Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dziś przed 15 na parkingu podziemnym Millenium hall granatowy sedan b5 2.6 quattro z klubowymi ramkami, Pozdrowienia

....zgadza się :wink: pozdrawiam

Opublikowano
Z kimś się ostatnio obmigalem swiatlami pod respanem. Jasne b6. Pozdrawiam
UPS tio ja :grin::grin:

Ścigany dziś wieczorkiem Sqby od statoil na most zamkowy pozdro...:naughty::naughty:

Opublikowano

Jak zatrąbiłeś to się skapnąłem o co kaman :decayed: też pozdr. :this:

Opublikowano

patrz w lusterka bo migałem długimi a ty nic wiec użyłem klaksonu

Opublikowano

hehe byłem zagadany, wiec nie zwracałem uwagi na błyskanie :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja wczoraj widziałem B6 niebieskie na rejestracji RT jak przejeżdżała przez Przeworsk.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pozdrawiam posiadacza B6 S-line który parkował dzisiaj przed Capital Parkiem, na blaszkach RBR. Miałem już felgi odkręcać ale się śpieszyłem ;)

Opublikowano

Cześć

Ja również pozdrawiam. Byłem na spocie.

Pogadaliśmy, fajnie było :)

Opublikowano

Si:wink:

Ostatnio chyba miałes ostrre hamowanie na słocinie, albo panna pomyliła Twoje auto z innym:grin:

generalnie to czesto śmigasz przez słocine w okolicach 16:wink:

Opublikowano
  • Autor
Si:wink:

Ostatnio chyba miałes ostrre hamowanie na słocinie, albo panna pomyliła Twoje auto z innym:grin:

generalnie to czesto śmigasz przez słocine w okolicach 16:wink:

Tak czesto jezdze tamtedy do ASO Knapik po pierdoły typu : piny , wtyki, gniazda :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

widziany Lukaszxxx o godz 14 kolo ronda duzego w kolbie tylko cholercia nie pamietam w ktory to dzien bylo:facepalm::grin:

Opublikowano

MATI, dzisiaj na Rejtana ? :wink:

Opublikowano

Widziany R7 W Borku Starym na stacji obok baru hi nie pamiętam dokładnie ale miedzy 15-a 22 chyba skleroza :facepalm:

Widziany kolega 25 grudnia ok 13 a 15 w Brzozowie w RBR kolor chyba Akoya , Srebno-niebiesko- Błękiny podobny do mojego , widziany wczoraj ok 10:30a 12.00 w w Wyżne również w dniu wczorajszym pozdro wołałem kolegę na cb ale nic pozdro....

Opublikowano
MATI, dzisiaj na Rejtana ? :wink:

Dokładnie :D w dużym pośpiechu leciałem ;D

Opublikowano

W czwartek lub piątek już nie pamiętam pod górkę w Nienadówce w strone Rzeszowa przepuściłem ciemne B5 Avant z ramkami.. Jechałem białą izotermą Reno... Pozdro :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

wczoraj po południu - parking pod Millenium Hall - avant B6 z ramkami klubowymi :naughty:

przyczaiłem się obok ... :decayed:

def_001.jpg

def_002.jpg

Opublikowano
wczoraj po południu - parking pod Millenium Hall - avant B6 z ramkami klubowymi :naughty:

przyczaiłem się obok ... :decayed:

http://s9.postimage.org/qwhs6u3yz/def_001.jpg

http://s8.postimage.org/9gnak2zqp/def_002.jpg

Swoją czarną mordą też musiałeś się pochwalić :decayed: Jarek kiedy atak w ciemne bixenony????

Opublikowano

dziś po 12 parking Lidl przy Podkarpackiej, czarna B6 avant z ramkami klubowymi, rejestracja RSA.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.