Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Czerwony poganiacz czyli 1.8T Quattro by Oettinger/ Nowe fotki str 2 !


Gość Kamciooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Chciałbym wam przedstawić moją świeżo nabytą A4

A wiec zostawiłem w rozliczeniu e36 (1.8 16V 140km) i mam :D wcześniej 5 x bmw było ale to nie ten komfort i moc :quattro:

A4 posiada pół roczną instalacje sekwencyjną BRC , miało hak ale zlikwidowałem...

Kierownica z Ski , elektryka przód,FIS,quattro,Abs,el lusterka,szyberdach(pali bezpiecznik :confused4: )

Profilowane sportowe siedzenia(Grzane),centralny oryginalny na podczerwień z alarmem,2 poduszki,podgrzewane spryskiwacze,daszki przeciwsłoneczne z podświetlaniem,daszek nad lusterkiem,podgrzewany zamek kierowcy,drewno (wolał bym srebro lub carbon),nagłośnienie seryjne ale super to gra

Ori alu Audi 205-55/16 w idealnym stanie.

Autko jest po programie oettingera zdjęcia poniżej wg producenta ( info z jego strony to 195km i 295NM i 7,5 do 100)

http://www.oettinger.de/de/produkt-88/audi-2/a4_b5-4/motor_tuning-1/1_8_t_110_kw_150_ps_143_kw_195_ps-24.html

Ogólnie o autko ktoś dbał płyny i części wymieniane były na bieżąco,silnik nie wykazuje objawów zużycia nie dymi itp..

Na zdjęciach wygląda na wyblakłą ale to przez aparat i słońce , w rzeczywistości jest to soczysta czerwień :)

dsc01519.th.jpg

dsc01520z.th.jpg

dsc01521a.jpg

dsc01515en.jpg

dsc01522ji.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,8 w bmw nie ma mocy trzeba bylo sobie kupic 2,5 ta maasz 200 koni

co do audia to przydalo by sie troszke zmian j.w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche szkoda ze klimatronika nie ma... :cool1:

Pozatym, to zmienilbym tylko lampy z przodu i tylu na poliftowe i delikatnie (20-30mm) obnizyl.

Niech ci sluzy! pozatym... :good: Fajna maszyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jakoś mi się troche znudziło po bmw zbrzydła mi jazda na niskim i twardym zawieszeniu,a pozatym to quattro i wydaje mi się że powinno być troche wyżej ?... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny zawiasik jest dobry na polskie drogi tylo niedomaga troche powyzej 180km/h na zakretach po autostradach. (jezeli jezdzisz szybciej), ale jak ci pasuje to bym nie zmienial. Quattro nie ma znaczenia w wysokosci zawieszenia. Ale byly zawieszenia podwyzanie i obnizane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a klima w ogóle jest? czy ręcznej też nie ma bo nie mogę się dopatrzyć.... jeśli nie ma to współczuję :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtych latach prod to całkiem normalne np.klima i szyby na korbke, abo pełna elektryka i brak klimy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj zagościły listwy a'la Carbon.Jakoś lepiej pasują do jasnej tapicerki,chromowanych klamek i wg :) Drewno mi nie pasowało tu jakoś...

tylko szkoda mi napisu Quattro :(

PS: pozdrawiam kolegę z dąbrowy ale audiczki coś nigdy nie widziałem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie zdjęcia?

Nie mogłeś poszukać takich jak ja mam? Znaczek quattro mają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byles na hamowni sprawdzic wiarygodnosc tego softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zdjęć muszę się zmotywować załatwić dobry aparat i działać :)

Hmmm mam porównanie do seryjnego AEB i jest duża różnica,jest zmieniona moc w dowodzie rejestracyjnym.Na hamownie aktualnie mnie nie stać.

Pozdrawiam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klamki w kolor, większe koło, troszkę niżej nie zaszkodzi, lampy przód i tył po lifcie i będzie elegancko :good: chociaż czerwone ładnie się prezentują z pakietem s4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fela mi się podoba jest w bardzo ładnym stanie,lampy tył będą poliftowe,co do gleby narazie nie planuje,przednie lampki też narazie zostają :)

Trzeba ogarnąć kosmetykę czyli przemalować przedni zderzak,powyciągać parę wgniotków bo autko kupione po gradobiciu za fajną kase :rolleyes:

I podpiąć pod vaga bo wolne obroty nie są takie jak być powinny i parę innych drobiazgów.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...