Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mogłeś mnie widzieć bo jechałem firmowym Yarisem :decayed::wink:

Opublikowano

No to tak, ciężko byłoby Cię zauważyć :wink:

Opublikowano

tomekhxc przed południem w galerii rzeszów. Narobiłeś mi smaka na ta dokladke i wydech :wink:

111.jpg

Opublikowano
tomekhxc przed południem w galerii rzeszów. Narobiłeś mi smaka na ta dokladke i wydech :wink:

http://s28.postimg.org/ef05463zt/111.jpg

Tomek znowu na szopingu ? Toć przedwczoraj też tam był :rant: Półtorakowa podobno szuka zagionego pachołka z parkingu... :polew:

Opublikowano
tomekhxc przed południem w galerii rzeszów. Narobiłeś mi smaka na ta dokladke i wydech :wink:

http://s28.postimg.org/ef05463zt/111.jpg

:hi:

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

Jarek nie na szopingu i nie znowu tam bo wtedy byłem w milenium :grin: co do pachołka posiadam info kto zayebal. :grin:

Opublikowano

nie ****** tylko chwilowo przywłaszczył :polew:

Tomuś, kiedy kleimy dekory ??

Opublikowano
nie ****** tylko chwilowo przywłaszczył :polew:

Tomuś, kiedy kleimy dekory ??

w następnym tyg możesz ściągać i dawać na warsztat. :naughty:
Opublikowano

Harry w borku od poludnia do popoludnia :D:D granatowy avant z ciemnymi szybami :D:D:D oraz wedle zyczenia masz tu fotki :D

IMG_0401.jpg

IMG_0403.jpg

Opublikowano

Dziękuję za pozdrowionka , no i uderzyło Ci 300 tyś na budziku :decayed: , u mnie też tuż tuż blisko

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Widziana audzica z ramkami klubowymi , a4b5 kombi czorna :wink: , wyjeżdżała z stacji benzynowej Orlen w Lancucie o godzinie pomiędzy 10 a 11 , nr rej rla dalej nie pamietam ale trąpiłem za tobą :hi: Pozdrowionka

Opublikowano
Dziękuję za pozdrowionka , no i uderzyło Ci 300 tyś na budziku :decayed: , u mnie też tuż tuż blisko

U mnie to już zaczyna być bliżej do 400IMAG0092.jpg

Opublikowano

pozdrowienia dla właściciela audi a4 B5 na felgach z merca, widziany dzis na podpromiu, felgi mega tylko ciut małe, jaka nazwa?

Opublikowano
nie ****** tylko chwilowo przywłaszczył :polew:

Tomuś, kiedy kleimy dekory ??

folia czy moze hydro?

Opublikowano

folia :wink:

dzisiaj w galeryji rzeszów srebrne b6 , blachy z Niska z gryllami s4 :hi:

Opublikowano
folia :wink:

dzisiaj w galeryji rzeszów srebrne b6 , blachy z Niska z gryllami s4 :hi:

i kto tu po galeriach chodzi:grin:
Opublikowano
pozdrowienia dla właściciela audi a4 B5 na felgach z merca, widziany dzis na podpromiu, felgi mega tylko ciut małe, jaka nazwa?

Podyeby Lorinser 18", ori podwoiły by wartość auta :decayed: małe wydają się bo jest rant, poza tym 19" to droga guma i mała gleba :wink:

Mijaliśmy się chyba też na rejtana chwilę wcześniej :wink:

Myślałem, że tylko moja ramka rej to taka tandeta ale widzę, że to wszystkie takie :grin:

Pozdro.

Opublikowano

niestety na rejtana nie byłem, tylko na podpromiu stałem:)

Opublikowano
folia :wink:

dzisiaj w galeryji rzeszów srebrne b6 , blachy z Niska z gryllami s4 :hi:

i kto tu po galeriach chodzi:grin:

:decayed:

Opublikowano

O ile dobrze widziałem to wrclaguna dzisiaj rano przy ulicy Zamkowej

Opublikowano

A skąd wiesz, że to WRC-Laguna?:naughty:

Pytam bo ja jechałem około 6:30 i na Zamkowej "stoi" moja dalej :wink:

Opublikowano
A skąd wiesz, że to WRC-Laguna?:naughty:

Pytam bo ja jechałem około 6:30 i na Zamkowej "stoi" moja dalej :wink:

"O ile dobrze widziałem" :wink:

Więc wszystko jasne :hi:

Bardzo ładne autko :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.