Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

juz pamiętam. Poziek później jego słitfocie wrzucał :grin::grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
Opublikowano

Gracjan chłodno się powoli robi, nie waż mi się moim autem z ogrzewanego garażu wyjeżdżać :whip2:

Opublikowano
  • Autor
Gracjan chłodno się powoli robi, nie waż mi się moim autem z ogrzewanego garażu wyjeżdżać :whip2:

Dobrze miszczu :decayed:

---------- Post dopisany 07-11-2012 at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2012 at 20:38 ----------

Opony kupione, wybór padł na Yokohama S.drive AS01 w rozmiarze 225/35/19 :wink: Zostaje czekać na felgi :decayed:

Opublikowano

Gracjan jak można wiedzieć jaki koszt pomalowania 1 felgi?

Opublikowano
  • Autor
nie za szerokie? :decayed:

Chyba nie :wink: O obcieranie się zbytnio nie boję, jeżdżę max w 2 osoby, bagażnik prawie zawsze pusty więc tył to nie problem, a jeśli chodzi o przód to pewnie będzie ocierało tak samo jak teraz :wink: Tak samo chce uniknąć zawijania nadkoli, miejmy nadzieję że się uda :wink:

Tyrestretch.com - 8.5_225_35_R19 - wiadomo może być lepiej :wink:

Gracjan jak można wiedzieć jaki koszt pomalowania 1 felgi?

Ja załatwiam malowanie przez MrCleanera ( zawoziłem felgi do nich, oni zawożą do lakierni, oni odbierają a ja odbieram z MrCleanera ) , zaczęli współpracę z jakąś lakiernią proszkową w Katowicach... Komplet ma wyjść 400zł... Średnio z tego co pytałem to 120zł za sztukę :wink:

Opublikowano

to super cena:kox:

Opublikowano
  • Autor
to super cena:kox:

Cena bardzo przyjemna dlatego za długo się nie zastanawiałem :wink:

Może do końca tygodnia się coś odezwą, Maciek pisał ze koło 2-4 dni trzeba czekać, co też jest fajne, często słyszałem przez telefon: Paaaanie, to może nawet potrwać 2 tygodnie, aż piec zapełnimy takimi małymi elementami... :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
Ile dałeś za oponki?

1400zł/kpl, 2 letnie ( koniec 2010r. ) , nieużywane... Chciałem kupić Yokohamy Parady ale tylko dwie szt mieli, więc dwie musiałbym mieć Yokohama Neova AD08 albo właśnie te S-drive, a że S-drive mieli 4 sztuki to wolałem mieć wszystkie 4 sztuki takie same :wink:

Opublikowano
Ile dałeś za oponki?

1400zł/kpl, 2 letnie ( koniec 2010r. ) , nieużywane... Chciałem kupić Yokohamy Parady ale tylko dwie szt mieli, więc dwie musiałbym mieć Yokohama Neova AD08 albo właśnie te S-drive, a że S-drive mieli 4 sztuki to wolałem mieć wszystkie 4 sztuki takie same :wink:

Parady fajne ale na suche drogi, w deszczu lubią się ślizgać. A cena rewelka jak za takie gumki :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ile dałeś za oponki?

1400zł/kpl, 2 letnie ( koniec 2010r. ) , nieużywane... Chciałem kupić Yokohamy Parady ale tylko dwie szt mieli, więc dwie musiałbym mieć Yokohama Neova AD08 albo właśnie te S-drive, a że S-drive mieli 4 sztuki to wolałem mieć wszystkie 4 sztuki takie same :wink:

Parady fajne ale na suche drogi, w deszczu lubią się ślizgać. A cena rewelka jak za takie gumki :wink:

Tyle co ja tam jeżdżę to jakoś i ten deszcz do przeżycia, wiadomo, w deszcze nie bije się rekordów :decayed: Głośność też schodzi na dalszy plan, wydech ładnie wszystko zagłusza, ścieranie się opona przy moich przebiegach też mniej ważne... Trakcja to numero uno :wink:

---------- Post dopisany 08-11-2012 at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 12:51 ----------

Oponki przyszły - wszystkie 4 są z 22-ego tygodnia 2010r. więc nie ma źle, w tej cenie chyba nic lepszego bym nie kupił :wink:

dsc0844kopiowanie.jpg

Wyczuwam że będzie twardziej niż na 18" :decayed:

dsc0846kopiowanie.jpg

Felgi dopiero dzisiaj rano Maciek zawiózł do lakierni, odbiór wtorek/środa :kwasny:

Opublikowano

Fajne gumy, chyba też takie poszukam na wiosnę tylko w rozmiarze 215/35R19:naughty:

Opublikowano
Fajne gumy, chyba też takie poszukam na wiosnę tylko w rozmiarze 215/35R19:naughty:

amen :decayed:

Opublikowano

dobra guma to podstawa:wink:

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieję że uda mi się to jakoś powciskać i będzie zacnie :kox:

Co do opon, jakby w tej samej cenie było 215/35 nie zastanawiałbym się ani chwili, ale dać 2300zł więcej za opony to IMO lekka przesada :decayed:

Opublikowano

Dobra kasa za te gumki:thumbup1:

Jeśli to nie tajemnica to podrzuć info gdzie takie okazje:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Dobra kasa za te gumki:thumbup1:

Jeśli to nie tajemnica to podrzuć info gdzie takie okazje:naughty:

Allegro, a dokładnie ten koleś:

Przedmioty użytkownika - motoAllegro

:wink:

Opublikowano

dzięki:thumbup1: będę monitorował, może znajdzie jakieś 205/40

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.