Kto generuje największy ruch na forum ?? - Zagadka

Hugo

Zgadnijcie , który z użytkowników generuje największy ruch na forum i pożera najwięcej transferu .Powiem tylko , że jak zobaczyłem statystyki to mi szczęka opadła :drool: Czekam na strzały :thumbup:

P.S

Pre_pl i Hack nie biorą udziału :decayed:

zalezy co masz na mysli na pewno nie ilosc postów bo tego pytania bys nie zadał tu chodzi o cos innego :mysli:

chodzi zapewne o zużycie łącza (megabajty :) )

Dokładnie tak.Już dopisałem w pierwszym poście

Murzynek :afro:?

A to nie, zrozumiałam, że to osba która ma najwięcej odpowiedzi na zakładane tematy. W takim układzie to ktoś, kto wkleja dużo zdjęć w dużej rozdzielczości.

PS. Dobrze że jestem na forum dopiero od stycznia, bo mogło by być różnie, biorąc po uwagę fakt, że nie zawsze zmniejszam rozdzielczość fotek.

zdjęcia nie mają tu znaczenia, bo są wklejane na zewnętrzne serwery i ich łącze oraz użytkownika jest wykorzystywane a nie a4-klub.pl ;)

Z kolei avatary IMHO również nie są tu istotne, bo często siędza skeszowane przez przeglądarkę u was na kompach ;)

Hugo - a o jakim okresie mowisz? :evil:

Na przykład za ostatni miesiąc czyli lipiec :> w którym wykorzystał prawie 0,5GB z naszego miesięcznego transferu :drool: Dodam , że mieliśmy miesieczny transfer 25GB ale musiałem dokupić i teraz mamy 30GB.

Strach zgadywać :D

Pomału. Trzeba zacząć po kolei.

Jak wymyślimy co powoduje zwiększony transfer, to namierzyć delikwenta będzie łatwiej.

Jakieś typy?[br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 11:58:28_________________________________________________Chwila! A to nie jest tak, że serwery proxy zbiera i przechowuje informacje o stronie i przy wchodzeniu w pierwszej kolejności sięga do ściągniętych i przechowywanych informacji, a resztę tylko odświeża (ktoś mi kiedyś takie rzeczy opowiadał)? Jeśli to tak działa, to ja jestem poważnym kandydatem do "wygranej", bo forum wyłącznie przez firmowe froxy przeglądam. :polew: :polew: :polew:

No to się przyznam. :notworthy:

To nie ja. :cool:

A może to zdeniu? Ale chyba nie, bo byś Hugo nie pytał, to raczej jakiś użytkownik, który nawet klubowiczem pewnie nie jest.