Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem od kiedy oglądam Twój temat Gracek, nawet nie miałem własnej a4, a już Twoja robiła.. Olej wloty na masce, olej maske, teraz jest naprawdę godnie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten kolor, ta felga, ten porządek i czystość pod maską. Kij, mógłbym w nim mieszkać ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już odwrotu...

CjKLUd1.jpg

8Ire4Wt.jpg

ile placiles za te wloty

320zl za dwa nowe wloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie wylizany silnik ale teraz przez te wloty podczas mycia woda bedzie leciala na motorownie i bedzie go brudzic hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O z tymi wlotami to poplynales :-) dobrze że masz pedentyczne podejście do auto bo polecialoby milion hejtów.

Trza są było maską fundnąć na testy : ))) . Jeszcze jakieś kosmos kubły fajnie by pasowały.

I pierwszy post kuleje :kox:

Edytowane przez MARCIN607
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, dawno się nie logowałem a wszedłem specjalnie zobaczyc czy coś działasz :kox:

wloty jak najbardziej mój klimat fajne są też z astry gsi :) ja mam mnóstwo pomysłów i w sumie jakiś tam budżet ale nie mam zupełnie czasu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie wylizany silnik ale teraz przez te wloty podczas mycia woda bedzie leciala na motorownie i bedzie go brudzic hahaha

Załozy sobie ocynk rynny od spodu i bedzie git :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz juz na aucie??

Niestety Gracek zajarzył ze bedzie miał przez te wloty brudny silnik i zrezygnował. Widziałem ze szuka maski na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym je zaslepil od spodu i po klopocie. Rasowy wyglad by zostal, a przynajmniej by sie nie brudzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez wloty z przodu samochodu będzie się bardziej brudził niż przez te na masce. Ja bym kładł bo pomysł fajny., Bardzo blisko przetłoczeń są wyznaczone dziury (nie za blisko? - kijowa szpara pod jednym z boków wlotu?)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym je zaslepil od spodu i po klopocie. Rasowy wyglad by zostal, a przynajmniej by sie nie brudzil

Taa , to mógł od razu kupić naklejki tuningowe na allegro :facepalm: przecież to nie ma tylko wyglądać ale i spełniać swoją funkcję ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak i tak chce teraz kupic cala maske normalna to co mu szkodzi. Powoli samochod nabiera stylu cos jak dtm, wiec wloty jak najbardziej ladnie by siadly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz juz na aucie??

Niestety Gracek zajarzył ze bedzie miał przez te wloty brudny silnik i zrezygnował. Widziałem ze szuka maski na allegro...

:grin::grin:

Ja bym je zaslepil od spodu i po klopocie. Rasowy wyglad by zostal, a przynajmniej by sie nie brudzil

:facepalm:

Przez wloty z przodu samochodu będzie się bardziej brudził niż przez te na masce. Ja bym kładł bo pomysł fajny., Bardzo blisko przetłoczeń są wyznaczone dziury (nie za blisko? - kijowa szpara pod jednym z boków wlotu?)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

To było jedyne miejsce gdzie spasowały te wloty bez usuwania wzmocnień w masce.

u5IBvTX.jpg

No ale jak i tak chce teraz kupic cala maske normalna to co mu szkodzi. Powoli samochod nabiera stylu cos jak dtm, wiec wloty jak najbardziej ladnie by siadly.

Żadnej maski nie chce kupić, do DTM mu daleko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie siedzą mi te wloty :eusathink: Wg. mnie czysta maska była o wiele lepsza. Swoją drogą, może Ty mi zdradzisz tą tajemnice gdzie wy te nosy renifera i rogi kupujecie, szukałem milionem sposobów i nigdzie nie mogłem wyszukać, co prawda już po świętach ale przynajmniej będę wiedział :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...