Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
zna ktos jakies fajny srodek do czarnych matowych listw wokol szyb.Takie gumowo plastikowe.Najchetniej cos ze swissvax lub podobne.

Ja używam do tego 303 Aerospace Protectant :wink:

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Wyświetleń 528,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tez go uzywam i daje rade.

Opublikowano

Niestety u mnie nie do dostania.

Uzywal ktos ArmorAll Armor All Protectant - matt albo AutoGlym Vinyl & Rubber Care ?

Opublikowano

Ja bym na Autoglyma stawiał, mam kilka produktów i są :wink:

Opublikowano

Z AutoGlym mam Car Glass Polish i SRP i spisują się bardzo dobrze więc też stawiałbym na AG :wink:

Opublikowano

AG ma super produkty i bardzo wydajne, mam Interior Shampoo, CGP, i instant tyre dressing i wymiatają :)

Turdzi jak masz dostęp do Valet Pro to zerkinj na Dionisous Trim Glitz, też jest super

Opublikowano

niesety nie mam.Chyba zaryzykuje z AG.Dzieki chlopaki :wink:

Opublikowano

z AG nie ma ryzyka :whistling:

Opublikowano

Smalcowalem dzisiaj autko kumpla Glasurem.Robi robote!!!A zapach mmmm.

Opublikowano

Niektóre produkty mają taki zapach że muszę je chować przed dzieciakami zeby mi nie zjadły:grin:

Opublikowano

Koledzy to ja też od razu się zapytam czego użyć to tych uszczelek zewnętrznych wokół szyb (na moje to one typowo gumowe są),

chciałbym aby jeszcze ten środek posłużył się jako dresing do opon, oraz do uszczelek miedzy drzwiami.

Słyszałem właśnie że trim glitz jest niezły, na KA też go polecają. Ale nie wiem czy do zewnętrznych/wewnętrznych uszczelek się też nada.

Z testów na KA wybrałbym raczej PERL'a niż 303.

Chciałbym aby dobrze zabezpieczał, trzymał dość długo, i żeby lekko białawe zewnętrzne uszczelki szyb nabrały fajnego czarnego koloru.

Aha, nie bardzo przepadam za efektem świecenia się gum.

Opublikowano

@alarec Autoglym Instant tyre dressing nada się do uszczelek i na opony, jest fajny i długo trzyma

na uszczelki proponuję na jakąś małą gąbkę albo wacik kosmetyczny prysnąć i rozprowadzić tak żeby nie dotknęło szyb

Opublikowano

Panowie opłaca się kupować szampon do mycia auta z woskiem ? Daje to lepszy efekt czy nie ma różnicy ? Jaki szampon polecacie ?

Opublikowano

Zrobilen AG wyszlo za***iście....

Opublikowano

to fajnie, wklej jakieś fotki

Opublikowano

mam tylko z telefonu no i listew nie widac , w sumie to nie bede tu zasmiecal i wkleje tu :

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/b8-cdn-black-widow-quattro-gmbh-wydech-podejscie-nr-3-a-189637/index53.html#post3032905

Opublikowano

co do polerowania felg aluminiowych? zeb uzyskac jak najwiekszy efekt lustra? czy bez maszyny jestem w stanie cos zrobic? odnawialem felgi od pasata tylko ta zewnetrzna strone bo tylko tam odparzyl sie lakier, doprowadzilem do takiego efektu recznie i nic dalej nie idzie niby swieci sie ladnie ale to nie lustro, urzywalem juz po pastach sciernych cos do polerowania aluminium i uzyskania efektu lustra megsa i cos jeszcze ale nie pamietam nazwy, wszystko nakladalem na filc....

DSCF2866.jpg

DSCF2867.jpg

DSCF2870.jpg

wiem ze felga jest niedoczyszczona ale nie o to mi chodzi.....chodzi tylko o te wypolerowane kawalki...

Opublikowano

Mothers Billet Metal Polish powinien być najlepszy do tego, uwzględnij też, że nie każdy stop aluminium da się wypolerować na lustro

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

wałek filcowy na wiertarkę i efekt będzie szybszy :)

Opublikowano

być może filc jest zbyt agresywny, spróbuj finiszowych past na czymś delikatniejszym np jakaś mikrofibra czy coś

Opublikowano

jako finiszu uzywalem megsa hot rims chrome polish i blue-b-gone metal shine i szalu nie ma robilem recznie filcem, recznie mf, zakladalem walek filcowy na wiertarke używałem filcu jak do polerowania szyb i lipa, moze poprostu tego akurat aluminium nie idzie lepiej wyprowadzic.... wszystko dochodzi do jednego momentu i koniec nie zaleznie czy efekt uzyskam po 5 czy po 20min szorowania....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.