Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A dziękuję :hi:

Opublikowano

Wczoraj o 23.17 na lubelskiej na światłach srebrny avant b6 na klubowych ramkach.

Opublikowano
  • Autor
O ile dobrze widziałem to wrclaguna dzisiaj rano przy ulicy Zamkowej

to nie ja :wink:

Opublikowano
O ile dobrze widziałem to wrclaguna dzisiaj rano przy ulicy Zamkowej

to nie ja :wink:

Doszliśmy że to byłem Ja:grin:

Ale jest to dla mnie ... wyróżnienie , że ... prawie wzięto moją za Twoją :dance:

Opublikowano

Czarny avant B7 -RZ9.....H widziany dzisiaj w Trzebownisku :hi:

Ps. ale Ci babeczka białym mercedesem wymusiła pierwszenstwo za mostem :facepalm:

Opublikowano
O ile dobrze widziałem to wrclaguna dzisiaj rano przy ulicy Zamkowej

to nie ja :wink:

To chyba ja:P

Opublikowano

Zgadza sie mało brakło

Czarny avant B7 -RZ9.....H widziany dzisiaj w Trzebownisku :hi:

Ps. ale Ci babeczka białym mercedesem wymusiła pierwszenstwo za mostem :facepalm:

Opublikowano

Przyznać się który to ??? :grin:

Dzisiaj Podwisłocze 13:30 Obok mojej Teściowej !!! :naughty:

DSC_4008.jpg

Opublikowano
Przyznać się który to ??? :grin:

Dzisiaj Podwisłocze 13:30 Obok mojej Teściowej !!! :naughty:

http://s28.postimg.org/5p00xpkqh/DSC_4008.jpg

hehehe ja wiem , ale nie powiem :decayed: podpowiem ,że znakiem rozpoznawczym może być klapa bagażnika , no i oczywiście 18' :naughty:

,,,,,,,,,, w sobotę ok 9=ej z minutami na Powstańców W-wy B6 z ramkami klubowymi:wink: pozwoliłem sobie użyć klaksonu:decayed: zauważyłem że kierowca zaczaił :wink: pozdrawiam

Opublikowano
Przyznać się który to ??? :grin:

Dzisiaj Podwisłocze 13:30 Obok mojej Teściowej !!! :naughty:

http://s28.postimg.org/5p00xpkqh/DSC_4008.jpg

:hi:

Nad Wisłokiem byłem akurat tam zaparkowałem :wink:

Opublikowano

To pewnie się mijaliśmy ...:hi:

Ja byłem koło sceny z dwójką dzieci (dziewczynka 5 i chłopiec 7 lat) aby się na rolkach wyszalały :grin: czytaj ... uczyły :kox:

Oprócz dzieci Towarzyszyła mi ... żona i teściowa a ja pod krawatem :polew:

Opublikowano

na Auchan na stacji paliw widziane B6 czarne z ramkami i wlepkami na bocznej szybie chyba czwartek albo piątek. Koledzy byli zagadani nawet nie widzieli że stoję obok.

Opublikowano

pzdr dla właściciela Srebrnego a4 b6 sedan na RKL którego trzymała insignia na obwodnicy głogowa, duzo dostałes?

Opublikowano

wrclaguna dzisiaj przed 6 rano na wyzwolenia

Opublikowano
Davido koło Statoil dzis rano :wink:

pozdrawiam migłem awaryjnymi bo nie byłem do końca pewny kto to :-)

Opublikowano

Dziś rano ok 7,30 w Boguchwale, Srebrny Avant B6 RZE... z ramkami klubowymi...

Jechałem za Tobą w kierunku Rzeszowa :wink:

Opublikowano

niebieskie b6 sedan z ramkami koło Gerbera oraz czerwone b5 na parkingu obok szpitala na Rycerskiej :wink:

Opublikowano
Dziś rano ok 7,30 w Boguchwale, Srebrny Avant B6 RZE... z ramkami klubowymi...

Jechałem za Tobą w kierunku Rzeszowa :wink:

Tak tak, zgadza się :wink: Wypatrywałem w lusterku za ramkami ale nie widziałem no i oczywiście za elegancką B8 :thumbup1::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.