Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo witamy kolege ShowCarShine :D

Widzę że w końcu trafiłeś na właściwe forum :) To może jakieś rabaty teraz będą dla forumowiczów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ooo witamy kolege ShowCarShine :D

Widzę że w końcu trafiłeś na właściwe forum :) To może jakieś rabaty teraz będą dla forumowiczów :kox:

już są: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=243560.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie może tak na topa przypąc jeszcze poradnik co do sprzątnia w komorze silnika oraz czyszczenia nadkoli co i jak... jak w reszcie tematów

Jeżeli podejmiesz się zrobienia takiego poradnika, opiszesz to dokładnie ze zdjęciami to jestem ZA! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie może tak na topa przypąc jeszcze poradnik co do sprzątnia w komorze silnika oraz czyszczenia nadkoli co i jak... jak w reszcie tematów

Jeżeli podejmiesz się zrobienia takiego poradnika, opiszesz to dokładnie ze zdjęciami to jestem ZA! :decayed:

temat czyszczenia tych brudów był poruszany na wczesniejszych stronach... może ktoś to kopiował dla swojego kompendium wiedzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj użyłem po raz pierwszy IronX-a i jestem w szoku. Moje 19" o wzorze RS4 (wiadomo jak ciężko je utrzymywać w czystości) po użyciu lśnią jak nowe :kox:

Zapieczony pył z klocków zszedł jak nic.

Za tydzień całe auto będzie spryskane, później glinka i wosk bo w UK juz wiosna +13 dzisiaj było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my jeszcze musimy poczekać na dogłębniejszą kosmetykę

używał ktoś CH Lava - LUMINOUS GLOW INFUSION? jakieś opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy ma swój ulubiony, nie ma "the best of the world" niestety

ja używam w połączeniu, najpierw Iron-X a po tym SurfexHD od BiltHamber, zabezpieczałem felgi najpierw RimWax od Smartwax'a a teraz WheelGuard od Chemical Guys[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 22:47_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od siebie mogę polecić, do umycia SurfexHD jako APC a potem Engine Dressing z Meguiars'a, po Engine Dressing gumy i plastiki lśnią jak nowe, wystarczy spryskać i wytrzeć do sucha i efekt :good: :good: :good:

jeden z kolegów zastosował Tezni chyba Green Power czy jakoś tak ale to dosyć ostre jest do czyszczenia, cofnij się z ok 20 stron

30f9e36d008b46e7.jpg

to jest przestrzeń silnikowa 11 letniego auta ale po zastosowaniu Engine Dressing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie,a używał ktoś z Was oryginalnych produktów Audi do sprzątania auta http://moto.allegro.pl/oryginalny-audi-preparat-do-deski-rozdzielczej-i2074419852.html Z tej serii jest jeszcze wosk,preparat do tworzyw sztucznych... Ciekaw jestem efektu,czy warto skusić się na markę Audi jeśli chodzi o chemię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie,a używał ktoś z Was oryginalnych produktów Audi do sprzątania auta http://moto.allegro.pl/oryginalny-audi-preparat-do-deski-rozdzielczej-i2074419852.html Z tej serii jest jeszcze wosk,preparat do tworzyw sztucznych... Ciekaw jestem efektu,czy warto skusić się na markę Audi jeśli chodzi o chemię?

ja używałem do deski oraz szamponu w spray na jakąś plamke na dywaniku welurowym, efekty bardzo dobre... deska matowa była po użyciu sprayu a szamponik bez problemu sie uporał z plamką. Plusem spray do deski jest to e dobrze usuwa tez np gume z butów co czasem jest na boczkach drzwiowych lub progach.[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 10:59_________________________________________________

od siebie mogę polecić, do umycia SurfexHD jako APC a potem Engine Dressing z Meguiars'a, po Engine Dressing gumy i plastiki lśnią jak nowe, wystarczy spryskać i wytrzeć do sucha i efekt :good: :good: :good:

jeden z kolegów zastosował Tezni chyba Green Power czy jakoś tak ale to dosyć ostre jest do czyszczenia, cofnij się z ok 20 stron

30f9e36d008b46e7.jpg

to jest przestrzeń silnikowa 11 letniego auta ale po zastosowaniu Engine Dressing

ale to są środki typu pistolet i lecisz ciśnieniówką po silniku czy tez pendzelek w łapkę i czyścisz a potem spłukujesz... no właśnie jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używałem do deski oraz szamponu w spray na jakąś plamke na dywaniku welurowym, efekty bardzo dobre... deska matowa była po użyciu sprayu a szamponik bez problemu sie uporał z plamką. Plusem spray do deski jest to e dobrze usuwa tez np gume z butów co czasem jest na boczkach drzwiowych lub progach.

Dzięki Kolego za odpowiedz,pewnie się skuszę i kupię na wiosnę.A powiedz jeszcze jak z zapachem-przyjemny,mniej kleisty od "plaków"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgtan Surfex z atomizera zapodałem i spłukałem wodą po kilku minutach, (miejsca które mogłem) nie mogę karcherem silnika myć bo zaleję świece a tego nie chcę

Engine Dressing jest w atomizerze, trzeba spryskać to co ma się błyszczeć i wytrzeć do sucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem. Mam kilka plamek na dachu, dach byl nie malowany. Wyglada jakby schodzil bezbarwny. 201202181367.jpg Dodam ze plamki nie sa biale, to tylko brud, biale sa tylko na obrzezach. Macie jakis sposob na usuniecie tego? Polerka? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no skoro mówisz że klar odchodzi to co zdziałasz polerkami? :gwizdanie:

No wyglada jakby bezbarwny schodzil a czy tak jest to nie wiem :kox: Dlatego pytam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...