Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Damcio , niebieski avant to Ty ?

Opublikowano

Damcio ma taki sam jak ja :wink4:

Opublikowano

Damcio ma taki sam jak ja :wink4:

dokładnie LBL56SL black avant na LMach :)

Opublikowano

Pytam bo widziałem w sobotę niebieskiego avanta pod WSIZem i myślełem że to Ty :rolleyes:

Opublikowano

dzis około 18 widziany srebrny avant RSA z naklejką klubową w Sanoku na wlotówce od strony Rzeszowa, wyprzedziłem kolege ale nie byłem pewny czy to klubowe to nie machałem :-)

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

dziś ok 12:40 koło Tesko srebrny avant dostał strzał w prawy bok od mazdy czerwonej.

Ktoś z forum ?:shocked: :shocked:

Opublikowano

0 17 wrclaguna w Słocinie...chyba jakiegoś kwiatka wiozłeś :kox:

Opublikowano
  • Autor

0 17 wrclaguna w Słocinie...chyba jakiegoś kwiatka wiozłeś :kox:

Tez Cie widzialem :naughty: tak wiozłem i jechałem powolutku :gwizdanie:

Opublikowano

0 17 wrclaguna w Słocinie...chyba jakiegoś kwiatka wiozłeś :kox:

Tez Cie widzialem :naughty: tak wiozłem i jechałem powolutku :gwizdanie:

może i powoli ale zanim Cię dogoniłem.... :confused4:

Opublikowano

Niedziela - Podpromie - SIXU stała pusta fura :)

Wczoraj WRCLAGUNA - po 16 Sikorskiego, dawna Biała

Opublikowano

dzis po 15:00 w Sanoku czarny sedan b5 RSA z naklejką klubową wspinał się ulicą sezamkową pod zamek.... coraz wiecej tych aut klubowych w Sanoku

Opublikowano

Witam cie kolego to tylko ja czarne b5 polifcie RSA 05ST

:>

Opublikowano

Witam cie kolego to tylko ja czarne b5 polifcie RSA 05ST

:>

ja stałem na parkingu koło BPH :-) widzę ze coraz więcej a4 klubowych trzeba będzie spota sanockiego reaktywować :-)

Opublikowano

ciemny(bo nie pamietam jaki kolor) sedan b5 kolo 7:35 wyjeżdzał z dębickiej później chwile jechalismy krakowska później skrecilam chwile pod kleopatre a chwilke póżniej znow sie spotkalismy na Jałowego.. Poranna wycieczka ;]

tablice KNS naklejka na bagazniku ..

już chyba kiedyś pytałam kto to ale chyba nikt sie nie odezwał? :mysli:

Opublikowano

RSA ...ST znowu widziany :-) kurcze patrzyłem się na rejestracje i stwierdziłem ze to nie Ty :-) a potem w lusterku widze ze jednak :-)

Opublikowano

tak kolego widzialem cie tylko wlasnie byles zapatrzony [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 22:11_________________________________________________kolego jakby byl jakis spocik daj znac ja i moj brat (a4 RSA 10KN) czekamy

Opublikowano

w Brzozowie ok 19-20 widziany klubowicz jasnym avantem b6 o RBR z naklejką klub. :hi: pozdro :hi:

Opublikowano

tak kolego widzialem cie tylko wlasnie byles zapatrzony [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 22:11_________________________________________________kolego jakby byl jakis spocik daj znac ja i moj brat (a4 RSA 10KN) czekamy

a ja kolege widuje w pakoszówce hehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.