Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzana audziczka na al.podwislocze :decayed: na parkingu o godzinie 18 ;) pozdro

20140319_184244.jpg

Opublikowano

Wczoraj tj. 20.03.2014r. na ul. Świadka widziane granatowe A4 B5 - RKR.... z ramkami klubowymi. Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Wczoraj (20.03) ok 21 na aleji Witosa a4 b5 R1 STIG z klubowymi ramkami zabawiał się w jazdę slalomem ;)

Opublikowano
Dzisiaj koło 9.00 ustrzeliłem avanta B7 który wyjeżdżał z Zygmuntowskiej. Pozdrawiam

nio to mnie ustrzeliłeś:wink:

Opublikowano

dzisiaj na wlocie przy giełdzie samochodowej Kolega z naklejką klubową w B5 - późno zauważyłem niestety :wink:

Opublikowano
dzisiaj na wlocie przy giełdzie samochodowej Kolega z naklejką klubową w B5 - późno zauważyłem niestety :wink:

hehe.... To ja jechałem ;) pozdrowienia ;). Widziany również slimaczek89rz przy wyjeździe z giełdy :)

Opublikowano
:hi::wink:
Opublikowano
Dziś o godz. 17.20 na Powstańców Warszawy w Rzeszowie (w stronę Krakowa) widziany jasny Avant B6 RLU 44..

To zapewne ja:hi:

Opublikowano
Wczoraj (20.03) ok 21 na aleji Witosa a4 b5 R1 STIG z klubowymi ramkami zabawiał się w jazdę slalomem ;)

nie a, a S :P:P:P:P:P

Opublikowano

dzisiaj Jarek na myjce pod castorama , ciagle tylko pucuje i myje i myje i pucuje swoja fure :grin:

Opublikowano

za to Ty podłączyłeś TV w B6 i teraz będziesz pornole badał podczas postojów Tomuś :kox:

Opublikowano

Szarak B6 z ramkami na blaszkach RMI koło Widełki/ leciał w stronę Kolbuszowej ok. 17.00

Granatowy avant B5 na Piłsudskiego, leciał w stronę Placu Wolności ok. 17.20

Pozdrawiam

Opublikowano
za to Ty podłączyłeś TV w B6 i teraz będziesz pornole badał podczas postojów Tomuś :kox:

a jak :grin: wiesz jak przy bose bedzie dawalo:grin:

Opublikowano

kolega z czarnego B6 avanta mnie namierzył na krakowskiej zatrąbił i udał się z stronę dębickiej :-) na początku nie zatrybiłem :-)

Opublikowano
kolega z czarnego B6 avanta mnie namierzył na krakowskiej zatrąbił i udał się z stronę dębickiej :-) na początku nie zatrybiłem :-)

Pozdrawiam, pozdrawiam. Ładną naklejeczkę widziałem to obtrąbiłem :)

Opublikowano

Sławek widziany dzisiaj na Lisa Kuli o godz 9 :wink:

R7.... dzisiaj na parkingu podziemnym koło UW o 9.30 :wink:

Opublikowano
Widzana audziczka na al.podwislocze :decayed: na parkingu o godzinie 18 ;) pozdro

http://s28.postimg.org/rq2f8bbl5/20140319_184244.jpg

a to nie czasem TezFakt ?:wink:

Pewnie że ja :). Nie wiem jak Przeoczyłem ten post.

No i odgrzałem kotleta :)

Pozdro

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
Sławek widziany dzisiaj na Lisa Kuli o godz 9 :wink:

(...)

Racja :wink: Ja Cię niestety nie widziałem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.