Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i elegancko, powodzenia :) .

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziwnie ten łokieć między kubłami wygląda teraz:decayed: ale zmiana mi się podoba,przy Twoim podejściu do tematu tył może byc całkiem fajnie ogarnięty co da całkiem ciekawy powiew świeżości w tym projekcie:wink:

Opublikowano

post-24247-1406905720,3387_thumb.jpg

jaki zadowolony :decayed::decayed::thumbup1:

100kg mniej to już odczuwalne, najtańsze konie:kox:

tak z ciekawości, zostawiłeś zapięcia do ori pasów z przodu? bo na fotach nie widać

Opublikowano
  • Autor
[ATTACH=CONFIG]546[/ATTACH]

jaki zadowolony :decayed::decayed::thumbup1:

100kg mniej to już odczuwalne, najtańsze konie:kox:

tak z ciekawości, zostawiłeś zapięcia do ori pasów z przodu? bo na fotach nie widać

Nie, wszystko ori zostało wywalone, pasy z napinaczami, mocowania, zapięcia :wink::wink:

Jutro dokładnie ustawiam fotele i pasy, trzeba trochę trochę podpucować, zatankować i wieczorem udać się na jakąś kiwkę po okolicy :decayed:

Opublikowano

Jest klimat ,ale chyba na takiej glebie nie poszalejesz na ulicy ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Jest klimat ,ale chyba na takiej glebie nie poszalejesz na ulicy ? :naughty:

Drogi po których mam okazję jeździć znam na pamięć, wiem gdzie i na co mogę sobie pozwolić :wink:

Opublikowano

Przy wydechu bd coś kombinował ?

Opublikowano
Przy wydechu bd coś kombinował ?

A co ma kombinować, jak cały wydech nowy? Czytasz temat czy tylko przeglądasz obrazki?:wallbash:

Opublikowano
  • Autor
Przy wydechu bd coś kombinował ?

Nie bardzo mam co robić, jest przelot z nierdzewki :wink:

Przy wydechu bd coś kombinował ?

A co ma kombinować, jak cały wydech nowy? Czytasz temat czy tylko przeglądasz obrazki?:wallbash:

:wink:

Opublikowano

Gracek powiem Ci, jest ogień w szopie:kox:

Opublikowano
[ATTACH=CONFIG]546[/ATTACH]

jaki zadowolony :decayed::decayed::thumbup1:

100kg mniej to już odczuwalne, najtańsze konie:kox:

tak z ciekawości, zostawiłeś zapięcia do ori pasów z przodu? bo na fotach nie widać

aż w samych majtach fotki robił :polew:

Opublikowano
[ATTACH=CONFIG]546[/ATTACH]

jaki zadowolony :decayed::decayed::thumbup1:

100kg mniej to już odczuwalne, najtańsze konie:kox:

tak z ciekawości, zostawiłeś zapięcia do ori pasów z przodu? bo na fotach nie widać

aż w samych majtach fotki robił :polew:

Ja myślałem, że bez :grin:

Opublikowano

Projekt miazga moim zdaniem, absolutnie mi się podoba, kubły geeeenialnie komponują się do reszty budy! Czerń złamana szelkowymi niebieskimi pasami jest malina! : )

Natomiast przeglądając temat nie mogę się nadziwić wypowiedziom typu "albo audio, albo mody mechaniczne, zdecyduj się"...

Jeśli ktoś robi to z głową, nie miesza ze sobą zbyt wielu stylów i robi to z głową, jak Gracjan to tylko dobre rzeczy mogą z tego wyjść, a fura im bardziej pomodzona i im w większej ilości dziedzin, tym większe zamieszanie robi. Domyślam się, że właściciel chce mieć po prostu radość z użytkowania swojego samochodu a nie używać go tylko i wyłącznie do ścigania Hołka, Kajto i innych na szutrach...

Ogólnie wydaje mi się, że odrobinę zbyt często na forum są wypowiedzi za bardzo trzymające się kanonu, "albo zrób audi A4 na S4 albo nie rób nic".

A jak już jest chociaż dokładka od cupry pod zderzak to już jest fe : p Ale rzecz gustu wiadomo, a mi osobiście mega fajnie jest widzieć tak daleko pchnięte projekty jak Gracka ;)

Pozdrawiam i powodzenia w dalszych modach

Opublikowano
Fotele wsadzone, zostało zabudować wnękę po siedzisku kanapy i ogarnąć błędy poduszek ale to musi chwilę poczekać :wink:

http://i.imgur.com/4w2MELx.jpg

http://i.imgur.com/pB7U9hO.jpg

http://i.imgur.com/vOQ2AcN.jpg

http://i.imgur.com/dqYGzae.jpg

http://i.imgur.com/0mKdUed.jpg

http://i.imgur.com/37ME6Bx.jpg

Podoba mi się :naughty:

o kierwa:slina:

teraz pakuj klatkę będzie mega koxiorex

Opublikowano

Pierwszy :slina:

1273546_585466554852884_1083439603_o.jpg

Opublikowano

To lepsze :decayed::

1397594_585445448188328_1113847738_o.jpg

:banan::thumbup1::thumbup1::thumbup1::slina:

Opublikowano

..

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

Fotele wsadzone, zostało zabudować wnękę po siedzisku kanapy i ogarnąć błędy poduszek ale to musi chwilę poczekać :wink:

http://i.imgur.com/4w2MELx.jpg

http://i.imgur.com/pB7U9hO.jpg

http://i.imgur.com/vOQ2AcN.jpg

http://i.imgur.com/dqYGzae.jpg

http://i.imgur.com/0mKdUed.jpg

http://i.imgur.com/37ME6Bx.jpg

Podoba mi się :naughty:

przepraszam ? czy moge dotknac ...? :) ale czad ... przeszedłes sam siebie bosko to wszystko wyglada

Opublikowano
  • Autor

Nic się nie ukryje :naughty: Oto cała sesja :kox::naughty:

8LjiIY4.jpg

8UynApB.jpg

XVZ38ul.jpg

UCVZduI.jpg

2BmePLM.jpg

0ZgXdXd.jpg

I7bzXsb.jpg

NydSQ9i.jpg

w0w5hLk.jpg

brrSBAD.jpg

kqT24y6.jpg

VVs2LKn.jpg

ayRZUMC.jpg

eWlxyq7.jpg

t4ul4mB.jpg

tlW4o3v.jpg

Olb0kOX.jpg

MCC7SAG.jpg

38FRiuT.jpg

D7059gv.jpg

aYK5j0h.jpg

DU97cAX.jpg

gj9Ef6g.jpg

aebFPRv.jpg

Wyszło dokładnie tak jak chciałem a nawet lepiej :kox:

Opublikowano
Nic się nie ukryje :naughty: Oto cała sesja :kox::naughty:

http://i.imgur.com/XVZ38ul.jpg

Wyszło dokładnie tak jak chciałem a nawet lepiej :kox:

pozwoliłeś dotknąć kierownicy bez rękawic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.