Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Moja NIUNIA!!!!Zamienie na avanta


margerita

Rekomendowane odpowiedzi

to jest listwa maskująca bo konsola 1 din u góry jest szersza, to uzupełnienie musiało być zastosowane i jest to celowe a nie fakowe czy kitowe :kox:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 17:15_________________________________________________zainteresowanych na przeróbki zapraszam na pw do klubowicza GWERTY!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

binio-stg jasne że podobna!!!!I tobie bezawaryjności życzę!! :drunk:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 18:22_________________________________________________kolejny mod to wymiana mieszka skrzyni biegów!!!!zdjęcia do wrzucenia :naughty: , niestety problem z fotosikiem :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przepraszam za długą nieobecność ale na dzień dzisiejszy jest to spowodowane koniecznością zmiany mojej NIUNI na avanta. Z ciężkim sercem, ale jestem zmuszony do zamiany!autko niewiele się zmieniło, zainteresowanym wyślę aktualne zdjęcia na priv. Jeżeli jest ktoś chętny do zamiany na sedana to proszę o kontakt!:-) autko świeżo po wymianie łączników stablilizatora 2013, wymienione tarcze, klocki przód i tył w 2012r, autko przygotowane do sezonu po wymianie oleju, filtrów paliwa oleju oraz klima po odgrzybieniu, napełnieniu i ozonowaniu, listwa nad tablicą rejestracyjną nie posiada już wady widocznej na zdjęciach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, auto jest praktycznie każdego dnia pod moim nadzorem i widzę co było robione.

naprawdę fajna zdrowa seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem okazję kilka razy obcować z autem i mogę śmiało polecić - auto godne uwagi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...