Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 239 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
te kola to zimowe? :kox:

Sezon trwa cały rok :kox:

Gracek ładuj emblemat przód i tył w kolor obwódki szyb:wink: czarny zginał, i teraz wygląda jak grill kamey:whistling:

---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ----------

Ladnie sie prezentuje :-) te kola to zimowe? :kox:

u niego nie ma sezonu zimowego:polew:

Na razie kupiłem na tył emblemat OOOO w czarnym macie, przód zostaje tak jak jest :wink:

Opublikowano

Gracjan kupowałeś na alledrogo?

Opublikowano
  • Autor
Gracjan kupowałeś na alledrogo?

Taaa...

Znaczek Audi na tył CZARNY MAT A4 S4 A3 S3 TT A2 (3828881314) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Panowie robię rozeznanie bo nie wiem co z tego wyjdzie, byłby ktoś chętny na moje Sporteci - same felgi, opony sobie zostawiam... Jeśli tak to czekam na propozycje na PW ( felgi oczywiście proste, nigdy nie naprawiane, spawane itd, pomalowane proszkowo, 3 sztuki idealne, jedna ma ślad na dwóch ramionach i kawałek na rancie - przewróciła się na kostkę :doh: ) przyszły właściciel dostaje felgi oczywiście czyste, zabezpieczone woskiem i gotowe do założenia na auto...

Opublikowano

orientowałeś się czy te znaczki na przód pasują do b5?

Opublikowano
  • Autor
orientowałeś się czy te znaczki na przód pasują do b5?

Nie, nie orientowałem się :wink:

Opublikowano

Listwy wokół szyb maluj na czarno.

Opublikowano
Pogoda taka ładna że chyba grzechem by było nie wybrać się na bezdotyk :naughty:

http://i.imgur.com/5Gg4FDx.jpg?1

http://i.imgur.com/jaeiVvs.jpg?1

http://i.imgur.com/6MKw6Jg.jpg?1

Z tyłu koza bo susza w baku :decayed:

Gracjan PIĘKNA BESTIA !!:naughty: oby tak dalej pozdro :hi:

Opublikowano

teraz widać ile uroku temu zderzakowi zabiera tablica

Opublikowano

Gracjan, czarny grill zrobił robotę, tyłu bym nie zakładał:wink:, no z tą blachą to jest porażka w stanach można śmigać bez a u nas lipa, tym bardziej że jest naklejka na szybie:doh:

Opublikowano

elegancko tylko znaczek bym dał srebryny chyba

Opublikowano
  • Autor

Koła już wylądowały u wulkanizatora, opony zdjęte, będą czekały na nowe felgi a wyczyszczony Sportec na nowego właściciela...

Wpadł na tył znaczek z czarnym macie...

Ebnj0TQ.jpg?1

Do zrobienia przed sezonem zostały boczki drzwi tył, malowanie zderzaka tył, mycie podwozia + drobna konserwacja, piaskowanie i malowanie proszkowe sprężyn, zbieżność, chciałbym też wrzucić na przód poliuretany... No i najważniejsze czyli spasować nowe felgi ;)

Opublikowano

Ee coś Ci się dyfuzor przybrudził :grin::grin:

Opublikowano

Ile wolasz za te sporteci? I jak to skrecalo bo podobuja mnie sie a szukam powoli czegos na sezon tylko chcialem 18 i boje sie ze na 19 bedzie z tym problem a zawieszenie mam na okolo 62 cm

Opublikowano
  • Autor
Ee coś Ci się dyfuzor przybrudził :grin::grin:

Malować szprejem to jednak porażka, od dołu schodzi i dostaje się brud... Zderzak idzie do malowania wiec się ogarnie tak jak ma być:decayed:

Opublikowano

Z czarnym znaczkiem elegancko wyglada.

Opublikowano

:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

6_MKw6_Jgaa.jpg

Opublikowano
  • Autor
Ile wolasz za te sporteci? I jak to skrecalo bo podobuja mnie sie a szukam powoli czegos na sezon tylko chcialem 18 i boje sie ze na 19 bedzie z tym problem a zawieszenie mam na okolo 62 cm

SPORTEC MONO 10 5x112 8,5Jx19 ET35 (3876131125) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Skręcało normalnie, błotniki zaklepane, nadkole wycięte...

:naughty::naughty:

Opublikowano

Gracjan pewnie nowe kolka 4x9,5 ?:wink:

Opublikowano

Coś czuje namieszasz w tym sezonie :kawa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.