Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym zrobił tak: zdjąć zacisk i przymierzyć felgę na piastę, co by sprawdzić czy 9,5J zmieści się w nadkole, czy nie oprze się o zwrotnicę itd. Jak wejdzie to kombinować z heblami, bo może się okazać że obejdziesz jakoś hamulce, a koło i tak nie wejdzie:kwasny:

Dokładnie jutro z rana na szybko zrzucę zacisk, według mnie tam było miejsce na felgę ale to będę w 100% pewny jak dokręcę do piasty... Jak nie to od razu pakuję i odsyłam, przejrzałem chyba z 5 razy allegro i z 4 razy tablicę, nie ma co kupić :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja bym zrobił tak: zdjąć zacisk i przymierzyć felgę na piastę, co by sprawdzić czy 9,5J zmieści się w nadkole, czy nie oprze się o zwrotnicę itd. Jak wejdzie to kombinować z heblami, bo może się okazać że obejdziesz jakoś hamulce, a koło i tak nie wejdzie:kwasny:

Dokładnie jutro z rana na szybko zrzucę zacisk, według mnie tam było miejsce na felgę ale to będę w 100% pewny jak dokręcę do piasty... Jak nie to od razu pakuję i odsyłam, przejrzałem chyba z 5 razy allegro i z 4 razy tablicę, nie ma co kupić :doh:

Do wiosny jeszcze daleko, coś się pojawi, sam szukam już miesiąc do B7 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie to od razu pakuję i odsyłam

szkoda by było, świetnie to koło pasuje do charakteru auta:kwasny:

Nie ma co kombinować więcej tylko pozbyć się zanim można i szukać czegoś dalej... Koło pasuje i szkoda że nie pasuję no ale nic więcej nie da się zrobić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z wytrzymałością tej felgi??

Czytałem sporo i ciężko znaleźć negatywna opinie... wiadomo jak sie wjedzie w krater to nawet kuta się rozpadnie ale przy normalnej jeździe nie powinno być problemów :wink:

Ja bym szukał czegoś 3tlg w męskiej szerokości :)

A ja bym chciał żeby był pokój na świecie :decayed: Jak znajdziesz coś wartego uwagi w normalnej cenie ( nie mówie o 5-6tys za felgi... ) w 3tlg to chętnie rozważę jej zakup :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka,że ciężko coś ciekawego znaleźć a m większa tym gorzej.Czasami mam wrażenie,że od 19 w góre to już sie zaczynają cygańskie rozmiary bo pełno chromu:grin: a techno z cayenna Ci nie pasuje? ładnie siadła na aucie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj było kolejne podejście i przymiarki, tył wyglądał idealnie, niestety z przodem nie dało się nic wykombinować, potrzeba minimum 11mm dystansu żeby przód mógł się swobodnie obracać co niestety jest niemożliwe bo felga wtedy wystaje z 3cm :kwasny: Felgi już spakowane, odsyłam i szukam dalej... Tak ciągle zastanawiam się nad tymi BBS CH, pomalować je jakoś sensownie i może coś by z tego było, szkoda tylko że to 8,5... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CH nie, szalu nie zrobia, nawet jak pomalujesz w wsciekly roz, a napompowanie blotnikow odpada?

Na przód to bym błotniki z rsa potrzebował... tematu nie ma, felgi właśnie zabrać kurier :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przód to bym błotniki z rsa potrzebował...

a na tył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal czytaj uważnie, pisał że tył wchodzi idealnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal czytaj uważnie, pisał że tył wchodzi idealnie:wink:

źle mnie zrozumiałeś , chodzi mi o to co zrobi z tyłem jak na przód wsadzi eresowe błotniki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież koła odesłał, pisał że jak by chciał upchać te fele na przód to by potrzebował błotniki z rs-a, a to mija się z celem:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież koła odesłał, pisał że jak by chciał upchać te fele na przód to by potrzebował błotniki z rs-a, a to mija się z celem:whistling:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...