Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdziele kto tak zmasakrował ten lakier:facepalm: no vario robota pierwsza liga:notworthy:

To ja, przyznaje się bez bicia:kwasny:No w sumie to takiego juz praktycznie kupilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

200 zł za polerkę mechaniczną całego auta, dużo mało?

moim zdaniem za taką kwotę nikt tego Tobie porządnie nie zrobi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co porownywac korekty jaka robisz Ty do korekty za 200zl.... mam szwagra lakiernika i on tez zrobi polerka machaniczna za 200-250zl.... napisze tylko tyle ze zajmuje mu to 2-3h.... dobrze wiecie co mozna w tym czasie zrobic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co porownywac korekty jaka robisz Ty do korekty za 200zl.... mam szwagra lakiernika i on tez zrobi polerka machaniczna za 200-250zl.... napisze tylko tyle ze zajmuje mu to 2-3h.... dobrze wiecie co mozna w tym czasie zrobic....

Ja w tyle czasu auta bym nie umył :decayed:

No tylko, że taka korekta jak powyżej znając życie kosztuje tyle co lakierowanie auta :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co porownywac korekty jaka robisz Ty do korekty za 200zl.... mam szwagra lakiernika i on tez zrobi polerka machaniczna za 200-250zl.... napisze tylko tyle ze zajmuje mu to 2-3h.... dobrze wiecie co mozna w tym czasie zrobic....

2-3h:polew:

pewnie przejazd fareclą g3, przygotowanie lakieru to umycie gąbką i wsio:decayed:, jak zapytasz o glinkowanie to pewnie usłyszysz(wtf is this?)

myślę że przedział 400-700zł to za wielkość A4 odpowiednia cena (zależna oczywiście od stanu lakieru i oczekiwania właściciela)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem tylko o sanding, zapomniałem o glinkowanie. Powiem tak, wolę dać 200zł i żeby mi ktoś przejechał całe auto mechanicznie nawet G3 niż jakbym miał sam się wkurzać, skopać lakier i użalać się nad efektem, szczególnie, że sam nie mam doświadczenia, wiedzy, umiejętności ani sprzętu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem tylko o sanding, zapomniałem o glinkowanie. Powiem tak, wolę dać 200zł i żeby mi ktoś przejechał całe auto mechanicznie nawet G3 niż jakbym miał sam się wkurzać, skopać lakier i użalać się nad efektem, szczególnie, że sam nie mam doświadczenia, wiedzy, umiejętności ani sprzętu ;)

w tym problem że nic dobrego z tego nie wyniknie, w słońcu będziesz widział jak się popisał:kwasny:

będzie mniej więcej tak:

p1010007xy7.jpg

owszem można zrobić korektę G3 ale wymaga to czasu, a za 200 tego czasu niema:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie polerowanie auta za 200 zł to tylko przetarcie lakieru czymś ściernym :wink: Nie ma powiązania z polerowaniem z prawdziwego zdarzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co porownywac korekty jaka robisz Ty do korekty za 200zl.... mam szwagra lakiernika i on tez zrobi polerka machaniczna za 200-250zl.... napisze tylko tyle ze zajmuje mu to 2-3h.... dobrze wiecie co mozna w tym czasie zrobic....

2-3h:polew:

pewnie przejazd fareclą g3, przygotowanie lakieru to umycie gąbką i wsio:decayed:, jak zapytasz o glinkowanie to pewnie usłyszysz(wtf is this?)

myślę że przedział 400-700zł to za wielkość A4 odpowiednia cena (zależna oczywiście od stanu lakieru i oczekiwania właściciela)

jednym korkiem 3m mycie gabka:decayed: i jakies tam mleczko..... chociaz powiem Ci ze o dziwo wcale hologramow w sloncu tak nie widac..... bo juz pare aut widzialem po jego polerce.... i powiem ze z braku laku i wiedzy moze i bym sie skusil :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to git :wink:, tylko ilu takich jest na rynku, znam 5 lakierników i nie dałbym im auta do "polerki", wolałbym machać UC+trikolor i mieć średni efekt:whistling:, ale to pewnie już zboczenie detailingiem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na A4 które dzisiaj skończyłem poświęciłem ok 24 godzin, klient zadowolony więc jest git :)
To jak ja przyjadę to ile będziemy siedzieć na tą krzynką:grin: może od razu wezmę tydzień wolnego:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym korkiem 3m mycie gabka:decayed: i jakies tam mleczko..... chociaz powiem Ci ze o dziwo wcale hologramow w sloncu tak nie widac..... bo juz pare aut widzialem po jego polerce.... i powiem ze z braku laku i wiedzy moze i bym sie skusil :decayed:

poczekaj 2-3 tygodnie, wypełniacze się zmyją to i hologramy zobaczysz:decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario, ile byś musiał zawołać za polerkę auta, żeby Ci się chciało za to zabrać? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostaniesz PW, ale ciężko z terminami bo kolejka się zrobiła na ok 6-7 autek

zgrywam fotki na Picassę więc będą wszystkie foto w jednym miejscu

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

https://picasaweb.google.com/106841398270608020727/A4Lele?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIvG8JDtw5CmHQ&feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...