Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

produkty i akcesoria ustawiłem celowo w kolejności w jakiej powinny być używane

super, dziękuję bardzo! Przed zakupem będę się z Tobą kontaktował! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wróciłem przed chwilą z Poznania i przód mego auta to jeden wielki cmentarz owadów :rotfl: także co ja wam teraz pokażę :rotfl:

jak go umyję to pstryknę sesje jak już tak nalegacie :wink:

(ale z bliska i tak mam dużo zadrapań których nie mogę usunąć :redface: i bez lakiernika chyba sie nie obędzie ale z drugiej strony to nie opłaca sie malować bo nie jest aż tak źle, chyba że przy okazji jakiejś stłuczki tfu tfu :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wikiego auto tak błyszczy, że ostatnio myślałem że kosmici wylądowali, podjeżdzam bliżej a to wiki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa wtedy to umyte było :rotfl:

lansik na pierwszym miejscu, super felg nie mam, silnik też nie za duży, to chociaż niech lśni karoseria :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie zaproponować pod nieobecnosć kolegi :smile: :

umyć autko w Gold Class Car Wash, potem Deep Crystal Paint cleaner step 1 i na to Gold Class Paste Car Wax, wszystko nakładane aplikatorem i polerowane mikrofibrą - EFEKT GWARANTOWANY

Po tygodniu myjesz auto tylko w Gold Class Car Wash i nadal bajka, ściereczka aż płynie po lakierze

trochę się napolerujesz ale warto, no chyba że masz elektryczną polerkę :rotfl:

zajrzyj na www.meguiars.pl i na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem praktycznie identyczny zestaw, co wiki, i dziewczyna już nie musi lusterka używać :cool: Tyle, że u mnie wosk Deep Crystal Step 3 Wax Liquid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srew poradz co mam najpierw kupic mam audi bordo dawno nie polerowany lekko zmatowialy kolor co mam kupic??
pozwole sobie zaproponować pod nieobecnosć kolegi :smile: :

umyć autko w Gold Class Car Wash, potem Deep Crystal Paint cleaner step 1 i na to Gold Class Paste Car Wax, wszystko nakładane aplikatorem i polerowane mikrofibrą - EFEKT GWARANTOWANY

Po tygodniu myjesz auto tylko w Gold Class Car Wash i nadal bajka, ściereczka aż płynie po lakierze

dorzuciłbym jeszcze Quick Clay pomiędzy szamponem a DC Step 1, tylko wtedy trzeba będzie uważać na ściereczkę, bo może naprawdę uciec... :eek:

to właśnie dzięki glince powierzchnia lakieru będzię idealnie gładka, a przez to stworzysz jeszcze lepsze odbicie światła, trudno jest opisać jej działanie, bo większość przekonuje się do tego produktu po użyciu, zwłaszcza jak dotknie się dłonią powierzchni lakieru :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screw - dzis zaczynam walke ze smola na blotnikach, kupilem srodek ktory mi poleciles. Zdam relacje jak skoncze (bo bede to robil stopniowo), pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screw - dzis zaczynam walke ze smola na blotnikach, kupilem srodek ktory mi poleciles. Zdam relacje jak skoncze (bo bede to robil stopniowo), pozdro

Zrób fotostory :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze- Hugo zapomnialem :redface: A wiec- myslalem ze bedzie to baaardzo duzo przy tym roboty( poprzedni wlasciciel jakims nadzorca swiezo budowanych drog byl czy co :question: , a moze panowie z Myslenic takie drogi sa u Was...), a tu zonk :exclaim: W 45 min wyczyscilem blotniki przednie i dol drzwi. Srodek jest rewelacyjny, psikamy na zasyfiona powierzchnie i czekamy 30 s patrzac jak zaschnieta smola stopniowo zmienia kolor na brazowy. Pozniej wystarczy reczniczkiem przetrzec delikatnie- schodzi bez zadnego oporu :eek: Jedyne na co trzeba uwazac, to aby nie nakladac zbyt duzo tego srodka bo szybko zasycha- ja musialem po uzyciu go na pierwsze drzwi pozniej szybko umyc drzwi bo zasechl cholernie szybko,sama myjka nie wystarczyla, musialem gabka. Podsumowujac- srodek wypasny i wart swojej ceny :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac- srodek wypasny i wart swojej ceny

jak wszystkie tej firmy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka screw!!!

Dzięki za kosmetyki i szybką wysyłkę lecz narazie nie mogę się wypowiadac na temat prduktu bo bezpiecznie leży sobie w urzędzie pocztowym i czeka na mój odbiór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka screw!!!

Dzięki za kosmetyki i szybką wysyłkę lecz narazie nie mogę się wypowiadac na temat prduktu bo bezpiecznie leży sobie w urzędzie pocztowym i czeka mój odbiór

cze! ...to czekam na relację... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka screw!!!

Dzięki za kosmetyki i szybką wysyłkę lecz narazie nie mogę się wypowiadac na temat prduktu bo bezpiecznie leży sobie w urzędzie pocztowym i czeka na mój odbiór

cze! ...to czekam na relację... :cool:

Przesyłka odebrana :smile:

Dziękuję za próbkę środka do pielęgnacji opon. Na pewno go wypróbuję przy kolejnym myciu samochodu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiki to na co czekasz? POKAZ FOTKI :)

no co ty zdjęcie nie wyjdzie w takim blasku, co mam lustro fotografować :rotfl:

nie no zdjęcie tego nie odda :wink:

Wiki nie daj się prosić... dawaj fotki :bicz:

no to macie :rotfl:

zdjęcia usunąłem z pewnych względów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkodoa ze nie dałeś foty przed z tego samego ujęcia

Ale tak czy siak to efekt impressive :o

Oby długo sie tak trzymało po kolejnych myciach.. Wosk(Shine it all czy jakoś tak, zwykły zwyklasty wosk samochodowy za grosze) z mej niuni chyba przez te upały spłynął bo jak dziś myłem to ktople wody inaczej się zachowywały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...