Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

Black Hole, dobry jak chcesz jechać na zlot i zakryć trochę rys, oprócz tego szybciej wosk spłynie. Tak jak vario pisze, najlepiej zrobić korektę, potem jakiś cleaner i wosk i jest fpytę:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko,ze korekta to mega kasa,czas itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestycja w korekte zwraca sie z kazdym spojrzeniem na auto a tak bedziesz mial wrazenie zle wymalowanej laski na wiejskiej imprezie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko,ze korekta to mega kasa,czas itp.

... i przyjemność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syriusz76 Ty chyba do końca nie wiesz o co chodzi z tą korektą :wink:

Korekta to proces polegający na "zdjęciu" pewnej warstwy lakieru na której widnieją zmatowienia, zarysowania itp..

Odbywa się to przy użyciu maszyny polerskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syriusz76 Ty chyba do końca nie wiesz o co chodzi z tą korektą :wink:

Korekta to proces polegający na "zdjęciu" pewnej warstwy lakieru na której widnieją zmatowienia, zarysowania itp..

Odbywa się to przy użyciu maszyny polerskiej.

Też myślałem nad tym, ale nie jetem pewien czy samą pracą fizyczną w postaci aplikatora i Megsa UC będą jakieś efekty, skoro mówicie że lakiery Vaga są trudne do pracy bez dobrej elektrycznej polerki :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w większości przypadków bez papieru ściernego się nie obejdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ale pytam powaznie. Do korekty to jednak tylko mechaniczna polerka ?

ręcznie to namachasz sie jak głupi, a efekt bedzie mizerny:wink:, wiem po sobie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem UC+ aplikator tri colori przez allegro i paczka priorytetowa od momentu wpłaty do przyjścia listonosza góra 3 dni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro to wszystko jest ale ciekaw jestm ile bedziesz czekal ?! Bo w sprawdznych slepech mowia ze od miesiaca w magazynach brak UC.

to jest sprawdzony sklep

właśnie ten:wink:

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

Ja zamawiałem UC+ aplikator tri colori przez allegro i paczka priorytetowa od momentu wpłaty do przyjścia listonosza góra 3 dni :naughty:

u kogo zamawiałeś tri color?

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

Ja zamawiałem UC+ aplikator tri colori przez allegro i paczka priorytetowa od momentu wpłaty do przyjścia listonosza góra 3 dni :naughty:

u kogo zamawiałeś tri color?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie pamiętam, bo kupiłem jeszcze przed świętami wielkanocnymi i do tej pory stoi i czeka, ale gość sprzedawał UC+ aplikator tri colori za 68zł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...