Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

A jak usunąć gumę do żucia z tapicerki???? Nigdzie tego nie znalazłem

Poczekaj aż zaschnie i "wyroluj" palcem

:polew: :polew: :polew: (sorry, ale mnie tak coś naszło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam taki problem... Tego roku podczas wakacji w upalny dzień jakiś PTAK nasrał (że się tak wyrażę) na moją :a4fan:. Wszystko szybko zaschło i po umyciu zobaczyłem ze są ślady po tej kupie... próbowałem użyć pasty K2 (nie kupujcie) nie zostało po niej nic jak zmatowiony lekko lakier!! :/ co mam kupić żeby usunąć te zmatowienie? I żeby wszystko wyglądało cudownie?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem... Tego roku podczas wakacji w upalny dzień jakiś PTAK nasrał (że się tak wyrażę) na moją :a4fan:. Wszystko szybko zaschło i po umyciu zobaczyłem ze są ślady po tej kupie... próbowałem użyć pasty K2 (nie kupujcie) nie zostało po niej nic jak zmatowiony lekko lakier!! :/ co mam kupić żeby usunąć te zmatowienie? I żeby wszystko wyglądało cudownie?:D

No właśnie tak to jest z pastami typu Tempo itp. są mocno ścierne i trzeba używać ich naprawdę rozsądnie. Obawiam się,że starłeś lakier bezbarwny. jedynie,co mogę Ci polecić ,bo sam tego używam to to http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?cPath=21_32&products_id=49. Doskonale niweluje niedoskonałości i prawdopodobnie w Twoim przypadku może pomóc.Z tym,że tak jak piszę,będzie to raczej retusz niż naprawa,choć efekty mogą być pozytywnie zaskakujące. jednym słowem produkt wart swojej ceny. Doskonale wyciąga połysk :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem... Tego roku podczas wakacji w upalny dzień jakiś PTAK nasrał (że się tak wyrażę) na moją :a4fan:. Wszystko szybko zaschło i po umyciu zobaczyłem ze są ślady po tej kupie... próbowałem użyć pasty K2 (nie kupujcie) nie zostało po niej nic jak zmatowiony lekko lakier!! :/ co mam kupić żeby usunąć te zmatowienie? I żeby wszystko wyglądało cudownie?:D

No właśnie tak to jest z pastami typu Tempo itp. są mocno ścierne i trzeba używać ich naprawdę rozsądnie. Obawiam się,że starłeś lakier bezbarwny. jedynie,co mogę Ci polecić ,bo sam tego używam to to http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?cPath=21_32&products_id=49. Doskonale niweluje niedoskonałości i prawdopodobnie w Twoim przypadku może pomóc.Z tym,że tak jak piszę,będzie to raczej retusz niż naprawa,choć efekty mogą być pozytywnie zaskakujące. jednym słowem produkt wart swojej ceny. Doskonale wyciąga połysk :th:

potwierdzam, a przed tym proponuję coś naprwadę super na takie sprawy Deep Crystal Paint cleaner Step 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja prosiłbym o radę...

Jeśli chodzi o wnętrze potrzebuje czegoś co mega super wyczyści mi plastiki a także jakiś preparat którym wyczyszczę skórę, coś do nawilżenia i coś do zabezpieczenia. Skóra wygląda nieciekawie i chciałbym ją trochę odnowić http://www.asg-goldap.com/audi/C3733789_4.jpg

Następnie potrzebuje czegoś do nałożenia na lakier po umyciu auta w celu zabezpieczenia przed solą która niebawem pojawi sie na drodze, mrozem i śniegiem...

Pozdrawiam i czekam na linki :)

R

nie no to już szczyt ..... :wallbash: w samym temacie masz link drogi userze www.meguiars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy było to juz pisane

ale przedstawicielem jest Czarek z galerii tonów ma na miejscu takie preperaty

jak cos

www.galeriatonow.pl

powołac sie na Boberka :P moze bedzie zniżka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada porownanie produktow Meguiar's z produktami Diamondbrite ?

Uzywal ktos moze obu i moze powiedziec ktore sa lepsze i ktore warto kupic?

Aha nie moge znalezc w sklepie Meguiar's produktu:

usunięcie naleciałości i przyspojeń na powierzchni lakieru – Ouik Clay

moze mi ktos go wskazac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz zestaw z dwoma glinkami: http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?cPath=21_30&products_id=127

Trochę drogi ale w komplecie dostaje sie jeszcze wosk i ręćznik do polerowania z mikrofibry.

Kiedyś był dostępny znacznie tańszy zestaw z jedną glinką i zraszaczem. Może znowu go wprowadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada porownanie produktow Meguiar's z produktami Diamondbrite ?

Kiedyś kupiłem Diamondbride na allegro i sie okazało że jakiś oszust sprzedawał podróby i słaby efekt był po polerowaniu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem tylko nie wiem czy dobrze trafilem z dzialem. Chodzi o to ze na dachu mam sporo rys, takich ze widac podklad. Tzn mam czarny lakier a rysy sa wyraznie biale:( Zrobily sie od tego ze wozilem antene od cb na klapie do bagaznika i zapomnialem sie kilka razy i przy otwieraniu go antana uderzala o dach.

Czy sa jakies srodku na ustniecie takich rys czy moze juz trzeba prosto do lakiernika z tym jechac.

O co chodzi z ta zaprawka? Czy sa jakies srodki lakieropodobne ktore naklada sie "do" rysy a pozniej wyrownuje jakas pasta?

Znacie moze sposob na naprawe wgniecen?:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rysy są do podkładu to nic ci nie da polerka ani złote środki tylko nowy lakier, ja bym to pisakiem nie zmazywalnym potraktował, wiesz takim metalowym z kulką w środku, ja tak robię na swoim czarnym lakierze i jest git tzn. przy niewielkich zadrapaniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rysy są do podkładu to nic ci nie da polerka ani złote środki tylko nowy lakier, ja bym to pisakiem nie zmazywalnym potraktował, wiesz takim metalowym z kulką w środku, ja tak robię na swoim czarnym lakierze i jest git tzn. przy niewielkich zadrapaniach :)

możesz powiedzieć coś więcej o tym? i gdzie takie coś można kupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas odswiezyc ten dział wczoraj jakis !@#$%^&*() przerysowal mi niunie od tylnego blotnika do poczatku przedniego (artysta kur... Zygzaczek mi zrobil) :wallbash: Chcialem zapytac czym mogl bym to usunac rana jest jak od noza nie gleboka i nie szeroka ale widoczna ;( Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rysy są do podkładu to nic ci nie da polerka ani złote środki tylko nowy lakier, ja bym to pisakiem nie zmazywalnym potraktował, wiesz takim metalowym z kulką w środku, ja tak robię na swoim czarnym lakierze i jest git tzn. przy niewielkich zadrapaniach :)

możesz powiedzieć coś więcej o tym? i gdzie takie coś można kupić?

w papierniczym, pytaj o flamastry te grube, najlepiej metalowe z kulką w środku, bo to jest normala farba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa ze uszkodzona jest tylko wierzchnia warstwa przezroczystego lakieru. Podjedz do jakiegos lakiernika i niech sprawdzi czy nie da sie tego po prostu wypolerowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam czy zniżki dla klubu są dalej aktualne ?

Przestudiowałem cały wątek :embarrassed: i też chętnie bym wypróbował, wiosna przecie tuż, tuż :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...