Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No kurde . Nie wytłuczony, nie zniszczony, nie bity!!!!, nie malowany!!!! , Lakier aż miło popatrzeć, silnik zrywny, ekonomiczny, No Git sie jeździ.

Opublikowano

a potrzebujesz diesla?

Opublikowano
  • Autor

a potrzebujesz diesla?

Nie zrozumiałeś? tego co napisałem 2 posty wyżej? :)

Opublikowano

zrozumiałem. chodzi mi tylko o to, czy robisz takie przebiegi, że potrzebujesz diesla? jeśli nie to ja bym jeździł dalej 1.8T :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no dziennie robie 100km

Opublikowano

w tym wypadku chyba bym jeździł dieslem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie .

Tylko, że za miesiąc przeprowadzam się do mieszkania nowego i będę dużo mniej km sadził.

Ale jeszcze kwestia rozwojowa.

Do AWXa to trzeba by turbo jakieś BRD np. + pompli AL + sztywny dolot i IC

i ze 200 można by wykrzesać.

Opublikowano

zostaw benzyniaka...bo srebrnych pełno ale tego niebieskiego kolorku to mało widać :good: ja jakbym miał zmieniać to na taki niebieski jak ty masz

Opublikowano

kolorem sie nie smiga :P musisz sobie przeliczyc co ci sie bardziej oplaca, diesel w miescie wcale niebedzie ekonomiczny, ale wynagrodzi wszystko w dluzeszj trasie, ja w miesiacu jezdze 90%miasto 10%europa chcac niechcac zostaje przy ropie tym bardziej ze mam dostep do taniej(szmuglowanej) i dobrej jakosci :decayed:

Opublikowano

a z czym niby disel jest drozszy w miescie od benzyniaka...poprostu musisz sobie sam odpowiedziec czym sie lepiej jezdzi...

benyzniak na bank jest ladny i dosc fajnie wyposazony :good:

Opublikowano
  • Autor

a z czym niby disel jest drozszy w miescie od benzyniaka...poprostu musisz sobie sam odpowiedziec czym sie lepiej jezdzi...

benyzniak na bank jest ladny i dosc fajnie wyposazony :good:

Ale to Art nie problem dla mnie. bo sobie wszystko przełożę do Dizla. cały wypas.

Opublikowano

Zostaw 1.8T :wink4:

Opublikowano

Jezdzij dieslem a z 1.8T zrobimy przekładke do mojego :decayed: Za dopłatą :naughty:

Opublikowano

a ja na miasto przekladałbym graty do klekota- ze swiateł żwawszy- Grzanek Ci jakiś soft zapoda i będzie czym po trasie lecieć. Chociaż ja zminiłem diesla na PB(LPG) ponieważ gdyż za dużo w trasie palił i po mieście.

a własnie Karol mój stary AVF palił prawie tyle samo po mieście co AVJ.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i decyzja się sama podjęła :) TDI SPRZEDANY :)[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 14:50_________________________________________________Pany Problem jest.

Dziś zatrzymałem sięna stacji na tankowanie,

Po odpaleniu auta zapaliła mi sięna FIs kontrolka poziomu oleju.

Oczywiście zgasiłem auto i odczekałem chwilkę, wyciągnąłem bagnet a tam poziom oleju max . więc z ilością oleju ok.

Dodam że stało mi się tak już kiedyśjak przyszły pierwsze mrozy ... pojechałem wtedy do znajomych co wymieniam u nich oleje.

Powiedzieli, że najprawdopodobniej zawiesił się czujnik poziomu oleju.

Problem znikł w drodze powrotnej do domu.

Teraz znów mamy mrozy i kontrolka znów sięzapalila.

Czy to faktycznie może być, że zawiesza sięczujnik poziomu oleju?

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 21:34_________________________________________________małe odświeżenie powycieranych elementów...

4 warstwy podkładu i 4 warstwy lakieru...

zobaczymy jaka będzie trwałość....

img5118kopia.jpg

img5120kopiam.jpg

img5133kopia.jpg

img5134kopia.jpg

img5137kopia.jpg

img5140kopia.jpg

Opublikowano

Czarny mat ramki? :mysli:

Opublikowano

a pocos tak to pomalował , ?? trzeba bylo do lakiernika dac i pomalowac w czern :) [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 09:48_________________________________________________stolkien jaki masz zawias mi powiedz sline w ori czy jakis obnizony inaczej

Opublikowano
  • Autor

czarny mat. na zdjeciach faktycznie widac to dziwnie\

na zywca wygląda jak oryginał.

zawias?

hmmm. Sline

[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 10:31_________________________________________________Początek zajebistego tygodnia się zapowiada.

51453945.jpg

Opublikowano

O k**wa, ktos wrzucil cegle?? Wrogow jakichs masz?? Monitoring jest?

Opublikowano
  • Autor

moja wina ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.