Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

mam mieszane uczucia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobrze wygląda, ale głupio było by stracić 170zł przy pierwszym lepszym progu zwalniającym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wygląda, ale głupio było by stracić 170zł przy pierwszym lepszym progu zwalniającym :decayed:

dlatego nawet nie mysle o dokładce , dzisiaj jak przyszurałem zderzakiem o kraweznik to az mnie ciary przeszły ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mieszane uczucia...

ano... :sick3:

wy to jestescie takie lamusy ze az przykro czytać , najlepiej jakby auto wygladało jak 100% innych jezdzących takich samych modeli , niczym sie nie wyróżniać itp. kryzys wieku średniego was łapie panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba to i tak pomalowaniem rur u siebie na pomarańczowo zrobił taka "ekstrawagancje" ze myślałem : ktoś mu puszki podmienił a nie miał bidulek innego koloru pod ręką zeby to pokryć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

mam mieszane uczucia...

ano... :sick3:

wy to jestescie takie lamusy ze az przykro czytać , najlepiej jakby auto wygladało jak 100% innych jezdzących takich samych modeli , niczym sie nie wyróżniać itp. kryzys wieku średniego was łapie panowie :hi:

Dziadkowa zazdrość :decayed::polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba to i tak pomalowaniem rur u siebie na pomarańczowo zrobił taka "ekstrawagancje" ze myślałem : ktoś mu puszki podmienił a nie miał bidulek innego koloru pod ręką zeby to pokryć :decayed:

:ssij:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 18:27_________________________________________________

mam mieszane uczucia...

ano... :sick3:

wy to jestescie takie lamusy ze az przykro czytać , najlepiej jakby auto wygladało jak 100% innych jezdzących takich samych modeli , niczym sie nie wyróżniać itp. kryzys wieku średniego was łapie panowie :hi:

:ssij: x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ciężko będzie urwać tą dokładkę przy mojej glebie. Nie dojeżdżam tez nigdy do krawężników, trzeba uważać i tyle.

Każdy robi to co uważa za stosowne, jeden montuje zderzak z eS do diesla a drugi jeszcze co innego, każdy ma jakiś wizerunek swojego auta...

Mnie się podoba, wygląda inaczej... Jak się znudzi to odkręcę kilka wkrętów i po problemie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi to co uważa za stosowne

młody chłopak a jaki rozsądny :decayed::kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem wyglada dobrze :good: sam chcialem ale ja bym stracil to zaraz przy wyjezdzie z parkingu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym miejscu chyba jest program tak czy siak :naughty:

jedź do nosba - 200pln i masz rakiete :kox: :kox: :kox: :kox:

Nie uda sie za tyle boo:

Primo : kryzys , wzrost cen paliwa , itd itp wiec podrozalo .. Zreszta ty miales znizke grupową :P

Secundo : Gracjan sie obawia ze mu sie auto uszkodzi :) I jedzie wydac 1k + no ale jego wola :)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty miales znizke grupową :P

myślałem ze miałem tanio bo jestesmy za***istymi kolegami , ale skoro nie to szkoda :confused4: ;(

Secundo : Gracjan sie obawia ze mu sie auto uszkodzi :) I jedzie wydac 1k + no ale jego wola :)

Gracjan nie obawiaj sie , moja za***rdala jak zła i nic sie z nia nie dzieje , na początku po samym zabiegu lubiła przerwać w wysokich partiach przy butowaniu ale poźniej wyszło ze była to wina spalonej sondy EGT , po wymianie ogień z dópy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny kolor nie mogę się napatrzeć :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto dostało dzisiaj nowe żarniki D2S z Boscha 4300k razem z adapterami, nie ma porównania z HIDowskimi żarnikami.... Zostało ustawić światła i sprawdzic na szarpakach co się wybiło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzic na szarpakach co się wybiło :gwizdanie:

cos ci wali czy poprostu szukasz dziury w całym ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolny wahacz tzw. banan z lewej strony do wymiany :gwizdanie: Stukało, stukalo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...