Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Gracjan chopie Ty osiemnastkę miałeś wczoraj ? :shock3:

Pierwsze słyszę :wink:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Gracjan chopie Ty osiemnastkę miałeś wczoraj ? :shock3:
no Medik cienki bolek jesteś w porównaniu :grin::wink:
Opublikowano

Cudowne autko :gicior:!! Dbaj i bezawaryjnej jazdy życzę :hi:

Opublikowano
Cudowne autko :gicior:!! Dbaj i bezawaryjnej jazdy życzę :hi:

o to chyba nie musimy się martwić :grin:

Opublikowano
  • Autor

Chyba już ostatnie uzupełnienie arsenału w tym roku :decayed:

DSC_0502Kopiowanie_zpsfa448b40.jpg

Opublikowano
Gracjan chopie Ty osiemnastkę miałeś wczoraj ? :shock3:
no Medik cienki bolek jesteś w porównaniu :grin::wink:

zdziwiłbyś się :naughty::wink:

Gracjan wodę do mycia auta butelkowaną kupujesz czy oligoceńską ?

Opublikowano

ciekaw jestem czy ten prickbort faktycznie urywa cycka:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Gracjan chopie Ty osiemnastkę miałeś wczoraj ? :shock3:
no Medik cienki bolek jesteś w porównaniu :grin::wink:

zdziwiłbyś się :naughty::wink:

Gracjan wodę do mycia auta butelkowaną kupujesz czy oligoceńską ?

Oligoceńską z pierwszego tłoczenia i "wolnego wybiegu" :decayed:

ciekaw jestem czy ten prickbort faktycznie urywa cycka:whistling:

Przekonamy się, pierwsze co zauważyłem to że nie wali tak rozpuszczalnikiem jak np. Nielsen Tar and Glue Remover :wink:

Opublikowano

medik on ma wodę z Lichenia:wink:, prickbort jest super:kox:

Opublikowano

Niech dba, czyści i szmalcuje moją ( przyszłą ) esczfureczkę :decayed:

Opublikowano

Nie no fura przednia i odpicowana też ładnie :D

Opublikowano

Hey! Autko piękne ale ja mam do Ciebie pytanie, mianowicie znalazłem na YouTube filmik z kopceniem Twojego auta. Możesz mi powiedzieć czy sobie z tym poradziles...???:facepalm:

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

To kopcenie to para jeśli mówimy o tym samym... Poradziłem sobie z tym tak że częściej jeżdżę :decayed:

Opublikowano

A więc jednak to para:wink: mam teraz ten sam objaw i strasznie mnie to irytowalo:facepalm: dzięki za odpowiedz i pozdrawiam!:decayed:

Opublikowano
A więc jednak to para:wink: mam teraz ten sam objaw i strasznie mnie to irytowalo:facepalm: dzięki za odpowiedz i pozdrawiam!:decayed:

:polew:

Opublikowano

mi z tym gownem wcale nie jest do smiechu. Od dłuższego czasu borykam się z problemem silnego kopcenia na zimnym silniku przy temperaturze otoczenia okolo 7 stopni; (

i

Opublikowano
mi z tym gownem wcale nie jest do smiechu. Od dłuższego czasu borykam się z problemem silnego kopcenia na zimnym silniku przy temperaturze otoczenia okolo 7 stopni; (

i

Niższa temperatura na zewnątrz + zimny silnik = bogatsza mieszanka paliwowa, w taki właśnie sposób wytwarza się więcej para wodna(z chemii H20, gdybyś nie wiedział:decayed:) Jak będziesz potrzebował korepetycji również z fizyki, daj znać:grin:

Opublikowano

Nelson weź pod uwagę,że nie każdy "umie wyrywać zęby" a forum jest po to,żeby się czegoś dowiedzieć.Spuść z kija bo złośliwy strasznie jesteś...

Opublikowano
Nelson weź pod uwagę,że nie każdy "umie wyrywać zęby" a forum jest po to,żeby się czegoś dowiedzieć.Spuść z kija bo złośliwy strasznie jesteś...

Spokojnie bez spiny:naughty:

Opublikowano

oby ta para nie była płynem chłodniczym:whistling:

---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

Tak ostatnio sobie myślałem że rozbierając lampy zrobiłem deatling miejsca w którym Gracjana jeszcze nie było-umyłem klosz od środka:grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.