym zakończył się pierwszy dzień… Czas schować auto do garażu…

Drugi dzień zaczynamy od:

DSC_0251_Kopiowanie.jpg

DSC_0253_Kopiowanie.jpg

DSC_0255_Kopiowanie.jpg

"Chwilę" później skończone, więc wyjeżdżamy na słoneczko :-]

DSC_0256_Kopiowanie.jpg

DSC_0257_Kopiowanie.jpg

DSC_0258_Kopiowanie.jpg

DSC_0259_Kopiowanie.jpg

DSC_0260_Kopiowanie.jpg

DSC_0261_Kopiowanie.jpg

DSC_0263_Kopiowanie.jpg

DSC_0264_Kopiowanie.jpg

DSC_0265_Kopiowanie.jpg

DSC_0266_Kopiowanie.jpg

DSC_0267_Kopiowanie.jpg

DSC_0269_Kopiowanie.jpg

DSC_0270_Kopiowanie.jpg

DSC_0271_Kopiowanie.jpg

DSC_0274_Kopiowanie.jpg

7 maja prawdopodobnie będę mógł się już pochwalić zdjęciami po korekcie lakieru :naughty:

DSC_0282_Kopiowanie.jpg

DSC_0283_Kopiowanie.jpg

DSC_0284_Kopiowanie.jpg

DSC_0285_Kopiowanie.jpg

DSC_0286_Kopiowanie.jpg

DSC_0287_Kopiowanie.jpg

DSC_0289_Kopiowanie.jpg

DSC_0292_Kopiowanie.jpg

DSC_0293_Kopiowanie.jpg

DSC_0294_Kopiowanie.jpg

DSC_0298_Kopiowanie.jpg

DSC_0299_Kopiowanie.jpg

DSC_0300_Kopiowanie.jpg

DSC_0301_Kopiowanie.jpg

DSC_0302_Kopiowanie.jpg

DSC_0303_Kopiowanie.jpg

DSC_0304_Kopiowanie.jpg

DSC_0306_Kopiowanie.jpg

DSC_0307_Kopiowanie.jpg

DSC_0308_Kopiowanie.jpg

DSC_0309_Kopiowanie.jpg

DSC_0311_Kopiowanie.jpg

DSC_0316_Kopiowanie.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.