Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pielęgnacja wnętrza, co polecacie a czego nie? Deska rozdzielcza i skóra.


Norbunio

Rekomendowane odpowiedzi

panowie a do polerowania, albo jakiś wosk to co polecacie?

To jest bardzo obszerny temat ;] - powiedz co dokładnie do polerowania (ja stosowałem swirl-x/ultimate compound... - efekt... khem - no niby ok, ale przymierzam się do poorboysa ssr 1, ssr 2 i ssr 2,5). co do wosku to obecnie jestem na etapie MEGUIARS GOLD CLASS WAX LIQUID (ale przed zimą zamienię na coś ze sporym dodatkiem carnuby)+ wcześniej przed woskiem polecam : MEGUIARS DEEP CRYSTAL POLISH STEP 2 (przy ciemnym lakierze masz tzw. "weet look" ;])... ale to już OT jako że tu jest o wnętrzu... i może niech tak zostanie.

A co do plastików to Plax nawet ładnie się spisywał i tak się kurz później nie trzyma/zbiera. Sonaxa też w sumie polecę choć czasem "zielone" nie dają rady - ale seria eXtreme już tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diamondbrite nie ma sobie równych ,świetne produkty do plastików- efekt matowy lub połysk w zależnosci co kto lubi dla mnie osobiście połysk tez niedopuszczalny.Swietne produkty do skór , moja czerwona od jeansów nieżle zabrudzona, w autoformula.pl wyczyścili mi i zabezpieczyli skóre , plastiki no i laker- efekt niewiarygodny..Ja kupuję na autokosmetyki.net Fajne produkty Diamondbrite w małych pojemnosciach , nie trzeba wydawać fortuny , a mozna wypróbować .Moim zdaniem jedne z lepszych na rynku, nie wiem dlaczego wszyscy tak zachwalają Sonaxa, jestv tylko niezły, myślę,że nie mieli innej alternatywy... juz od Sonaxa Meguaiars o niebo lepszy

Pozdrawiam J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a używał ktoś oryginalnego preparatu do skóry 00A096306001 ? 34 zł kosztuje.

Ja używam, jestem bardzo zadowolony z tych produktów, ale myślę o zmianie właśnie na Meguicars- a, bo jest zachwalany na forum, trzeba zobaczyć czy taki rewelacyjny jest naprawdę :wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak wygląda szansa na doprowadzenie schowka pasażera do jakiegoś normalnego wyglądu... Teraz to tak wygląda

20130303145000.jpg

Rysuje się przez damską torebkę która często szura o schowek :doh::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyba w tym przypadku nie obejdzie się bez wymiany na nieporysowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi żona tak samo zrypała, no może mój wygląda trochę lepiej. Póki jeździłem sam było jak w muzeum, a później zaczęły się torebki, parasolki itp. Na bieżąco tą klape przecieram Sonaxem "efekt matowy" - trochę pomaga, ale i tak widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sobie wychować żonę . Moja grzecznie torebkę kładzie z tyłu , a pózniej dopiero siada :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tyłu może bestia na światłach ją śmignąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tyłu może bestia na światłach ją śmignąć :)

to trzeba się nauczyć ryglować drzwi, bądź vagiem ustawić auto-zamykanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tym vagiem jak zaprogramowac ryglowanie?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz od Showcarshine :

Do deski : Chemical Guys Natural shine ( fajnie pachnie, nadaje naturalny i elegancki satynowy mat)

Co do lakieru to w Polsce zaczyna pojawiać się coraz więcej kosmetyków od BLACKFIRE, jak byś poczytał zagraniczne fora to bardzo je chwalą i nie ma różnicy między np svissvax a w cenie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również polecam Poorboy's NL, teraz jeszcze używam Shiny Garage Apple Plastic Dressing. Efekty porównywalne a cena połowę mniejsza:) W sumie audi ma takie plastiki, ze wystarczy je przetrzeć wilgotna ściereczką i są czarniutkie, więc wiele im nie potrzeba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...